Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatery w Baśka Voda.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Asia33
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 16.04.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia33 » 14.06.2021 02:05

Maxim_309 napisał(a):Witam.
Czy ktoś z użytkowników odwiedził Apartmani Rita w Baskiej Vodzie na ulicy Kneza Domagoja 47?
Ciężko znaleźć w internecie jakieś opinie.
Pozdrawiam.

Nie kojarzę Apartmani Rita niestety, ale kilka lat temu wynajęłam apartament przy tej samej ulicy, to wspaniała lokalizacja! :D
1stanley
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.04.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1stanley » 25.06.2021 16:43

Witam
Baśka Voda Villa POPIĆ
Na temat właściciela pana Marko znalazłem tylko 2 sprzeczne opinie , a wyjazd coraz bliżej , jeśli ktoś tam mieszkał to proszę o informacje.
gosciuwa
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciuwa » 26.06.2021 19:06

Szukam czegoś na wrzesień, dla dwóch osób. Prywatna łazienka, widok na morze. Ktoś cos poleci?
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 27.06.2021 10:06

gosciuwa napisał(a):Szukam czegoś na wrzesień, dla dwóch osób. Prywatna łazienka, widok na morze. Ktoś cos poleci?


na wrzesień nie masz czego szukać,
po prostu wsiadasz w auto zajeżdżasz na miejsce do południa
i wybierasz co i gdzie Ci pasuje,
Maxim_309
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maxim_309 » 27.06.2021 11:15

A może któryś z forumowiczów wynajmował apartamenty Josipovic pod adresem 14 Ulica don Mihovila Pavlinovića 2.kat, 21320 Baška Voda i może podzielić się opinią?
kr4sherpl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) kr4sherpl » 06.07.2021 17:12

Witam, wybieramy się ze znajomymi w sierpniu po raz 1 na Chorwację. Wiele znajomych poleca jechać "w ciemno" jednak nie do końca jesteśmy do tego przekonani bo boimy się po prostu zostać bez dachu nad głową. Może ktoś może polecić jakąś lokację dla dwóch par z osobnymi sypialniami w Baska Voda, żeby nie speszyć się do wyjazdów na Chorwację już za pierwszym razem?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2021 17:36

Każdy wyjazd, czy to pierwszy, czy kolejny - jest do Chorwacji :idea:
stasiu1971
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 19.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) stasiu1971 » 12.07.2021 01:12

Ja też bez rezerwacji , a jadę pierwszy raz i w ciemno , a PL też nigdy nie rezerwuję wcześniej , jeszcze nie zadrzyło mi się żebym niczego nie znalazł ;)
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 12.07.2021 15:37

kr4sherpl napisał(a):Witam, wybieramy się ze znajomymi w sierpniu po raz 1 na Chorwację. Wiele znajomych poleca jechać "w ciemno" jednak nie do końca jesteśmy do tego przekonani bo boimy się po prostu zostać bez dachu nad głową. Może ktoś może polecić jakąś lokację dla dwóch par z osobnymi sypialniami w Baska Voda, żeby nie speszyć się do wyjazdów na Chorwację już za pierwszym razem?


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Apartament Vidova Gora
swbarbara
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) swbarbara » 01.08.2021 18:26

kobrat napisał(a):
swbarbara napisał(a):Dzien dobry, po raz 3 wybieramy się do cro. Tym razem padło na baska voda. Mam pytanie odnośnie apart maja przy ul obala st. nikola- może ktoś już był i cokolwiek? Drugi apart który zarezerwowaliśmy to hideway przy marinie. Jeśli byliście proszę pieknie o ooinie.
my tez mamy rezerwacje na "Maja Divić
Obala sv. Nikole 85, HR-21320 Baška Voda" apartament Katija, wyglada rewelacyjnie, tylko jak z parkowaniem? prosze rowniez o opinie
Ps. my jedziemy dopiero we wrzesniu, jakby Pani mogla nam po powrocie cos opowiedziec? Jaka cena? my 70 euro , pozdrawiam


Jesteśmy w apart Katija w Baska Voda, wszystko jak na fot na stronie a nawet lepiej, przy plaży. Naprawdę swietny apartament, ma 3 balkony, widok na morze.
Sama Baska... no trochę nie dla mnie. Tłoczno, gwarno, na plazy koc przy kocu o 8 rano chyba -oczywiscie beż wlascicieli-takie pseudorezerwacje, pełno palących na plazy, muza na cały regulator, na targu o wiele drożej niż w zadarze. No spokojnie to tu nie jest :-) ale pięknie.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 03.08.2021 17:03

swbarbara napisał(a):
kobrat napisał(a):
swbarbara napisał(a):Dzien dobry, po raz 3 wybieramy się do cro. Tym razem padło na baska voda. Mam pytanie odnośnie apart maja przy ul obala st. nikola- może ktoś już był i cokolwiek? Drugi apart który zarezerwowaliśmy to hideway przy marinie. Jeśli byliście proszę pieknie o ooinie.
my tez mamy rezerwacje na "Maja Divić
Obala sv. Nikole 85, HR-21320 Baška Voda" apartament Katija, wyglada rewelacyjnie, tylko jak z parkowaniem? prosze rowniez o opinie
Ps. my jedziemy dopiero we wrzesniu, jakby Pani mogla nam po powrocie cos opowiedziec? Jaka cena? my 70 euro , pozdrawiam


Jesteśmy w apart Katija w Baska Voda, wszystko jak na fot na stronie a nawet lepiej, przy plaży. Naprawdę swietny apartament, ma 3 balkony, widok na morze.
Sama Baska... no trochę nie dla mnie. Tłoczno, gwarno, na plazy koc przy kocu o 8 rano chyba -oczywiscie beż wlascicieli-takie pseudorezerwacje, pełno palących na plazy, muza na cały regulator, na targu o wiele drożej niż w zadarze. No spokojnie to tu nie jest :-) ale pięknie.

super dziekuje za odpowiedz , my jedziemy 10.09 do katija to mysle , ze nie bedzie tloczno. A jak z parkingiem? czy jest jakis zamykany, bezpieczny? duzo Pani placila w sezonie? , pozdrawiam
swbarbara
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) swbarbara » 03.08.2021 23:55

80euro za dobę za 4 os.
Parking jest przy apart, wszystko ok, plaza na wyciągnięcie ręki.
Myślę że we wrzesniu będzie tu jeszcze piękniej bo teraz ilość ludzi/atrakcji przytłacza.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 05.08.2021 17:13

swbarbara napisał(a):80euro za dobę za 4 os.
Parking jest przy apart, wszystko ok, plaza na wyciągnięcie ręki.
Myślę że we wrzesniu będzie tu jeszcze piękniej bo teraz ilość ludzi/atrakcji przytłacza.

dziekuje i zycze milego urlopu :)
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 06.01.2022 15:35

Witajcie. w 2013 roku ostatnio byliśmy w Cro a dokładnie w Tribunji w apartamentach od Daria. Dziś przyszedł czas, że znów podjeliśmy decyzje o wyjeździe do Cro. Wybór Padł na Baśką Voda w apartamencie u Pani Uli. Dużo pozytywów czytałem o apartamentach u niej i w lipcu lecimy tam . Troche wiedzy na temat wypadów z Baśkiej vody juz mam ale jeśli mogę prosić was o więcej info co warto tam zobaczyć w pobliżu i troche dalej jadąc samochodem to bym prosił o takie info. Pozdrawiam
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 08.01.2022 12:10

Ikser napisał(a):co warto tam zobaczyć w pobliżu i troche dalej jadąc samochodem to bym prosił o takie info. Pozdrawiam

Zależy co kto lubi i ile km max chce pokonać.
Z miast (niekoniecznie najbliżej) warto odwiedzić Dubrownik, Omiš, Trogir, Split.
Jeśli będzie możliwość to w BiH wodospady Kravica, Mostar.
Można pomyśleć o fishpikniku na Hvar i Brać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kwatery w Baśka Voda. - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone