Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatery w Baśka Voda.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mahum
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahum » 09.06.2023 11:04

Jak wygląda kwestia dostępności miejsc na parkingach miejskich w okresie od połowy lipca i jaki jest ewentualnie koszt za dobę? Chodzi mi o ulicę kralja Petra Krešimira IV i okolice Aparthotel Milenij Baška Voda. Najpierw była mowa o garażu podziemnym, a teraz okazało się, że miejsca na nim nie będzie i mamy radzić sobie we własnym zakresie. Przed i za hotelem są parkingi miejskie, ale pierwsze to pytanie o miejsce, drugie o koszt, a trzecie o bezpieczeństwo samego samochodu. Trochę słabo jechać na wakacje i zastanawiać się w nocy czy samochód jeszcze stoi i w jakim stanie dwie ulice albo 500 metrów dalej.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11188
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.06.2023 13:23

We wskazanym terminie tam na tej ulicy lub obok będzie ciężko zaparkować. Chyba że ślepy traf, miejsce i się nie ruszać.
Jeżeli już miejsce łapałem bliżej plaży Oseka, to przy boisku piłkarskim, 300m dalej (2lata temu było to 40kn dzień, płatność w parkomacie).
Nie wiem jak w nocy, w dzień nic się tam nie działo. W nocy auto stało bezpośrednio przy ulicy Kacica Miosica i było ok.

Jest jeszcze Parking Marina, ale tam 220Eur na tydzień :x i zupełna patelnia.
mahum
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahum » 10.06.2023 00:44

220 EUR na tydzień to już lekka przesada. Zaczynam już zastanawiać nad zmianą tego aparthotelu na inny, ale z prywatnym parkingiem, a otworzyła się taka możliwość. Po tym, jak hotel zaczął zmieniać swoją retorykę odnośnie miejsca parkingowego to już w ogóle. Na początku miał być garaż podziemny ale z ciasnym wjazdem, potem, że nie powinno być problemu ze znalezieniem miejsca przed hotelem. Teraz napisali, że to nie ich parking i nie wiedzą czy będą miejsca, na pytanie jaki jest koszt napisali, że mam sobie sprawdzić w internecie. Drążę temat, bo w każdym z miejsc w Chorwacji, w których byliśmy mieliśmy zapewniony parking.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 11188
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.06.2023 09:28

To faktycznie słabo ze strony hotelu. Dobry parking to jednak istotna rzecz i jest to dla mnie jedno z ważniejszych kryteriów wyboru.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2363
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 10.06.2023 13:09

te kiero napisał(a):To faktycznie słabo ze strony hotelu. Dobry parking to jednak istotna rzecz i jest to dla mnie jedno z ważniejszych kryteriów wyboru.



Popieram.

Przy takiej polityce tego pseudohotelu, ja bym się nawet nie zastanawiał nad zmianą na inny, skoro tylko jest możliwość.
pawelga
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.08.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelga » 28.08.2023 11:46

Witam
Czy byl ktos w Dworijini Dvori w Baska Voda?
Mysle o rezerwacji na przyszly rok to za rodzine 2+3 wychodzi 110 euro ze sniadaniem, za 2 sypialnie i widok na morze.
Moze ktos byl i moglby sie wypowiedziec czy warto?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Kwatery w Baśka Voda. - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone