Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

poszukuje kwatery Baska voda lub BRELA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 05.07.2015 07:12

ANETA KRAKÓW nie licz na takie ceny,kiedyś......dawno temu było to możliwe,niestety nie dziś.
Radtuli
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 20.03.2014
Apartament Baska Voda lub Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radtuli » 06.07.2015 09:55

Poszukuję apartamentu dla 2 osób w Baskiej Vodzie lub Primosten. Pobyt od 13.07 do 03.08 (20 dni). Proszę o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
davidz
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) davidz » 06.07.2015 14:13

Ja polecam w Breli apartament przy Frankopanskiej 21
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
amateur
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) amateur » 06.07.2015 17:18

Witajcie,

Poszukuję apartamentu dla 4 dorosłych osób, szukamy czegoś w miarę dobrym standardzie.blisko barów ewentualnie klubów czy coś polecicie?
galicja
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) galicja » 07.07.2015 17:54

Witam
Poszukuję noclegu dla 3 osób (2+1) koniec lipca - 1sza połowa sierpnia na 7 dni - nie mamy sztywnego terminu
Brela, Primosten, Vodice - chodzi mi o miasteczko a nie kompletną głuszę
Zależy nam żeby było blisko do plaży, w okolicy jakieś knajpki, plac zabaw itp.
Jak ktoś ma jakieś namiary na wolne apartamenty proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
joaszy
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) joaszy » 08.07.2015 14:47

Witam, szukam kwatery, Makarska, Brela, Podgora, ale Primosten też może być, 4 dorosłe osoby, 7 nocy w dniach 4.08 do 13.08. Cena tak do 100 euro za noc... Jakieś namiary, jeśli ktoś był, może w tym roku, w zeszłym? Mój meil: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kuba1212
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.07.2015
Noclegi Brela, Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba1212 » 10.07.2015 13:35

Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów.

Proszę o informację gdzie można znaleźć jakiś fajny nocleg w Breli lub Baska Voda. Wybieramy się w 5 osób (4 dorosłe, 1 dziecko) w drugiej połowie sierpnia. Raczej nie chcę nic rezerwować tylko zobaczyć na miejscu - tylko gdzie szukać (jakaś ulica/dzielnica ?) Jeżeli ktoś się orientuję to proszę też o informację na jakie ceny mamy się nastawić. Pozdrawiam
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Noclegi Brela, Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.07.2015 16:08

Nawet nie próbuj jechać do tych miejscowości w tym okresie w ciemno,ponieważ bardzo prawdopodobne że skończy się to spaniem na plaży.
kuba1212
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba1212 » 11.07.2015 20:49

Ktoś może się jeszcze wypowiedzieć na temat jazdy w ciemno do Breli/Baska Voda w okresie 17-24 sierpnia ?
drewniak
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 07.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) drewniak » 12.07.2015 10:44

Witam poszukuje kwatery dla 4 osob w okolicy Sibenika w terminie od 3.08 do 14.08. Info prosze kierowac na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam uzytkownikow forum.
kuba1212
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba1212 » 12.07.2015 14:37

Również proszę o nocleg dla 4 osób dorosłych + 1 dziecko. Okolice Breli/Baska Voda. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Vodicka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vodicka » 12.07.2015 18:15

Własnie wróciłam z Baski i nie wiem jak to wygląda w innych terminach , ale teraz było bardzo duzo wolnych kwater.Praktycznie na kazdym rogu siedział ktos na stołeczku z karteczką Apartmani. Na ulicy gdzie mielismy domek (ul.Zrinskih iFrankopana ) , 2 minutki centrum i plazy, naliczyłam z pięć osób.Baskowianie koczują tez przy wjeździe do Baski.My wybralismy kwaterkę z booking.pl 70 euro za dobę , ale zaraz przy wyjsciu z auta podszedł do nas starszy pan i zaproponował swoją kwaterkę za 50 euro.W B.V. i nie tylko jest duzo osób , które nie chcą wynajmować przez agencję ze względu na wysokie prowizje, dlatego sami polują na wczasowiczów. Nasz sąsiad Chorwat żalił sie , ze w tym roku jakoś mniej turystów (faktycznie miał wolne dwa apartamenty ), w poprzednich latach ponoc juz od maja miał komplet.Czy mniej turystów to nie wiem , ale na pewno Chorwacja nie jest juz tania.Noclegi i paliwo znosnie , ale jedzonko ( oprócz lodów ) masakra.Jedno jest niezmienne - jest cudnie !
Vodicka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vodicka » 12.07.2015 18:19

aha , namiary na obiekt , w którym byłam , moze mają jeszcze w sierpniu wolne ...
Holiday Home Ivan ( sprawdzić na bookingu ) Samodzielny domek z dwoma sypialniami , kuchnia , łazienką , salonem , klimą i miejscem do parkowania w cieniu.
czapla
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 13.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) czapla » 12.07.2015 20:39

Witam szukam noclegu 2 osoby od 16.08 do 26.08 w makarskiej basce lub tucepi z widokiem na morze i balkonem ma ktos jakies namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jancio
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jancio » 13.07.2015 17:14

Dla dwóch osób to można znaleźć w ciemno ,na miejscu jest dużo ofert
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
poszukuje kwatery Baska voda lub BRELA - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone