Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda 2010 i nie tylko

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 08.10.2012 16:22

Witaj agnes!!! :D
Lato minęło tak szybko...Po urlopie też już prawie zostało wspomnienie :wink: ..
Moje plany urlopowe także uległy zmianie! Ot,życie!!! Ale jestem zadowolona :D
Udało mi się być nad naszym morzem i...nie uwierzysz!...nawet w nim pływałam!!!
Bałtyk jest zimnym morzem.Zwykle nie wchodziłam głębiej,jak po kolana i szybko zmykałam cała zziębnięta :wink: A w tym roku wielkie zaskoczenie!Woda była tak cieplutka,jak w Chorwacji!...I słoneczko również dopisało!
Byłam też w górach..Zakopane i okolice.
Zaliczyłam spływ Dunajcem..kąpałam się w Termach Podhalańskich.. podziwiałam wspaniałe krajobrazy rodzimych Tatr... :D I jak to mówią:"Nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło"..he,he...urlop był naprawdę fajny!
Jednego się nauczyłam: Niczego nie można planować zbyt wcześnie!..Najwspanialszy urlop jest taki całkowicie spontaniczny! W ciemno! I zawsze się udaje!!!
Troszkę mi żal,że w tym roku nie byłam w Chorwacji..ale pocieszam się,że w następnym mi się uda :D
Pozdrawiam :papa:

Obrazek

Obrazek

p.s. Czyż nasze morze i górki nie są piękne?... :D
Ostatnio edytowano 10.10.2012 16:42 przez Aisza, łącznie edytowano 1 raz
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 10.10.2012 16:37

Obrazek
Rzadko spotykany widok.. :)

Obrazek
Okolice Czorsztyna..

Obrazek
Trzy Korony..spływ Dunajcem.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 02.11.2012 22:17

Witaj Aisza !!! Wspaniale , że wyjazd w Polsce tak się udał :D :D :D . Tak wiem góry polskie też są piękne .
Moje plany kolejnych wakacji obejmują Istrię , ponieważ będą z rodzicami a nie chce ich męczyć podróżą dlatego ,pragnę zawitać w te rejony i chcę zobaczyć Wenecję . Ale z planami różnie bywa więc się zobaczy :) :) :) .

Pozdrawiam i życzę następnych wspaniałych i wymarzonych wakacji :papa: :papa: :papa: .
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 03.01.2013 20:26

Aisza napisał(a):
DENISE napisał(a):Dla 2 osób we wrześniu od 4-18 - blisko morza i koniecznie duży balkon
oraz (albo) taras.




Apartament u Tildy Jakir
Biokowska 18
tel.+385 21620107
To jest jeden duży pokój oddzielony od aneksu kuchennego murkiem,z łazienką i dużym balkonem,z widokiem na morze...dla dwojga w sam raz!(zeszłoroczna cena we wrześniu-30e za dobę)
Jest tylko jeden mankament..w linii prostej do morza będzie ok 200m....

DENISE! Jedziesz we wrześniu,a więc po sezonie,a wtedy właściciele sami oferują swoje wolne kwaterki...Już wjeżdżając do miasteczka stoją"stójkowi"i zachęcają do wzięcia ich lokalu..tudzież przy domach widnieją napisy "wolni apartmani"...Naprawdę we wrześniu nie ma z tym problemu!!!
Może więc odważ się i jedź w ciemno?...a na miejscu znajdziesz i wybierzesz to,co Ci będzie najbardziej odpowiadało? Nawet możesz negocjować cenę!!!

Miasteczko jest urokliwe..wiele jeszcze we wrześniu się tam dzieje,chociaż na wielkie potańcówki raczej nie ma co liczyć :wink:
Życzę udanego i słonecznego urlopu ! :papa:



Witajcie kochane,
ja z sentymentu podczytuję Wasz wątek. Też byłam w Baśce w 2010, jest cudowna. W 2011 pojechaliśmy do Tucepi, ale to nie było to samo. Tak tęskniliśmy, że jeden z wieczorów spędziliśmy w Baśce.
Mam pytanie o powyższy apartament u Tildy Jakir - czy byłaś tam Aiszo?
Planujemy urlop na przełom sierpnia i września 2013, jedziemy z córeczką, która będzie wtedy miała 15 miesięcy i zastanawiamy się czy jechać w ciemno jak dotychczas czy też zarezerwować coś wcześniej. Poradźcie kochane. Mam nadzieję, że jeszcze tu zaglądacie:)))
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 07.01.2013 20:31

Witaj Agulek 777 !
W tym apartamencie mieszkali znajomi..ale byłam w nim i nawet mi się podobał. :)
Pytasz czy jechać w ciemno?..Ja zawsze tak jeżdżę,ale Tobie,zwłaszcza,że jedziecie z dzidziusiem,radziłabym może wcześniej jakiś kontakt(?).
Niby to już po sezonie,ale jednak po długiej podróży z maleństwem,chciałoby się móc od razu pojechać pod ustalony adres,rozpakować bagaże i odpocząć,czyż nie?A nie tracić czas na poszukiwanie odpowiedniego lokum...

Szczęśliwego Nowego Roku! :P :papa:
principessina
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) principessina » 11.01.2013 21:11

Witam ze slonecznego poludnia i prosze o rade :D czytam i czytam i cos sie nie moge zdecydowac, 3ci raz wybieramy sie do Chorwacji, tym razem padlo na BV lub okolice, jedziemy z 2 letnim synkiem, wiec chcialabym jakies spokojne zejscie na plaze i zeby z powrotem nie bylo pod gore, wpierw typowalam Brela, ale opadla :) jak z plazami w BV i ew. w Tucepi, chodzi mi o miejscowosc troszke wieksza niz Cavtat za Dubrownikiem, ale w miare spokojna, domyslam sie ze BV w sierpniu takowa nie jest, prawda? a Tucepi, Podogra? wpierw chce sie zdecydowac na miejscowosc pozniej bede szukac apartamentu :mrgreen:
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 16.01.2013 13:46

Cześć Aisza :papa: :papa: :papa: . Przeglądając forum szukam informacji na temat Istrii i jest ich niestety mało . Problem w tym, że wszyscy chwalą Rovinj a ja chciałabym zatrzymać się w innej miejscowości ale nie wiem w jakiej :roll: . Kochana Aiszo może coś poradzisz :?: . Myślałam o Poreć lub Vrsar . Jedyna ciekawa relacja jest o Rabacu . A ty gdzie chciałaś się zatrzymać będąc na Istrii może coś poradzisz :papa: :papa: :papa: .
Serdecznie pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2013 :D :D :D .
omistar
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) omistar » 22.01.2013 22:48

Witam.
W tym roku wybieramy się 2+1 do baśka voda szukam poleconego noclegu. Podeślijcie linki czy adresy bo tym razem chce zarezerwować wcześniej. Jedziemy lipiec/sierpień od 7 do 10 noclegów. POzdrawiam Arkadiusz
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 23.01.2013 13:08

principessina napisał(a):Witam ze slonecznego poludnia i prosze o rade :D czytam i czytam i cos sie nie moge zdecydowac, 3ci raz wybieramy sie do Chorwacji, tym razem padlo na BV lub okolice, jedziemy z 2 letnim synkiem, wiec chcialabym jakies spokojne zejscie na plaze i zeby z powrotem nie bylo pod gore, wpierw typowalam Brela, ale opadla :) jak z plazami w BV i ew. w Tucepi, chodzi mi o miejscowosc troszke wieksza niz Cavtat za Dubrownikiem, ale w miare spokojna, domyslam sie ze BV w sierpniu takowa nie jest, prawda? a Tucepi, Podogra? wpierw chce sie zdecydowac na miejscowosc pozniej bede szukac apartamentu :mrgreen:
am

Witam
W BV jeśli chodzi o zejścia na plaże to jest spokojne , jeśli chodzi o noclegi to zależy w której części, nasz lokal znajduje się około 50 m od plaży i idzie się po płaskim .Ale są miejsca w których trzeba drałować pod górę :-).
Jak będziesz miał ulicę i numer domu to prześlij mi na maila ja na googlach maps spróbuję tobie pomóc.
principessina
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) principessina » 23.01.2013 18:21

blazej dziekuje za odpowiedz :) narazie skupilam sie na szukaniu biletow na prom, strasznie podrozaly, sama podroz kosztowalaby nas prawie 800 euro, hmm troszke duzo a szukam i szukam...no nic...co do apartamentow, to juz znalazles, ze piszesz "nasz lokal"? wybierasz sie w tym roku? a jakie sa tam laze, drobny zwirek? pozdrawiam
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 24.01.2013 13:30

Witam
W tym roku mam już zarezerwowane ,trzeci raz te same noclegi w BV. Rezerwacja od 09.07 do 22.07.
Jeśli chodzi o plaże to w BV jest żwirek z okrąglakami , plusem tego jest to, że wracając na lokal nie masz w ciuchach , łóżku piachu , kwestia przyzwyczajenia do tych butów z gumową podeszwą . Więc rezerwacja jest na razie dla 8 osób , reszta czyli 4 znajomych musi potwierdzić urlopy , i będziemy rezerwować dalej.
Jeśli chodzi o plaże poza BV w stronę Makarskiej , to zejścia są bardziej strome schodami , w niektórych miejscach są duże głazy i plaża bardziej kamienista i węższa.
principessina
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) principessina » 24.01.2013 14:22

dziekuje rozjasnilej mi troche "sytuacje", bede zabierac sie za poszukiwania, tez chcielibysmy cos bliziutko plazy, urlop mamy w sierpniu, a w okolicach Primosten jakie sa plaze?
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 05.07.2013 20:04

agnes128 napisał(a):Cześć Aisza :papa: :papa: :papa: . Przeglądając forum szukam informacji na temat Istrii i jest ich niestety mało . Problem w tym, że wszyscy chwalą Rovinj a ja chciałabym zatrzymać się w innej miejscowości ale nie wiem w jakiej :roll: . Kochana Aiszo może coś poradzisz :?: . Myślałam o Poreć lub Vrsar . Jedyna ciekawa relacja jest o Rabacu . A ty gdzie chciałaś się zatrzymać będąc na Istrii może coś poradzisz :papa: :papa: :papa: .
Serdecznie pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2013 :D :D :D .


Witaj agnes!
Dawno tu nie zaglądałam! Sorki!
W tym roku planuję końcem sierpnia wyjazd do Chorwacji..na Istrię! (2+2)
Dwa razy robiliśmy do niej "przymiarkę",ale wygrała Baśka Voda! :P
Zupełnie nie znam tego regionu..tyle tylko,co uda mi się przeczytać na forum.. :wink:
Gdzie pojechać?Jaką najlepszą miejscówkę wybrać? Patrzę pod kątem bazy wypadowej,no i żeby ta miejscowość mi się spodobała!
Forumowicze polecają Rovinj..ale inni też Poreć.Ciężko coś wybrać,kiedy jeszcze się tego nie widziało! :roll:
Ja ułożyłam sobie na razie taki mały plan trasy...Lubin-Ljubljana(bo skoro już płacę za tą winietę,to czemu nie skorzystać z ich autostrad możliwie jak najwięcej?a ominąć opłaty na chorwackich?)..dalej Postojna(może uda się zaliczyć jaskinię?)..Koper przejście Dragonja..i od Umagu wybrzeżem w stronę Puli.. A potem: co wpadnie w oko! :wink:
Kiedy jedziesz agnes?Wybrałaś już jakąś miejscówkę?
Pozdrawiam! :papa:
baskavoda2013
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baskavoda2013 » 19.07.2013 16:43

Witam wszystkich w dniach 15-26 lipca 2013 przebywamy w Basce Vodzie! Gdyby ktoś miał jakieś pytania piszcie na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl odpisujemy codziennie! Niedługo ukończymy blog z najważniejszymi informacjami o Basce! Link wkrótce!
makr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 16.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makr » 22.07.2013 15:31

czekamy na link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baśka Voda 2010 i nie tylko - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone