Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda 2010 i nie tylko

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DENISE
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENISE » 21.05.2012 19:59

[quote="Aisza"][quote="agnes128"]ile płaciliście za apartament? Czy macie zielonego focusa kombi bo takiego w Baśce widzieliśmy dwa lata z rzędu.[/quote]


Tak! To nasze autko! ..Jeśli chodzi o cenę apartamentu,to w ubiegłym roku płaciliśmy za 6 osób 70euro(ten apartament z wielkim tarasem-adres podałam),i teraz też dogadaliśmy się na tyle samo,tyle,że apartament piętro niżej.Ogólnie apartamenty są ekstra i wyżej i niżej...[/quote]

Przepraszam, mogę prosić na jakieś sprawdzone apartamenty na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 23.05.2012 17:26

DENISE czy mógłbyś/mogłabyś napisać dla ilu osób szukasz kwaterki?postaram się wtedy o jakiś namiar..(w tym temacie podanych jest kilka namiarów kwater i ich opis..ale trzeba byłoby przewertować te 14stron...) :wink:
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 23.05.2012 19:39

Jeśli można to ja podłączę się ze swoim pytaniem.
Baska Voda (i okolice) to wstępnie nasz cel na tegoroczne wakacje.
Jedziemy z dziećmi (2+2) i szukamy miejsca z dużymi płyciznami gdzie one czują się najlepiej.
Czy możecie mi coś polecić w tej okolicy?
Jeżeli wybiorę Baskę to w jakiej części miejscowości szukać apartamentu żeby było w miarę spokojnie i blisko do plaży.
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 28.05.2012 10:10

Witam
Tak sobie czytam o Baśka Voda , rok temu tam byłem noclegi w ośrodku NADA , 50 metrów od plaży(jeśli ktoś kojarzy za kościółkiem na połączeniu portu i plaży) za pokój 4 osobowy płaciliśmy 40 Euro za dobę . W tym roku bierzemy dwa apartamenty w sumie 8 osób i płacimy 75 euro za dobę nasz turnus zaczyna nie 10 lipca . Jeśli chce ktoś namiar to w google wpiszcie ,,Baśka Voda ul. Oborska 15 Nada,, Pokoje nie są nowe tak jak na zdjęciach wodac ale klima w cenie w pokoju jest kuchenka , lodówka , i wanna z kibelkiem. Właściciele na początku częstują winkiem a na wyjazd Orzechówka.
DENISE
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENISE » 28.05.2012 15:37

Dla 2 osób we wrześniu od 4-18 - blisko morza i koniecznie duży balkon
oraz (albo) taras.
dzięki za zainteresowanie
[quote="Aisza"]DENISE czy mógłbyś/mogłabyś napisać dla ilu osób szukasz kwaterki?postaram się wtedy o jakiś namiar..(w tym temacie podanych jest kilka namiarów kwater i ich opis..ale trzeba byłoby przewertować te 14stron...) :wink:[/quote]
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 28.05.2012 22:11

DENISE napisał(a):Dla 2 osób we wrześniu od 4-18 - blisko morza i koniecznie duży balkon
oraz (albo) taras.




Apartament u Tildy Jakir
Biokowska 18
tel.+385 21620107
To jest jeden duży pokój oddzielony od aneksu kuchennego murkiem,z łazienką i dużym balkonem,z widokiem na morze...dla dwojga w sam raz!(zeszłoroczna cena we wrześniu-30e za dobę)
Jest tylko jeden mankament..w linii prostej do morza będzie ok 200m....

DENISE! Jedziesz we wrześniu,a więc po sezonie,a wtedy właściciele sami oferują swoje wolne kwaterki...Już wjeżdżając do miasteczka stoją"stójkowi"i zachęcają do wzięcia ich lokalu..tudzież przy domach widnieją napisy "wolni apartmani"...Naprawdę we wrześniu nie ma z tym problemu!!!
Może więc odważ się i jedź w ciemno?...a na miejscu znajdziesz i wybierzesz to,co Ci będzie najbardziej odpowiadało? Nawet możesz negocjować cenę!!!

Miasteczko jest urokliwe..wiele jeszcze we wrześniu się tam dzieje,chociaż na wielkie potańcówki raczej nie ma co liczyć :wink:
Życzę udanego i słonecznego urlopu ! :papa:
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1853
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 29.05.2012 17:57

No właśnie a gdzie można potańczyć w Basce.
chow26
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.02.2012
Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) chow26 » 04.06.2012 14:53

Czy jest w stanie ktoś mi udzielić informacji czy na plażę Baśka Voda idzie się z leżakiem, parasolem?? Jeśli tak czy można ten sprzęt gdzieś wypożyczyć?? Proszę się tylko nie śmiać z mojego pytania :lol:
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 04.06.2012 17:07

W Baśkiej Vodzie są leżaki i parasole do wynajęcia. Jest kilka miejsc,w których stoją rozłożone,więc nie ma problemu. :wink:
Jednak są tacy,jak ja np.,którzy taszczą swój własny sprzęt i też nie ma problemu :wink:


A jeśli chodzi o to,gdzie można potańczyć w Baśkiej Vodzie,to już jest większy problem :wink: Byłam tam kilka razy(ale już po sezonie-początek września),to trafiłam jedynie na wieczór"rybacki"w porcie i dwie potańcówki w restauracjach(w stronę Makarskiej).Być może w sezonie jest ich więcej,ale tego niestety nie wiem :cry:
chow26
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) chow26 » 05.06.2012 06:45

Aisza a nie orientujesz się jaki może być to koszt wypożyczenia ?? Wieziesz ten sprzęt z polski czy może jest on na wyposażeniu lokalu jaki wynajmujesz ?? Coraz bliżej wyjazdu a ja wogóle nie zorientowany w tematyce chorwacji, ale jakoś to będzie.
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 05.06.2012 16:56

Jeśli się nie mylę,to za leżak było 45kun,za parasol 15...ale zabij!na 100% nie jestem pewna :lol:
Ja zabieram z domu parasol,karimaty,składany leżak,materace...wszystko,czego będę potrzebować do plażowania... :wink:
Na kwaterkach raczej nie mają :(
Jeśli czegoś zapomnę,mogę to oczywiście kupić na miejscu...kramików ze sprzętem jest tam pod dostatkiem :D
Jedno jest pewne:musisz mieć karimatę i ręcznik(jeśli wolisz leżak,to karimata będzie zbędna)i koniecznie buty do wody(to zabezpieczenie przed jeżowcami)...
Jeśli masz jakieś zapytania,to śmiało! Podzielę się moją "wiedzą" ...
:wink:
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 03.08.2012 14:13

Czesc Aisza !!! Jak tam wakacje ? Moje czerwcowe plany uległy zmianie .
Jadę do Chorwacji ale we Wrześniu moim tygodniowym celem będzie Igrane :lol: :lol: :lol: . Miejscowości nie wybierałam tylko nasi znajomi , którzy będą tydzień w Czarnogórze a pózniej zjadą do Chorwacji . Czytałam że w Baśce Vode zrobili płatne prysznice :cry: :cry: :cry: . Pózniej jadą na tydzień na Solte mała wyspa niedaleko Splitu , nasz drugi tydzień nie wiem jak będzie wyglądał to zalezy od towarzystwa ? :wink: .
A jak twoje wakacje ? Odpisz bo jestem ciekawa. Pozdrowienia pa pa :wink: :wink: :wink: .
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 06.08.2012 21:11

Witaj agnes! Moje plany urlopowe też uległy zmianie :( Planowaliśmy z mężem zwiedzić Istrię,ale niestety! Mamy urlopy w innych terminach..no cóż..Pracodawca-siła wyższa!.....................
Jadę do Austrii(do Mamy),potem skoczę na weekend do Zakopanego..i taki to będzie mój urlop :wink:
A do Chorwacji myślę pojechać w przyszłym roku :D
Mam nadzieję,że Twój urlop będzie wspaniały i pełen niezapomnianych wrażeń!
Życzę Ci udanego wypoczynku,cudownej pogody i przemiłego towarzystwa! :papa:
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 06.08.2012 23:17

Dzięki Aisza . Trzymam kciuki może następnym razem się uda , odliczam dni , mam nadzieje ,że będzie pogoda i dobre towarzystwo . Jak Chorwacja musi być cudownie!
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 13.09.2012 14:21

Witaj Aisza !!! Niestety już po wakacjach :( :( :( . Plany uległy zmianie i do Chorwacji ruszyliśmy wcześniej o tydzień nasi znajomi pojechali do Czarnogóry na tydzień my ruszyliśmy dzień pózniej . Na forum pojawiło się dużo relacji odnośnie wyspy Brać więc pomyślałam czemu nie trzeba brać tę Brać :D . Za nasze miejsce docelowe wybraliśmy Supetar jak się okazało strzał w 10 . Miasteczko super funkcjonowało osobno port a osobno plaże , tłumów nie było więc zawsze można było coś ciekawego utrafić :wink: .
Ceny na plaży piwa zaskakujące 13 kun piwo taniej niż w knajpach w porcie . Tydzień na wyspie był cudowny ale szybko minął :( :( :( . Następny tydzień spędziliśmy w Igrane miejscowość mnie nie zachwyciła nasza Baśka Voda 100 razy lepsza . Jadąc do Igrane odwiedziliśmy ją przez sentyment , oczywiście na plaży głównej tłum a był początek września . Jedynym plusem był apartament zaraz przy plaży nasi znajomi mieli na górze koło kościoła więc mieliśmy zadyszkę wdrapując się na górę na szczęście tylko dwa razy.
Wakacje minęły szybko może następnym razem zawitamy na Hvar mąż się przekonał ,że na wyspie jest fajnie a zawsze mówił ,że nie widzi różnicy. Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki aby następnym razem wyjazd do ukochanej Chorwacji się udał :papa: :papa: :papa: .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baśka Voda 2010 i nie tylko - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone