Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda 2010 i nie tylko

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010
Baśka Voda 2010 i nie tylko

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 14.09.2010 20:19

Właśnie wróciliśmy z Chorwacji z miejscowości Baśka Voda. Miała być Istria ale nasze serce zostało w Dalmacji, trochę nadrobiliśmy trasy ale nie żałujemy . Trochę baliśmy się o nocleg bo dotarliśmy o 19 ale za 4 razem trafiliśmy w 10 . Mili gospodarze poczęstowali sokiem i piwem. Za apartament z balkonem , kuchnią , łazienką płaciliśmy 25 euro za 2 osoby. W miejscowości przewaga Polaków ,Czechów i Chorwatów. Widok częściowo na góry a po części na morze. Winogrona nie trzeba było bo właścicielka pozwalała zrywać u siebie :) . Pobyt był bardzo miły ale szybko zleciał. Zdążyliśmy zobaczyć : Split, Makarska,Dubrownik,Bol,Jelsa ,Brela, Promajne. Najbardziej podobał mi się Dubrownik .
baak4
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 01.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) baak4 » 14.09.2010 20:28

czy były ta pokoje 4-osobowe i czy masz namiary :lol:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 14.09.2010 20:34

agnes128 napisał(a): Zdążyliśmy zobaczyć : Split, Makarska,Dubrownik,Bol,Jelsa ,Brela, Promajne. Najbardziej podobał mi się Dubrownik .


Fiu, fiu, to całkiem sporo jak na jeden pobyt. Nie było pogody na plażowanie, czy co? :o
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 14.09.2010 20:46

agnes128 napisał(a):Właśnie wróciliśmy z Chorwacji z miejscowości Baśka Voda. Miała być Istria ale nasze serce zostało w Dalmacji, trochę nadrobiliśmy trasy ale nie żałujemy . Trochę baliśmy się o nocleg bo dotarliśmy o 19 ale za 4 razem trafiliśmy w 10 . Mili gospodarze poczęstowali sokiem i piwem. Za apartament z balkonem , kuchnią , łazienką płaciliśmy 25 euro za 2 osoby. W miejscowości przewaga Polaków ,Czechów i Chorwatów. Widok częściowo na góry a po części na morze.


Witaj Agnes! I ja byłam w Baśkiej Vodzie! Kto wie..może nawet się widziałyśmy,hi hi.
Było nas pięcioro i mieliśmy także super apartamencik.A właściwie całe piętro domu.(Dla ciekawych www.apartment-mateo.com)
A jeśli chodzi o miejscowość,to byłam w niej już czwarty raz i z ręką na sercu mogę powiedzieć,że ta mieścina ma klimat! I wspaniałą,dłuuugą plażę!
Ostatnio edytowano 23.10.2010 19:53 przez Aisza, łącznie edytowano 1 raz
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 14.09.2010 22:37

Na dole były 2 pokoje dla 5 osób w jednym łazienka dla drugiego osobna wejście z korytarza kuchnia z jadalnią i taras . 2 noce byliśmy na dole a pozniej na górze tam widziałam tylko nasz i podobny z balkonem obok oraz dwa inne. Namiary podam póznej jak znajdę.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 14.09.2010 22:50

Mój mąż nie lubi za długo leżeć na plaży wiec był podział w sumie na plaży byliśmy 4 razy a z pogodą różnie na koniec jeden dzień padało cały dzień a jak wyjeżdżaliśmy zrobiła się pogoda. W tamtym roku była lepsza pogoda ale nie mam powodu do narzekań było ok.
Nasi gospodarze poczęstowali nas orzechówką bardzo dobra domowa robota i wręczyli nam butelkę na pożegnanie :) . A raz załapaliśmy się na pyszne domowe ciasto mniam mniam :)
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.09.2010 10:29

Ja byłam 2 razy w Baśka Voda ale za pierwszym razem w 4 osoby mieliśmy inny apartament. O widzę, że jesteś z mojego miasta Lubin :)
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 11:31

agnes128 napisał(a): O widzę, że jesteś z mojego miasta Lubin :)



No popatrzcie,ludeczki,jaki ten świat mały,hi hi! A mogłyśmy się razem prośka napić i pogaworzyć,hi hi...
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 11:55

agnes128 napisał(a): Miała być Istria ale nasze serce zostało w Dalmacji, trochę nadrobiliśmy trasy ale nie żałujemy



My planowaliśmy pobyt w Primośtenie.Niestety,po krótkim obejściu miasteczka,doszliśmy z mężem do wniosku,że to nie to.Pojechaliśmy więc do Rogoźnicy(nasi znajomi mieli tam przyjechać następnego dnia),ale i to miasteczko nam nie przypadło do gustu.
Nie myśl sobie,że jesteśmy jakąś "wybredną" parą,ale za każdym razem,kiedy szukamy miejsca w CRO,to pierwszą rzeczą,którą oglądamy jest plaża.I nie koniecznie główna...Dla nas miasteczko,w którym się zatrzymamy musi mieć swój klimat,fajną plażę i rzecz jasna, musi być z dala od Jadranki
To wszystko znaleźliśmy w Baśkiej Vodzie i być może dlatego wylądowaliśmy tam po raz czwarty!...(a obejrzeliśmy prawie wszystkie miejscowości na Makarskiej Rivierze).
Ostatnio edytowano 23.10.2010 19:54 przez Aisza, łącznie edytowano 1 raz
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.09.2010 11:58

A w tamtym roku 2009 też byłaś w Baśce Voda początek września bo jeśli tak to ja też tam byłam :)
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 12:02

agnes128 napisał(a):A w tamtym roku 2009 też byłaś w Baśce Voda początek września bo jeśli tak to ja też tam byłam :)


Byłam.Tak się złożyło,że już trzeci rok z rzędu byliśmy koniec sierpnia-początek września w Baśkiej.
Żałuję,że się nie poznałyśmy...Pozdrawiam!
Ostatnio edytowano 23.10.2010 19:56 przez Aisza, łącznie edytowano 1 raz
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.09.2010 12:05

My też tym razem zaplanowaliśmy pobyt na Istrii ale na miejscu było wielkie rozczarowanie to nie to co riwiera Makarska więc podróż się wydłużyła ale nie żałujemy z mężem ,że wróciliśmy do korzeni :)
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 12:14

agnes128 napisał(a):My też tym razem zaplanowaliśmy pobyt na Istrii ale na miejscu było wielkie rozczarowanie to nie to co riwiera Makarska więc podróż się wydłużyła ale nie żałujemy z mężem ,że wróciliśmy do korzeni :)



A my ściągnęliśmy znajomych do siebie(Baśkiej).Byli zachwyceni! A jeszcze bardziej wtedy,kiedy podczas wycieczki zobaczyli Rogoźnicę,do której mieli pojechać..
My również nie żałujemy,że po raz kolejny spędziliśmy urlop w tej samej miejscowości,choć planujemy co roku inne rejony...Widać jest to jakieś magiczne miejsce,do którego zawsze wracamy :D
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.09.2010 12:14

A byłaś może w czerwcu w Baśce Voda ciekawi mnie jaka pogoda i ilu wczasowiczów przebywa na plaży . My wolimy spędzać wakacje poza ścisłym sezonem jak jest mniejsza liczba ludzi i jest taniej :) . Chorwacja przypadła mi do gustu, jest stosunkowo tania i wolność jakiej się nie ma jeżeli przebywasz na wykupionych wycieczkach typu Egipt,Turcja itp.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.09.2010 12:25

Z mężem byliśmy w Tunezji, Egipcie,Turcji . Egipt nie jest bezpiecznym krajem w moim odczuciu tylko hotel ,plaża, dobrze że były wycieczki :) . Wraz z mężem raczej lubimy łączyć dwie rzeczy zwiedzanie i odpoczywanie :) . Chorwacja daje tę możliwość i dlatego wybraliśmy po raz drugi.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baśka Voda 2010 i nie tylko
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone