Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda 2010 i nie tylko

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 01.10.2010 23:49

agnes128 napisał(a): Za oknem pada, pada, pada a my tęsknimy za piękną Chorwacją Pozdrawiam



Gdy dopadnie Cię nostalgia,zajrzyj tutaj!




Pozdrawiam! :D
baak4
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 01.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) baak4 » 02.10.2010 17:14

Aisza
masz namiary na fajny apart. dla 4 os. ?
baak4
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 01.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) baak4 » 02.10.2010 17:15

oczywiście Baska Voda ?
:lol:
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 02.10.2010 21:56

baak4 napisał(a):Aisza
masz namiary na fajny apart. dla 4 os. ?



Parę postów wcześniej pisałam o apartamentach u Any( www.apartment-mateo.com),ale to są szóstki.
Pani Ana ma też drugi pensjonat,gdzie dla czwórki coś się znajdzie.
Mam jeszcze dwa adresy,gdzie byłam w ubiegłych latach,ale uważam,że standard apartamentów u Any jest nieco wyższy niż tam.
Jeden z nich: http://www.seecroatia.com/pl/apartament ... povic.html
Poczytaj też temat : WRÓCIŁAM Z BAŚKA VODA !!! ("Regiony i miejscowości turystyczne")
Ostatnio edytowano 22.10.2010 23:40 przez Aisza, łącznie edytowano 1 raz
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 06.10.2010 11:27

fajnie się wspomina a do lata daleko :( . A jeszcze tyle miejsc do zwiedzenia a byłaś Aisza w parku narodowym KRKA?
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 06.10.2010 16:32

agnes128 napisał(a):fajnie się wspomina a do lata daleko :( . A jeszcze tyle miejsc do zwiedzenia a byłaś Aisza w parku narodowym KRKA?



Mieliśmy w tegorocznych planach zwiedzenie KRKA,ale nie wypaliło!Chociaż gdzieś czytałam,że aż takiego wrażenia,jak Plitvickie Jeziora,to ten park nie robi.
Różnica między nimi jest taka,że w Krka można się kąpać,a w Plitvicach nie.
No tak!Oceniam,a nie byłam!Ale jeszcze nic straconego!Nie tym,to następnym razem go zobaczę...
Zajrzyj na te linki:


P.S. Przed nami zima,więc już "smaruję"narty.A Ty?Jak spędzasz zimą czas?
Pozdrawiam!
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 07.10.2010 18:55

W tym roku w zimie byliśmy w Zakopanem ze względu na skoki , bo zawsze w telewizji i udało się zobaczyć Małysza w akcji, ale strasznie zmarzliśmy :(
Niestety nie jezdzimy na nartach. Za to latem wędrówka po szlakach wskazana :wink: .
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 08.10.2010 12:30

My mamy taki własny podział roku:latem-woda,zimą-górki...Łazikowanie po górkach zdarza nam się późną wiosną,a najczęściej odpoczywamy na działce...
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 13.10.2010 10:58

Najważniejsze, że mężowi spodobała się Chorwacja i chce tam jezdzić.
Nasz znajomy wyrusza w podróż do Indii troszeczkę mu zazdroszczę ,musiał się szczepić . Ogólnie jest podróżnikiem i trochę świata zwiedził , zdobywa też szczyty tylko na takie wyprawy trzeba sponsora a w dobie kryzysu to z tym ciężko.
Mario 1975
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario 1975 » 13.10.2010 12:51

Droga Aiszo, czy byłabyś tak dobra i napisała mi jak kształtują się ceny w apartamentach Mateo. Planuję już przyszłoroczne wakacje i wybór padł na Baśkę a opisywane przez Ciebie apartmany wyglądają bardzo zachęcająco. Interesują mnie dane dla 6 osób ( 2 rodzinki 2+1), z góry dziękuję i pozdrawiam.
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 13.10.2010 20:25

Mario 1975 napisał(a):Droga Aiszo, czy byłabyś tak dobra i napisała mi jak kształtują się ceny w apartamentach Mateo. Planuję już przyszłoroczne wakacje i wybór padł na Baśkę a opisywane przez Ciebie apartmany wyglądają bardzo zachęcająco. Interesują mnie dane dla 6 osób ( 2 rodzinki 2+1), z góry dziękuję i pozdrawiam.


Bardzo proszę,drogi Mario :)
Za apartament nr 2 (z wielkim tarasem) cena "wyjściowa"wynosiła 120 euro,a za apartament nr 1(piętro niżej)-110euro,
ale najważniejsza jest umiejętność targowania oraz miesiąc,w którym chcecie wynająć apartament.
W 2009 (koniec sierpnia-początek września,6 dorosłych osób)dobiliśmy targu na 70euro za dobę(ap.2, z tarasem).W tym roku,ten sam termin,5 dorosłych osób,ap.1-dogadaliśmy się na cenę z ubiegłego roku.
Apartamenty są ładnie urządzone,dobrze wyposażone(oczywiście wszędzie klima).
Ap.nr 2 posiada salon z jadalnią i z kuchnią-3w1(TVSat,DVD,zmywarka,lodówka)),trzy pokoje,dwie łazienki(pralka aut.) i wielki taras.
Ap.nr 1-salon(plazma,DVD,TVSat),trzy pokoje,kuchnia i dwie lub trzy łazienki(z trzeciego pokoju nie korzystaliśmy i nie jestem pewna,czy jest z łazienką,czy bez.W łazience również pralka aut.) i "obejściowy" balkon.
Zauważyłam,że nigdzie nie ma(bo Chorwaci nie używają?!)czajników bezprzewodowych(wodę na kawę gotowaliśmy w garnku),ale to taki drobiazg :D
Życzę Wam udanego urlopowania,cudownej pogody i najniższej ceny za apartament :D Pozdrawiam :papa:
Mario 1975
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario 1975 » 15.10.2010 09:30

Aisza, bardzo Ci dziękuję za superszczegółowe informacje. Z Twojego opisu wnioskuję, że potrafisz się dobrze targować. Natomiast czajnik bezprzewodowy zawsze był w każdym wynajmowanym przez moją rodzinkę apartamencie, inna rzecz, że na wszelki wypadek zawsze wozimy też swój. Jeśli mógłbym odwdzięczyć Ci się jakimiś informacjami, to chętnie to zrobię. Na moim "rozkładzie Cromaniaka" są takie miejsca jak Primosten, plitvickie jeziora, wodospady Krka, Trogir, Sibenik, Orebic, Korcula, Dubrovnik, Mostar, wodospady Kravica. Mam także "przerobioną" trasę przez całą Bośnię z północy na południe. Także służę informacjami dotyczącymi tych miejsc i pozdrawiam cieplutko.
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.10.2010 10:05

Mario! Mam nadzieję,że sam pobyt w Baśkiej Vodzie,bez względu na to,w jakim apartamencie się zatrzymacie,będzie dla Was wspaniały! Bo to miasteczko naprawdę jest cudowne! :)
Pozdrawiam :papa:
P.S. Za info dziękuję.Większość z nich"przerobiłam"już sama :) A w przyszłym roku(mam nadzieję!),chciałabym zwiedzić północną,względnie środkową Chorwację...
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.10.2010 14:19

Ja też biorę swój czajnik i problem z głowy ostatnim razem się przydał . I tu się z tobą zgodzę Aisza nie ważny apartament liczy się pobyt i wrażenia :D .
Byliśmy 2 razy we wrześniu w Baśce i miasteczko po raz drugi nas oczarowało plaża, wielkość jakoś w innych tego klimatu nie było. A gdzie mieszkasz w Lubinie chodzi o osiedle. Pozdrawiam :wink:
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.10.2010 17:24

agnes128 napisał(a):Ja też biorę swój czajnik i problem z głowy ostatnim razem się przydał . I tu się z tobą zgodzę Aisza nie ważny apartament liczy się pobyt i wrażenia :D .
Byliśmy 2 razy we wrześniu w Baśce i miasteczko po raz drugi nas oczarowało plaża, wielkość jakoś w innych tego klimatu nie było. A gdzie mieszkasz w Lubinie chodzi o osiedle. Pozdrawiam :wink:


Sama nie wiem,co w tym miasteczku jest takiego,że przyciąga niczym magnes :D. Ale każdy urlop w nim spędzony,był naprawdę fantastyczny :D
A mieszkam na osiedlu Staszica...A Ty? Pozdrawiam :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baśka Voda 2010 i nie tylko - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone