Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda 2010 i nie tylko

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 12:29

agnes128 napisał(a):A byłaś może w czerwcu w Baśce Voda ciekawi mnie jaka pogoda i ilu wczasowiczów przebywa na plaży . My wolimy spędzać wakacje poza ścisłym sezonem jak jest mniejsza liczba ludzi i jest taniej :) . Chorwacja przypadła mi do gustu, jest stosunkowo tania i wolność jakiej się nie ma jeżeli przebywasz na wykupionych wycieczkach typu Egipt,Turcja itp.


Tak się składa,że w czerwcu także byliśmy...i to w Baśkiej :D W 2006.Po raz pierwszy w Chorwacji,razem z dziećmi.Było upalnie,temperatura dochodziła do 45 stopni.Z moich obserwacji widzę,że turystów w każdym okresie jest wielu.Nie raz myślę,że Chorwaci nie mają martwych sezonów,jak u nas nad Bałtykiem :D Ceny w czerwcu i we wrześniu,jeśli chodzi o apartamenty,rzeczywiście są mniejsze.
Ja także lubię "wolność". I nie przeraża mnie fakt,że w kuchni stracę kilka minut :D Każdemu polecam taki rodzaj wypoczynku,a mając jeszcze swoje autko pod ręką,można nie jedno fajne miejsce zobaczyć!
W zeszłym roku w drodze powrotnej zwiedziliśmy Plitvickie Jeziora!Szczerze polecam Ci obejrzenie tego cudownego zakątka!Przepiękne wodospady,jeziora schodzące kaskadowo..po prostu cud natury!...
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 12:44

agnes128 napisał(a): Wraz z mężem raczej lubimy łączyć dwie rzeczy zwiedzanie i odpoczywanie :) . Chorwacja daje tę możliwość i dlatego wybraliśmy po raz drugi.



No to mamy coś wspólnego :D My również nie przesiadujemy wyłącznie na plaży.Lubimy czynny wypoczynek. Pieszo lub na rowerkach(a tam jest gdzie pojeździć).
W tym roku zaliczyliśmy tylko Trogir,Rogoźnicę,Primośten...no i ponownie Makarską,tym razem na piechotkę :D
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.09.2010 14:18

ile płaciliście za apartament? Czy macie zielonego focusa kombi bo takiego w Baśce widzieliśmy dwa lata z rzędu.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.09.2010 14:30

Jak wypadają te miejscowości na tle Baśki?
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 15:14

agnes128 napisał(a):ile płaciliście za apartament? Czy macie zielonego focusa kombi bo takiego w Baśce widzieliśmy dwa lata z rzędu.



Tak! To nasze autko! ..Jeśli chodzi o cenę apartamentu,to w ubiegłym roku płaciliśmy za 6 osób 70euro(ten apartament z wielkim tarasem-adres podałam),i teraz też dogadaliśmy się na tyle samo,tyle,że apartament piętro niżej.Ogólnie apartamenty są ekstra i wyżej i niżej...
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 15:16

agnes128 napisał(a):Jak wypadają te miejscowości na tle Baśki?



O które miejscowości pytasz?
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 15.09.2010 17:11

Chodzi mi o Rogoznice i Primosten . A pamiętamy wasz samochód bo byliśmy dwa domy dalej w tamtym roku i w tym w pobliżu :)
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 15.09.2010 18:22

agnes128 napisał(a):Chodzi mi o Rogoznice i Primosten . A pamiętamy wasz samochód bo byliśmy dwa domy dalej w tamtym roku i w tym w pobliżu :)



Primośten i Rogoźnica to ładne miasteczka,typowe do zwiedzania.Moim skromnym zdaniem,brak w nich ładnej plaży i takiego klimatu,który ma właśnie Baśka Voda.
Tam jest tak "przytulnie",mimo,iż jest to nawet spore miasteczko.Po prostu ma w sobie to coś,do czego wciąż chce się wracać!
Ostatnio edytowano 13.10.2010 20:35 przez Aisza, łącznie edytowano 1 raz
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 16.09.2010 10:28

agnes128 napisał(a):Chodzi mi o Rogoznice i Primosten . A pamiętamy wasz samochód bo byliśmy dwa domy dalej w tamtym roku i w tym w pobliżu :)



Primośten i Rogoźnica to ładne miasteczka,typowe do zwiedzania.Moim skromnym zdaniem,brak w nich ładnej plaży i takiego klimatu,który ma właśnie Baśka Voda.
Tam jest tak "przytulnie",mimo,iż jest to nawet spore miasteczko.Po prostu ma w sobie to coś,do czego wciąż chce się wracać!


Obrazek
Ostatnio edytowano 01.10.2010 00:03 przez Aisza, łącznie edytowano 6 razy
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 16.09.2010 10:42

Trafiłaś w sedno jest przytulne i ma klimacik . A jak podoba ci się Brela? Według mnie ma fajne plaże, ale wieczorem nuda , i trochę za duży ten betonowy hotel w środku miejscowości przechodząc deptakiem trzeba oglądać turystów niemieckich opalających się na basenie. Baśka jest mniej rozciągnięta i nie trzeba się wspinać wysoko jak w Breli. Pytam bo wszyscy zachwycają się Brelą na forum.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 16.09.2010 11:08

A za Makarską , czy jakaś miejscowość spodobała ci się na tyle by tam odpocząć? :) . Bo ja tylko obserwowałam je w drodze do Dubrownika.
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 16.09.2010 11:11

agnes128 napisał(a):A za Makarską , czy jakaś miejscowość spodobała ci się na tyle by tam odpocząć? :) . Bo ja tylko obserwowałam je w drodze do Dubrownika.



Zaostrog. Właśnie pisałam o nim na forum.
Aisza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 198
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aisza » 16.09.2010 11:48

agnes128 napisał(a):Trafiłaś w sedno jest przytulne i ma klimacik . A jak podoba ci się Brela? Według mnie ma fajne plaże, ale wieczorem nuda , i trochę za duży ten betonowy hotel w środku miejscowości przechodząc deptakiem trzeba oglądać turystów niemieckich opalających się na basenie. Baśka jest mniej rozciągnięta i nie trzeba się wspinać wysoko jak w Breli. Pytam bo wszyscy zachwycają się Brelą na forum.



Zgadzam się z Tobą.Po Breli lubię pospacerować(nabrzeżnym deptaczkiem),ale BYĆ wolę w Baśkiej.
Ale każdy ma własny gust i własne zdanie o swojej ulubionej miejscowości...i prawo wyrażania własnych opinii.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 16.09.2010 11:59

A jak z rozrywką , ile jest knajpek bo mój mąż lubi wypić piwko i knajpy muszą być :) no i konzum lub inny market.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 16.09.2010 12:01

Jakość na wieczór wszyscy ciągnęli do Baśki i z Baśko Polje i z Breli :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baśka Voda 2010 i nie tylko - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone