Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.11.2007 14:15

a będzie :arrow: comming soon :?: czyli zapowiedź :?: :lol:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 16.11.2007 14:20

Nieprzyjemna przygoda z tą próbą włamania i uszkodzonym zamkiem :( :evil:
A my w Czarnogórze zostawialiśmy auto w tylu odludnych i teoretycznie niebezpiecznych miejscach idąc na cały dzień w góry...... byliśmy przekonani, że jest bezpieczne. Na szczęście nic się nie stało :)

Ale podobną przygodę mieliśmy w zeszłym roku na Litwie/Łotwie. Nie wiem w którym miejscu i w którym z tych krajów w podobny sposób próbowano nam się włamać do auta, tzn. zamek "po" wyglądał podobnie (potem wyciągnąłem z niego ok. 5 cm kawałek metalu). Na szczęście niedoszły złodziej dał sobie spokój.
Wymiana zamka w Skodzie kosztowała po powrocie chyba około 130 zł :roll:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 16.11.2007 14:58

Ech... - do było smutne ech do końcówki relacji
Ach! - to ach z podziwem :lol:

A myśmy robiły nasze mosty z tej drugiej skałki w Neretwe - "za Tobą" :D
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 16.11.2007 15:55

Choć byłem w Mostarze dwa razy, to nigdy wieczorem, czy w nocy. Zdjęcia nocne naprawdę niezwyczajne !!!
A i skodzinkę te zdjęcia poniekąd uratowały :wink:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.11.2007 21:36

Janusz Bajcer napisał(a):Widzę, że PAP spać nie może :wink:
I "wkleja" nam rozdziały o nocnej porze.

Czekamy na następne niespodzianki
Na zimowe za oknem poranki, :lol: :papa:


Może, może, tylko czasu nie starcza o 'normalnych' porach aby pisać, a skoro obiecałem, że kolejne rozdziały będą to teraz chcę się z tego wywiązać :)

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.11.2007 21:41

jacusd napisał(a):Dzięki PAP,
dzięki Tobie właśnie ulegają zmianie przyszłoroczne plany zwiedzania!!!
Pozdrawiam
Jacek


Cieszem się bardzo :D ... oby Wam podobało się tak samo jak nam ... jak byście mieli jakieś pytania, to bez krępacji :)

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.11.2007 21:51

Leszek Skupin napisał(a):PAP'o no boski opis i zdjęcia 8O i faktycznie oby ten "haj" relacyjny trwał jak najdłużej :!: i to co pisał już Kamil - zawodowiec - wysadziłeś poprzeczkę relacyjną w powietrze :lol: nie do przeskoczenia :!: BOMBA :!:


Dzięki za komplementy :) , ale bez przesady ... na ten przykład, zawodowcowo-kamilowych relacji NIKT nie przebije :) ... a po drugie każdy pisze jak umie, a to powoduje, że mamy różne style i klimaty, przez co opis tego samego miejsca w różnych relacjach posiada inne 'barwy' :D ... co do zdjęć, to wzorem jest arekwroc :)

PAP
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.11.2007 21:56

Jolanta Michno napisał(a):Czytam od początku, i nadal będę czytać.


Dzięki :D ... ale to musisz się uzbroić jeszcze w dużo cierpliwości :roll:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.11.2007 22:01

witki napisał(a):Nam włamali sie do seicento w Paryżu ... A dwa dni później policja nam scholowała samochód na parking ...


A kto to jeździ do Francji :) :?: ... Wszak tam drożyzna i dziadostwo :wink: :!: :lol: ... i jeszcze te śmierdzące sery jedzą i takie badziewiaste samochody produkują, co to się psują zaraz po wyjechaniu z salonu :wink: 8O :) ...

PAP
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 16.11.2007 22:09

PAP napisał(a):Dzięki :D ... ale to musisz się uzbroić jeszcze w dużo cierpliwości :roll:

Nema problema.
Kto jak kto, ale ja cierpliwa jestem. :lol:


Pozdrawiam
Jola
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 16.11.2007 22:26

kulka53 napisał(a):A my w Czarnogórze zostawialiśmy auto w tylu odludnych i teoretycznie niebezpiecznych miejscach idąc na cały dzień w góry...... byliśmy przekonani, że jest bezpieczne. Na szczęście nic się nie stało :)


Bo myślę, że wasze auto było tam bezpieczne. Nasze obserwacje były takie, że we wszystkich krajach jakie odwiedziliśmy podczas tej wyprawy duże miasta przyciągały wszelaki 'element', więc trzeba było bardziej uważać czy to na samochód czy to na kieszonkowców. Ale już prowincja, w tym tereny górskie, była bardzo spokojna i bezpieczna :)

PAP
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 16.11.2007 23:20

A ja sobie czytam Twoją relację do wieczornej herbaty z miodkiem i cytryną. Wieje po kościach mrozem !
Ale jutro sobota - pośpię dłużej i jak inni, z poranną kawą - do cropli .
Ale Ty trochę pośpij , bo długo się bez snu nie da ! Nawet na relacjowym haju :)
Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2007 00:37

Przepraszam PAPa, że tu Plavaca zapytam - śpisz dłużej, a do restauracji "Pod Sokołem" się jutro wybierasz :?:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 17.11.2007 09:57

Przepraszam PAP-o :) , że odpowiem J.B. - nawet nie wiesz, jak mi smutno,że nie mogę :(
Chyba,że wracając skądśtam zobaczę,czy będziecie tam jeszcze o 24.00 ...
A PAP też pewnie odsypia i przygotowuje się na wieczorny mecz :wink: - bo poranna kawa nie ma przełożenia na bałkańskie klimaty
Pozdrawiam.
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 17.11.2007 10:29

Po obejrzeniu filmu "Vukowar - poste restante", chyba w oryginale "Vukowar jedna prica"...mocno mi to miasto zapadło w serce...póżniej miałem możliwość zobaczenia filmu "Vukowar -poslednij rez" o całej wojennej histori tego miasta...to spotęgowało chęć bycia w tym miejscu. Na razie to przede mną..Twoja relacja z Vukowaru jest trzecim , może decydującym czynnikiem że tam pojadę. Dzięki. :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone