Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 15.11.2007 10:57

To raczej ze względów rodzinnych ;) - inne zapatrywanie mojej lepszej połówki na spędzenie wakacji ;)
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 15.11.2007 11:04

Leszku,

No bez przesady :) Chyba nie jest jakąś ukrytą siostrą naszych umiłowanych braci K., aby nie dało się jej przekonać rozsądnymi argumentami :wink: :D Dzień czy dwa po drodze nad lub znad morza przeznaczony na 'zboczenie' na Sarajevo nie wywróci do góry nogami waszego zwyczajowego sposobu spędzania wakacji :) Bądż jak Donald, nie daj się demagogii :lol: :lol:

PAP
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 15.11.2007 11:11

W tym roku w drodze powrotnej w planach z Grecji mialem zaczepienie choćby na dwa dni o Chorwację, ale żona się zbuntowała i powiedziała, że nie spędzi połowy wakacji w samochodzie - notabene i tak spędziła bośmy dużo jeździli :lol: po samej Grecji ;)
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 15.11.2007 11:12

Marzę o 35 dniach urlopu 8)
Ale jak to zrobić :?: :!:
Na razie nie mam na to szans :cry:

pozdr
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 15.11.2007 11:18

janusz.w. napisał(a):Marzę o 35 dniach urlopu 8)
Ale jak to zrobić :?: :!:
Na razie nie mam na to szans :cry:

pozdr

Załóż ksero na uczelni :lol: - wolnego będziesz miał przynajmniej 2,5 miecha :lol: :oops:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 15.11.2007 11:28

Leszku,

Gdyby żony wybierało się jak polityków do parlamentu raz na 4, a przy skróconej kadencji, raz na 2 lata, to mógłbyś sobie zmienić :lol: ... a tak masz troszku przechlapane :cry: :wink:

Januszu,

Powiem tak, grunt to mieć jasne marzenia i konsekwentnie do nich dążyć :) , a kiedyś się spełnią ... w moim wypadku wyprawa na Bałkany 'chodziła za mną' od wielu lat, aż wreszcie cały wysiłek organizacyjno-finansowy trafił na dobry grunt urlopowo-rodzinny i ... UDAŁO SIĘ to zrealizować :!: :) ... Po za tym, zawsze to zwiedzanie można rozbić na raty :D

PAP
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 15.11.2007 11:48

Pięknie :)
A co z gołębiami w Bascarsiji ? Myslałem że Twoje dzieciaki stoczą z nimi walkę ;) Jak my byliśmy to na skwerze opodal meczetu było ich tyle że strach przejść w gołych nogach 8O Siadały na obuwiu i dziobały :o
Większość zdjęć znajoma-nie widzieliśmy "tylko" tunelu ale przynajmniej jest pretekst do przyszłorocznych odwiedzin :)
Z gastronomicznych niespodzianek nas najbardziej zaskoczyła kava sa slagom. To nasz ulubiony napój w HR, więc i w Sarajevie porosiliśmy (w jednej z kawiarenek koło katedry). Kelner przyniósł niepozornie wyglądające filiżaneczki a w nich może 5 ml kawy a reszta to wielka kula zbitej i przeraźliwie słodkiej śmietany :lol: Zamieszać się nawet nie dało :wink:
Świetna relacja PAP :D
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 15.11.2007 14:00

Chylę czoła przed taką podróżą :) Teraz to już Sarajevo MUSZĘ ZOBACZYĆ!!

Czekam na ciąg dalszy wrażeń. Świetnie piszesz! :)
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 15.11.2007 14:46

PAP trzymasz poziom 8) Dzięki za oprowadzenie po znajomych miejscach, no i nieznajomych bo tunelu jeszcze nie widziałem. Na pewno jeszcze będę miał okazję.
Chociaż moja połówka już ma dosyć moich włóczęg :twisted: :lol:
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 15.11.2007 15:15

Macieju,

Co do gołębi, powiem szczerze, że też się spodziewałem zobaczyć tam ich 'całe mrowie', ale było 'cieniutko'. Ze zdjęć istotnie to nie wynika, ale na filmie mam ich uwiecznionych kilka sztuk. Może to pora roku miała na to jakiś wpływ :?: ... jest jakiś ornitolog amator na 'pokładzie', który mógłby nam to wyjaśnić :) :?:

Twingo,

Poczekaj jeszcze na relację z Mostaru, a pewnikiem BiH nie odpuścisz :D :!:

Zawodowcu,

Co Wy z Leszkiem z tymi Żonami :) :?: ... Na loterii je wygrywaliście, że tak 'idealnie' spasowani jesteście :D :?: ... Po drugie, jak już jest tak źle, to Żonę zostawia się nad morzem, a samemu lub z młodzieżą, jak kto już ma, śmiga się na 2 - 3 dni do BiH :idea: :!: :D ... i wtedy jest przyjemne z pożytecznym ... i od Żony odpoczniecie i coś nowego zobaczycie :lol:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 15.11.2007 16:00

No i to mi pozostaje :lol:
Chociaż pierwszy raz była ze mną w Sarajewie to 2 następne razy już byłem solo wracając z Albanii...
Jeszcze jedną taką "kretyńską ucieczkę" opisałem tu, jak będę miał więcej czasu to napiszę całą kretyńską relację i wrzucę na nasze forum :D
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 15.11.2007 16:13

zawodowiec napisał(a):No i to mi pozostaje :lol:
Chociaż pierwszy raz była ze mną w Sarajewie to 2 następne razy już byłem solo wracając z Albanii...
Jeszcze jedną taką "kretyńską ucieczkę" opisałem tu, jak będę miał więcej czasu to napiszę całą kretyńską relację i wrzucę na nasze forum :D


zawodowiec :!: Na litość boską :wink:
A ja czekam na Twoją kretyńską relację i nie mogę się doczekać :lol:

pozdr
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 15.11.2007 16:46

Zawodowiec,

No i niech mi tu ktoś jeszcze raz napisze, że to ja mam szalone pomysły :!: 8O :lol: ... Ty to dopiero wiesz jak sobie podwyższać poziom adrenaliny we krwi :) ...

Jak tak sobie to czytałem, to mi się pojawił przed oczami nasz wjazd w ulewie do Tirany :) ... to był dzień 23 wyprawy, więc jeszcze trochę będziecie musieli na to poczekać :roll: ...

PAP
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 15.11.2007 17:13

zawodowiec napisał(a):...
Jeszcze jedną taką "kretyńską ucieczkę" opisałem tu,...

Jasne :lol:, żebym to ja jeszcze z tego coś pokapował :D Dawaj ją po polsku na forum :twisted: :roll:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 15.11.2007 17:19

Już się powoli pisze, no i czekam aż moja Pani wybierze najlepsze z tego miliona fot które napstrykała :lol:

PAP napisał(a):No i niech mi tu ktoś jeszcze raz napisze, że to ja mam szalone pomysły :!: 8O :lol: ... Ty to dopiero wiesz jak sobie podwyższać poziom adrenaliny we krwi :) ...

Samemu żadna sztuka, Ty jesteś stateczny ojciec rodziny ;) :lol: więc tym większy szacun za taką wyprawę!

PAP napisał(a):Jak tak sobie to czytałem, to mi się pojawił przed oczami nasz wjazd w ulewie do Tirany :) ... to był dzień 23 wyprawy, więc jeszcze trochę będziecie musieli na to poczekać :roll: ...

Kto jak kto ;) ale ja cierpliwy człek jestem :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone