Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
omnic
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 26.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) omnic » 04.07.2005 18:19

Witajcie,
bylem w tym roku na poczatku czerwca w Chorwacji niedaleko Makarskiej w Draznicach w nowym miejscu ktore nazywa sie "Apartmani MIR" Jure Jerkicia. Jest usytuowane doslownie 5 mertow od morza, te 5m to szerokosc plazy (oczywiscie kamyczki).
Podaje ponizej link do jego strony:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jesli macie jakiekolwiek pytania odnosnie tego miejsca pytajcie, jesli bede potrafil odpowiem.
dzidas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 20.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzidas » 04.07.2005 20:17

omnic napisał(a):Witajcie,
bylem w tym roku na poczatku czerwca w Chorwacji niedaleko Makarskiej w Draznicach w nowym miejscu ktore nazywa sie "Apartmani MIR" Jure Jerkicia. Jest usytuowane doslownie 5 mertow od morza, te 5m to szerokosc plazy (oczywiscie kamyczki).
Podaje ponizej link do jego strony:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jesli macie jakiekolwiek pytania odnosnie tego miejsca pytajcie, jesli bede potrafil odpowiem.

Witam
Podaj coś bliżej na temat tego apartamentu i okolic, czy da się coś utargować to co jest w cenniku, czy dużo ludzi na plaży i inne przydatne rzeczy.
Pozdr.
omnic
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 26.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) omnic » 05.07.2005 16:41

Same Draznice to dawna wioska rybacka, teraz juz tylko wioska bo rybaczenie w zasadzie juz chyba calkowicie padlo. Dwie glowne drogi przyklejone do zbocza gory na ktorej polozona jest miejscowosc. Ogolnie cisza, spokoj. Dom w ktorym sa apartamenty jest calkowicie nowy, bylismy w nim na poczatku czerwca tego roku jako pierwsi jego goscie. Na parterze sa duze dwu pokojowe apartamenty, na pietrach duze pokoje z kuchniami. We wspomnianym okresie za apatrament z dwoma sypialniami (kazda z wlasna lazienka), pokojo-kuchnie placilismy 36 euro z duzym tarasem i bezposrednim wyjsciem na plaze.
Plaza oprocz bawiacych sie miejscowych dzieci i serbskiej rodziny byla calkowicie pusta.
Jesli chodzi o utargowanie to jest to oczywiste, dzwoniac do wlasciciela po raz pierwszy bez wiekrzego problemu za zblizona cene pokoju z kuchnia dostalismy apartament z dwoma sypialniami. Kuchnia kompletna (sztućce, garnki itp.)
Ogolnie jest czysto, milo, spokojnie. Prosze pamietac, ze moje wrazenia sa z okresu poczatku czerwca. Jak wyglada szczyt sezony nie mam pojecia.
madzia_009
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_009 » 11.07.2005 15:55

Kinia napisał(a):Witam!!

Ja tak samo jak w zeszłym roku wybieram się w lipcu do Chorwacji, choć teraz chcemy z mężem jechać pod Dubrovnik. W zeszłym roku byliśmu w małej wiosce Nemira obok Omiśia, właśnie w takim miejscu nad samą kameralną plażą. Było cudownie. Pojechaliśmy w ciemno i w tym roku pewnie też tak pojedziemy, ale może wy macie jakieś ciekawe apartamenty nad samą plażą właśnie w pobliżu Dubrovnika. Proszę o jakieś namiary i chętnie zdjęcia. Mój adres mailowy to : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam,
Kinia

Prosze o to samo co Kinia:info@eprom.net.pl
Wioleta
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wioleta » 14.07.2005 14:57

Czy możecie mi wytłumaczyć co na tej stronce pisze o warunkach w tym apartamencie?? i jakie są ceny bo jakoś nie mogę sie tego dopatrzeć :roll:
supervisior
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) supervisior » 18.07.2005 15:15

Wioleta napisał(a):Czy możecie mi wytłumaczyć co na tej stronce pisze o warunkach w tym apartamencie?? i jakie są ceny bo jakoś nie mogę sie tego dopatrzeć :roll:


Witajcie

Wróciłem z tego apatramentu w zeszłym tygodniu standard jest naprawdę dobry-wszystko nowe , jest tak blisko morza że śpi się praktycznie na plaży przy otwartym tarasie - fale usypiają :-) . Ponadto fajna plaża bo z małych białych okrągłych otoczaków dla dzieci super miejsce.Draśnice mi przypadły do gustu spokój...

Mankamenty o których mogę Wam powiedzieć to :

- 2 miejsca w wodzie z boku aparementu -2 ujścia potoków górskich przy kórych spływa zimna woda i oziębia Jadran/maluchom to nie przeszkadzało ;-)/ -tam była zimna woda ciepła była 10 m od brzegu

- jeśli ktoś szuka wygodnego parkowania to go tam na pewnonie nie znajdzie dosłownie masakra mnie to na początku dosłownie osłabiło i stwierdzilismy że po ostatecznym wklejeniu aut-nie ruszamy autem się do wyjazdu i tak się stało..
Gospodarz /Jure ok. gosć/ ma wykupione w odległości ok 400m kilka miejsc park. w porcie ale podjazd i dojazd tam radzę wykonać bedąc w dobrej formie ;-)
Ponadto zwróćcie uwagę czy w waszej łażience nie czuć z kanalizacji w niekórych /na dole/ był chyba jakiś bład w sztuce/ nie było polskiego hydraulika z plakatu ;-)/
- w aparamencie dla 4 osób 2 wersalki 2 osobowe /nie wszystkim to odpowiada/
Mimo tych małych mankamentów jestem zadowolony , generalnie jest to sympatyczne miejsce a przedewszyskim wygodne /plaża na miejscu/ i jest prawie nad otwartym morzem./przesmyk międzu 2 wyspami/ . Blisko dobra knajpa hotelu Plaża z tarasem na otwarte morze.


Pozdrowienia dla Zuzanny


Kod: Zaznacz cały
szakal12411
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.06.2005
do 102

Nieprzeczytany postnapisał(a) szakal12411 » 18.07.2005 16:01

nik 102 prosze o namiar
szakal12411
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 29.06.2005
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) szakal12411 » 18.07.2005 16:02

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.


102 prosze o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
beata985
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 19.07.2005
będę w Draśnicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata985 » 19.07.2005 10:16

30 lipca.ktoś jeszcze się wybiera
Pozdrowienia dla Zuzanny

jeżeli będzie mi dane napewno pozdrowię
już sie nie mogę doczekać


Turysto,czy my sie nie znamy z innego forum :wink:
beata985
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 19.07.2005
Re: będę w Draśnicach

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata985 » 19.07.2005 10:19

Turysto,czy my sie nie znamy z innego forum :wink:[/quote]


UPS,to miało być do OMNICa
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 30.07.2005 00:50

Hej TaTa na drugiej stronie paśmanu jest biograd na moru i tam na plaży bośana jest taki apartamencik z którego masz około 2.5 metra na plaże więc możesz spędzać wakacje tak jak opisujesz a w apartamenciku tym jest w pełni urządzona kuchnia piękne dwie sypialnie living room tv i mniamniuśna atmosfera oraz taras no i oczywiście klima do sklepu 120 metrów ale piwo na miejscu z lodówki. Mało tego znam też takie miejsce na paśmanie lecz bez klimy ale z tarasu wskakujesz do morza.Pozdrawiam:)
Wioleta
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wioleta » 01.08.2005 14:24

Hej baca
Jak już się tak przechwalasz to dał byś namiary :D na oba apartamenciki. Może byłaby szansa jeszcze w tym roku skorzystać :)
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 01.08.2005 16:54

supervisior napisał(a):
Wioleta napisał(a):Czy możecie mi wytłumaczyć co na tej stronce pisze o warunkach w tym apartamencie?? i jakie są ceny bo jakoś nie mogę sie tego dopatrzeć :roll:


Witajcie

Wróciłem z tego apatramentu w zeszłym tygodniu standard jest naprawdę dobry-wszystko nowe , jest tak blisko morza że śpi się praktycznie na plaży przy otwartym tarasie - fale usypiają :-) . Ponadto fajna plaża bo z małych białych okrągłych otoczaków dla dzieci super miejsce.Draśnice mi przypadły do gustu spokój...

Mankamenty o których mogę Wam powiedzieć to :

- 2 miejsca w wodzie z boku aparementu -2 ujścia potoków górskich przy kórych spływa zimna woda i oziębia Jadran/maluchom to nie przeszkadzało ;-)/ -tam była zimna woda ciepła była 10 m od brzegu

- jeśli ktoś szuka wygodnego parkowania to go tam na pewnonie nie znajdzie dosłownie masakra mnie to na początku dosłownie osłabiło i stwierdzilismy że po ostatecznym wklejeniu aut-nie ruszamy autem się do wyjazdu i tak się stało..
Gospodarz /Jure ok. gosć/ ma wykupione w odległości ok 400m kilka miejsc park. w porcie ale podjazd i dojazd tam radzę wykonać bedąc w dobrej formie ;-)
Ponadto zwróćcie uwagę czy w waszej łażience nie czuć z kanalizacji w niekórych /na dole/ był chyba jakiś bład w sztuce/ nie było polskiego hydraulika z plakatu ;-)/
- w aparamencie dla 4 osób 2 wersalki 2 osobowe /nie wszystkim to odpowiada/
Mimo tych małych mankamentów jestem zadowolony , generalnie jest to sympatyczne miejsce a przedewszyskim wygodne /plaża na miejscu/ i jest prawie nad otwartym morzem./przesmyk międzu 2 wyspami/ . Blisko dobra knajpa hotelu Plaża z tarasem na otwarte morze.


Pozdrowienia dla Zuzanny


Kod: Zaznacz cały


witaj
czy na plazy duzo opalaczy czy jest troszke luzu
bo troszke waska jakby na nieju cale miasteczko mialo sie wylegiwac
pyciaq
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.08.2005
Standartowo

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyciaq » 11.08.2005 01:42

WYbieram sie ze znajomymi samochodem po sezonie(poczatek pazdziernika) w 8 osob w okolice Rijeki. Czy moglby mi ktos podeslac namiary na apartament "na plazy" do 50 EUR/doba/apartament w tych rejonach?Konkretnie mi chodzi i link do strony wynajmujacych ew. zdjecia i mail. moj adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
flowercia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 05.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowercia » 12.08.2005 13:50

Podaje Podaca 100 km za Splitem nie ma tylko gdzie postawic samochodu pod samym apartamentem - trzeba u gory na parkingu,

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
5 m do morza
PS Nie wiem czemu czesc osob podaje swoje maile i nie chce podawac na stronach namiarow na takie apartamenty przeciez nikt Wam ich nie zajmie!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone