Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 21.04.2005 07:19

A można namiary na ten Primosten przy plaży?
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 21.04.2005 07:23

Efka - można namiary na apartament w Primosten.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki
daras
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 21.04.2005 07:30

Łukasz napisał(a):A można namiary na ten Primosten przy plaży?

VILA ROZARIO
tel.+385(0)22 216 441
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
To wszystko co mam ,wtedy nie mieli strony, może teraz już mają.Moge ewentualnie przesłać jakieś fotki :papa:
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 21.04.2005 07:42

Efka - ten adres coś nie tak........:-((

daras
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 21.04.2005 08:07

Daras napisał(a):Efka - ten adres coś nie tak........:-((

daras

Taki adres mam na rachunku,ale..........znalazłam stronke
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link e-mail też jest zmieniony adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 21.04.2005 17:25

efka napisał(a):Dwa lata temu byłam w Primośten.Apartament przy samej plaży ,a właściwie nad plażą.Wystarczy zejść po schodkach......Plaża mała ,kameralna. 8)

To jesli była byś tak miła i miała jakieś namiary to proszę o podanie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdr.
Aldio
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldio » 27.04.2005 21:40

jacol8 napisał(a):TaTa ! Dokładnie tak jak to opisałeś miałem 2 lata temu w Tribunj koło Vodic. Jak chcesz to pisz na maila - podam Ci namiar. :)

Szukam kwater w tych okolicach, czy mi też możesz podać te namiary. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Joanna
Arekg
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.05.2005
ja też

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arekg » 04.05.2005 08:28

ja prosiłbym również adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ariel
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.05.2005
apartament bezpośrednio nad morzem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ariel » 06.05.2005 11:12

Prosze o namiary na te apartamenty bezpośrednio nad morzem o których mówicie - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Marcin
Ostatnio edytowano 06.05.2005 11:16 przez Ariel, łącznie edytowano 1 raz
Ariel
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ariel » 06.05.2005 11:15

zapomniałem dorzucić emaila - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

sorki
Marcin
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.05.2005 22:07

Jak ktoś jeszcze potrzebuje namiary na apartamenty przy (a właściwie na) plaży, to takimi dysponuję :) Wiem, że są jeszcze wolne i stosunkowo przyzwoicie drogie :d
Drasnice koło Podgory (Makarska Riviera).

Plumek
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 06.05.2005 22:14

Plumek napisał(a):Jak ktoś jeszcze potrzebuje namiary na apartamenty przy (a właściwie na) plaży, to takimi dysponuję :) Wiem, że są jeszcze wolne i stosunkowo przyzwoicie drogie :d
Drasnice koło Podgory (Makarska Riviera).

Plumek

Plumku :))) Dla mnie proszę (już drugi post hihi) namiary
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
adeja
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.06.2005
nick102

Nieprzeczytany postnapisał(a) adeja » 06.06.2005 15:54

Proszę o namiary i fotki jak takowe posiadasz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
adeja
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.06.2005
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) adeja » 06.06.2005 15:57

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.


Nick102 Proszę o namiary i ewentualne fotki. Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
supervisior
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.06.2005
Re: temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) supervisior » 06.06.2005 22:19

petris napisał(a):Letica Tiho

Caklje 105 21327 Podgora

Croatia

tel 00385 21625387


Cztery metry od morza. moze nawet dwa .


Witaj serdecznie :P
Z uwagi na ostateczne podjęcie decyzji o lokalizacji tegorocznych CroHoliday również proszę o info w sprawie tego apartamentu

pozdrowienia
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone