Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TaTa
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) TaTa » 07.01.2005 21:51

-- Jadran - jaka plaża? jakbyś mogł kilka zdjęć to bardzo proszę... mail podałem wcześniej...
-- nick - to samo pytanie... :)
Olou
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olou » 15.01.2005 18:20

Petris, zobacz na stronę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link,
czy to tutaj znajduje się opisany przez ciebie dom?
Gdybyś znalazła to zdjęcie, byłbym bardzo zainteresowany, chyba się tam wybiorę z rodzinką. :)
Ja polecam miejsce na Peljesacu w Trpanju, przy zatoce Luka w domu Gospodina Branko. Do morza 40 m, piękne widoki, fajna plaża z kafejką i prysznicem, malownicze okolice. Byłem tam dwa razy. Dla zainteresowanych opowiem więcej. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 28.01.2005 19:32 przez Olou, łącznie edytowano 1 raz
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 15.01.2005 20:37

Olou napisał(a):Petris, zobacz na stronę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link,
czy to tutaj znajduje się opisany przez ciebie dom?
Gdybyś znalazła to zdjęcie, byłbym bardzo zainteresowany, chyba się tam wybiorę z rodzinką. :)
Ja polecam przepiękne miejsce na Peljesacu w Trpanju, przy zatoce Luka w domu Gospodina Branko. Do morza 40 m, piękne widoki, piękna plaża z kafejką i prysznicem, przepiękne okolice. Byłem tam dwa razy. Dla zainteresowanych opowiem więcej. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Chciałam cos zobaczyc w tych fatalnych zdjeciach.Lecz to towarzystwo urzedowalo na samym poczatku Caklje jak jedziemy od Podgory.Dom Pani Leticji Tiho nr.105 znajduje sie jeszcze dalej na samym końcu miasteczka.Za nim sa te wszystkie zatoczki i plaze na platformach skalnych.Dom stoi na samym końcu drogi i nie ma dalej przejazdu jest tylko niewielki parking na samochody ca 4 gosci i plaza zwirowa doslownie przed domem, w tej chwili jeszcze raz przejrzałam zdjeciaznalazłam tylko jedno poczatek Calje chyba w tym domu urzedowało to wesołe towarzystwo. . Zadzwon po prostu do poni Letycji i popros o zdjecie .
Dzieki z rekomendacje Trpanju.Lecz strasznie nie lubie miejscowosci nad kanalami. wybieram miejsca co troche sprawiaja wraznie ze jestem nad otwartym morzem. Pozdrowienia Petris :D
arci59
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.03.2004
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) arci59 » 17.01.2005 09:55

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.

witam czy mozna prosić o namiary oraz cennik za 2004 r np za apartament 4 osobowy ???
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 20.01.2005 12:08

"nick102"
Namiary proszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 20.01.2005 20:50

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.



Bardzo ładne miejsce szkoda ze nad kanałem :cry: Petris
Dzidzia
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 07.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dzidzia » 07.02.2005 21:30

ja również podpisuję się pod prosba o namiary ..:)
Caster
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Caster » 04.04.2005 00:48

NICK 102 proszę o namiary.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
elboybat
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 22.12.2004
apartament prawie na plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) elboybat » 04.04.2005 20:47

Witaj w Omisiu jest mase apartamentow nad samą plażą. A poza tym to jescze jedno jest tam dwukilometrowa UWAGA!!! piaszczysta plaża.
sylwusik2
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 25.08.2003
Korcula - apartament dla 3 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwusik2 » 05.04.2005 20:12

Witam
ja się wybieram wraz z rodzinką (żona i dziecko 2,5 roku) ok 28 maja . Chcielibyśmy pojecha na płw. Peljesacz lub na Korczulę. Szukamy równiez cichego i ustronnego apartamentu nad morzem (najlepiej ustronna zatoka ;) ). Czy ktoś mógłby podesła mi jakieś namiary na maila ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pzdr

Sylwusik2
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 14.04.2005 23:22

Kurde ..... a ja szukam i szukam a tu rozdają adresy. :-)))
To ja równiez poproszę adres. Bardzo proszę. email- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bardzo dziekuję. Pozdrawiam.
Kinia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 15.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kinia » 15.04.2005 14:32

Witam!!

Ja tak samo jak w zeszłym roku wybieram się w lipcu do Chorwacji, choć teraz chcemy z mężem jechać pod Dubrovnik. W zeszłym roku byliśmu w małej wiosce Nemira obok Omiśia, właśnie w takim miejscu nad samą kameralną plażą. Było cudownie. Pojechaliśmy w ciemno i w tym roku pewnie też tak pojedziemy, ale może wy macie jakieś ciekawe apartamenty nad samą plażą właśnie w pobliżu Dubrovnika. Proszę o jakieś namiary i chętnie zdjęcia. Mój adres mailowy to : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam,
Kinia
łysy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 196
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) łysy » 15.04.2005 19:17

jacol8 napisał(a):TaTa ! Dokładnie tak jak to opisałeś miałem 2 lata temu w Tribunj koło Vodic. Jak chcesz to pisz na maila - podam Ci namiar. :)

A czy ja też mogę dostać taki adresik adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
POZDR.
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 18.04.2005 12:25

Nick102 - jeśli możesz podeślij blizsze namiary (+2-3 fotki tego apartamentu) na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
daras
efka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 13.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) efka » 21.04.2005 08:09

Dwa lata temu byłam w Primośten.Apartament przy samej plaży ,a właściwie nad plażą.Wystarczy zejść po schodkach......Plaża mała ,kameralna. 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone