Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ostatnia stacja benzynowa w PL na A1 lub przy A1

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7944
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 09.05.2018 17:22

dids76 napisał(a):Dzisiaj sprawdzałem ceny na Orlenie w Mszanie przy drodze 933 https://goo.gl/maps/rwUwDGUCUxB2
ON 4,86 PB 4,96 LPG 2,02


Wracając przejechałem przez Gorzyce i sprawdziłem ceny na stacji "Uniwar" ON 5,05 PB 5,15 LPG 2,30
Ps: Dla porównania ceny na Auchan w Raciborzu ON 4,75 PB 4,79 LPG - nie ma :wink:
zielak3
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielak3 » 09.05.2018 17:25

To jednak Mszana będzie do zaliczenia :-)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.05.2018 08:38

zielak3 napisał(a):To jednak Mszana będzie do zaliczenia :-)


Jeśli mówimy o BP Mszana to w niektóre dni i godziny można tam i ponad pół godziny stracić na zatankowanie auta. Najpierw wszyscy stoją i psioczą, że kolejka do dystrybutorów tak wolno się posuwa, później stoją do kasy i psioczą, ze wolno idzie. Na koniec płacą, zamawiają jedzenie, idą do kibla, zastanawiają się jakie winiety kupić a samochód dalej kwitnie i blokuje wyzerowany już dystrybutor. Tam czasem trzeba mieć dużo cierpliwości :)
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 11.05.2018 10:31

piotrulex napisał(a):
zielak3 napisał(a):To jednak Mszana będzie do zaliczenia :-)


Jeśli mówimy o BP Mszana to w niektóre dni i godziny można tam i ponad pół godziny stracić na zatankowanie auta. Najpierw wszyscy stoją i psioczą, że kolejka do dystrybutorów tak wolno się posuwa, później stoją do kasy i psioczą, ze wolno idzie. Na koniec płacą, zamawiają jedzenie, idą do kibla, zastanawiają się jakie winiety kupić a samochód dalej kwitnie i blokuje wyzerowany już dystrybutor. Tam czasem trzeba mieć dużo cierpliwości :)

Bo jadą na wakacje, a umysł już dawno tam jest ;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.05.2018 10:55

kojacek napisał(a):
piotrulex napisał(a):
zielak3 napisał(a):To jednak Mszana będzie do zaliczenia :-)

... a samochód dalej kwitnie i blokuje wyzerowany już dystrybutor ...

Bo jadą na wakacje, a umysł już dawno tam jest ;)


Bym to opisał nieco inaczej ale faktycznie "umysł" jest w to zamieszany ;)

Przytrafiło mi się objechać kolejkę bokiem, wmanewrować autem przed delikwenta tak aby węża tylko starczyło, zatankować, odjechać, zapłacić, wysikać, zamówić i poczekać na jedzenie a auto "umysłowego" dalej stało przy dystrybutorze ...
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 11.05.2018 11:10

A Moya Gorzyczki? Dobre mają ceny?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.05.2018 11:22

toomas napisał(a):A Moya Gorzyczki? Dobre mają ceny?


Ta stacja jest tylko dla ciężarówek. Na stacji dostępny jest olej napędowy oraz AdBlue (tankowane z dystrybutora). Płatność na stacji możliwa jest jedynie za pomocą kart flotowych: MOYA Firma, UTA, DKV, IQ i EuroWag. I o ile mi wiadomo, to pistolety mają szeroką końcówkę.
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 11.05.2018 14:25

Pääkäyttäjä napisał(a):
toomas napisał(a):A Moya Gorzyczki? Dobre mają ceny?


Ta stacja jest tylko dla ciężarówek. Na stacji dostępny jest olej napędowy oraz AdBlue (tankowane z dystrybutora). Płatność na stacji możliwa jest jedynie za pomocą kart flotowych: MOYA Firma, UTA, DKV, IQ i EuroWag. I o ile mi wiadomo, to pistolety mają szeroką końcówkę.


Dzięki za info. Do tej pory zawsze tankowałem w Jastrzębiu na BP ale może czas zmianić przyzwyczajenia :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.05.2018 19:43

W Gorzyczkach masz Uniwar, na tym samym zjeździe.
zielak3
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielak3 » 11.05.2018 20:00

piotrulex napisał(a):
zielak3 napisał(a):To jednak Mszana będzie do zaliczenia :-)


Jeśli mówimy o BP Mszana to w niektóre dni i godziny można tam i ponad pół godziny stracić na zatankowanie auta. Najpierw wszyscy stoją i psioczą, że kolejka do dystrybutorów tak wolno się posuwa, później stoją do kasy i psioczą, ze wolno idzie. Na koniec płacą, zamawiają jedzenie, idą do kibla, zastanawiają się jakie winiety kupić a samochód dalej kwitnie i blokuje wyzerowany już dystrybutor. Tam czasem trzeba mieć dużo cierpliwości :)

Miałem na myśli Orlen :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2018 17:09

Ceny ON z dzisiaj, jest drożej :mrgreen:

- Lotos A1: 5.49
- Orlen Mszana: 5.09
- Moya Świerklany: 4.99
- Crab Rybnik A1: 4.89

Benzyna +0.10 Zł (za wyjątkiem Moya, benzyna jest w tej samej cenie).
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.07.2018 20:07

zielak3 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
zielak3 napisał(a):To jednak Mszana będzie do zaliczenia :-)


Jeśli mówimy o BP Mszana to w niektóre dni i godziny można tam i ponad pół godziny stracić na zatankowanie auta. Najpierw wszyscy stoją i psioczą, że kolejka do dystrybutorów tak wolno się posuwa, później stoją do kasy i psioczą, ze wolno idzie. Na koniec płacą, zamawiają jedzenie, idą do kibla, zastanawiają się jakie winiety kupić a samochód dalej kwitnie i blokuje wyzerowany już dystrybutor. Tam czasem trzeba mieć dużo cierpliwości :)

Miałem na myśli Orlen :D


To nie ma znaczenia. Janusze z Grażynami wszędzie tankują ...
radix
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) radix » 27.08.2019 21:12

Jakaś aktualizacja by się przydała. Ktoś zna ceny 95 na uniwersytecie i w Mszanie lub okolicy?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.08.2019 21:19

radix napisał(a):Jakaś aktualizacja by się przydała. Ktoś zna ceny 95 na uniwersytecie i w Mszanie lub okolicy?

Też bym poznał, bo ciekawy temat. :)
radix
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 03.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) radix » 28.08.2019 09:40

Wyjeżdżam w poniedziałek. Będę chyba na Śląsk do rodziny dzwonił pytać o ceny w Mszanie, ale innych stacji raczej nikt nie będzie dla mnie specjalnie objeżdżał. Jak ktoś był niedawno to proszę o podanie cen i z którego dnia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ostatnia stacja benzynowa w PL na A1 lub przy A1 - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone