Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ostatnia stacja benzynowa w PL na A1 lub przy A1

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 28.08.2019 21:41

Orlen Chałupki 15.08.19 ON 4,94
i do całej trasy dokłada się jedynie 3km
To chyba najdalej wysunięta stacja w PL i ceny ma dobre
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.08.2019 23:15

Nie wiem po co tak kurczowo trzymać się ostatniej stacji w Pl. Już kilka razy zauważyłam, że np na czeskiej Euro Oil Antoszowice mieli lepsze ceny niż na UNIWAR, która jest jako ostatnia w Pl przy A1.
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 29.08.2019 07:17

Może po to, żeby zostawić vat i akcyzę w kraju, a to połowa ceny paliwa
TOMMAR
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOMMAR » 29.08.2019 16:41

W stronę Czech, Zjazd Mszana, dojeżdżamy do świateł. Skręcamy w prawo w stronę Wodzisławia Śląskiego jakieś 2-3km po lewej stronie stacja Orlen. Druga opcja skręcamy na światłach w lewo w stronę Jastrzębia Zdroju. 3-4km (trochę dalej) Stacja BP za nią Stacja Bielaszka (miejscowego oligarchy :oczko_usmiech: ). Ceny bez przebitki autostradowej. :papa:
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 29.08.2019 19:32

To masz w jedną 3km i z powrotem to co najmniej 6km dokładasz do trasy
a w Chałupkach tylko 3-3,5km, i to jest najdalej jak to możliwe tankowanie po PL stronie
TOMMAR
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOMMAR » 30.08.2019 16:31

robur napisał(a):To masz w jedną 3km i z powrotem to co najmniej 6km dokładasz do trasy
a w Chałupkach tylko 3-3,5km, i to jest najdalej jak to możliwe tankowanie po PL stronie

Jestem z Jastrzębia i nie wiem jak jest w Chałupkach... Do tego Chałupki są przy samej granicy więc cena paliwa może być ciut wyższa, swoją drogą nie mierzyłem nigdy dokładnego dystansu a moje wyliczenia są maksymalne na "oko". Dodatkowo w Jastrzębiu za stacją bielaszka jest Biedronka i "bar mleczny" KONSUM który śmiało polecam. Można zjeść dobry, syty obiad w cenie 12-13zł. Dziennie kilka dań do wyboru. Czynny niestety tylko za dnia do godziny 17.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ostatnia stacja benzynowa w PL na A1 lub przy A1 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone