Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ostatnia stacja benzynowa w PL na A1 lub przy A1

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robur
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 28.08.2019 21:41

Orlen Chałupki 15.08.19 ON 4,94
i do całej trasy dokłada się jedynie 3km
To chyba najdalej wysunięta stacja w PL i ceny ma dobre
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.08.2019 23:15

Nie wiem po co tak kurczowo trzymać się ostatniej stacji w Pl. Już kilka razy zauważyłam, że np na czeskiej Euro Oil Antoszowice mieli lepsze ceny niż na UNIWAR, która jest jako ostatnia w Pl przy A1.
robur
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 29.08.2019 07:17

Może po to, żeby zostawić vat i akcyzę w kraju, a to połowa ceny paliwa
TOMMAR
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOMMAR » 29.08.2019 16:41

W stronę Czech, Zjazd Mszana, dojeżdżamy do świateł. Skręcamy w prawo w stronę Wodzisławia Śląskiego jakieś 2-3km po lewej stronie stacja Orlen. Druga opcja skręcamy na światłach w lewo w stronę Jastrzębia Zdroju. 3-4km (trochę dalej) Stacja BP za nią Stacja Bielaszka (miejscowego oligarchy :oczko_usmiech: ). Ceny bez przebitki autostradowej. :papa:
robur
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 29.08.2019 19:32

To masz w jedną 3km i z powrotem to co najmniej 6km dokładasz do trasy
a w Chałupkach tylko 3-3,5km, i to jest najdalej jak to możliwe tankowanie po PL stronie
TOMMAR
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOMMAR » 30.08.2019 16:31

robur napisał(a):To masz w jedną 3km i z powrotem to co najmniej 6km dokładasz do trasy
a w Chałupkach tylko 3-3,5km, i to jest najdalej jak to możliwe tankowanie po PL stronie

Jestem z Jastrzębia i nie wiem jak jest w Chałupkach... Do tego Chałupki są przy samej granicy więc cena paliwa może być ciut wyższa, swoją drogą nie mierzyłem nigdy dokładnego dystansu a moje wyliczenia są maksymalne na "oko". Dodatkowo w Jastrzębiu za stacją bielaszka jest Biedronka i "bar mleczny" KONSUM który śmiało polecam. Można zjeść dobry, syty obiad w cenie 12-13zł. Dziennie kilka dań do wyboru. Czynny niestety tylko za dnia do godziny 17.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Ostatnia stacja benzynowa w PL na A1 lub przy A1 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019