Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TaTa
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 13.07.2004
Apartament bezpośrednio przy plaży...

Nieprzeczytany postnapisał(a) TaTa » 17.10.2004 20:53

Po czwartym powrocie z Chorwacji z ciągle tego samego, urokliwego miejsca na wyspie Pasman - ale do plaży 10 minut - wymyśliłem sobie że chciałbym teraz pojechać do takiego miejsca gdzie po wyjsciu z domku mam 10 m do plaży, wkoło cisza i spokój, na tarasie wypijam kawę, włażę do wody, za chwilę biorę prysznic, siadam na tarasie z książką - dzieciaki baraszkują w wodzie, po chwili żona woła na obiad, po obiedzie kąpiel i plaża przed domkiem na tarasie ... czujecie ten klimat? Nie trzeba się codziennie z tobołami pakować do samochodu czy brać torby pod pachę i z połową dobytku wyprawiać się nad wodę... Czy ktś z Was był, bądź widział takie miejsce i może je polecić? Pewnie takie miejsca są, podajcie namiary, chętnie skorzystam...
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 17.10.2004 21:59

TaTa ! Dokładnie tak jak to opisałeś miałem 2 lata temu w Tribunj koło Vodic. Jak chcesz to pisz na maila - podam Ci namiar. :)
Stas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 24.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stas » 17.10.2004 22:20

TaTa napisał(a):Po czwartym powrocie z Chorwacji z ciągle tego samego, urokliwego miejsca na wyspie Pasman - ale do plaży 10 minut - wymyśliłem sobie że chciałbym teraz pojechać do takiego miejsca gdzie po wyjsciu z domku mam 10 m do plaży, wkoło cisza i spokój, na tarasie wypijam kawę, włażę do wody, za chwilę biorę prysznic, siadam na tarasie z książką - dzieciaki baraszkują w wodzie, po chwili żona woła na obiad, po obiedzie kąpiel i plaża przed domkiem na tarasie ... czujecie ten klimat? Nie trzeba się codziennie z tobołami pakować do samochodu czy brać torby pod pachę i z połową dobytku wyprawiać się nad wodę... Czy ktś z Was był, bądź widział takie miejsce i może je polecić? Pewnie takie miejsca są, podajcie namiary, chętnie skorzystam...


Np. Srima koło Vodic.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 17.10.2004 23:04

Letica Tiho

Caklje 105 21327 Podgora

Croatia

tel 00385 21625387


Cztery metry od morza. moze nawet dwa .
TaTa
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) TaTa » 18.10.2004 09:49

------> Jacol8 podaj jakieś bliższe info, może zdjęcia - będę wdzięczny. Oto mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
-----> Petris. Znalazłem stronkę - niestety nie ma zdjęć.
Dzięki. :)
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 18.10.2004 13:25

ja nie znalazlam stronki tylko jestem w tych okolicach od trzech lat t.z na camp Sutikla w Podgorze. Plywamy do takiego miejsca "rzuc kamien" przeplywamy koło tej willi i jestem zachwycona polozenie tego domu, jest na samym końcu Caklie ,Mialam gdzies zdjecie.i bylam tak ciekawa ze odwiedzilam wlascicieli. maja apartament i pokoje.,grila,parking ,swoja plaze.Jak bym lubila apartamenty to tylko tam.blisko wiele malenkich zatoczek i plaza dluga az do samej Podgory. I w druga strone tarasobo ulozone glazy zachecajace do opalania..Ja mam apartament w Polsce jezdze do chorwacji tylko na campy.musze rano obudzic sie nad samym morzem -nie nad kanałem z czego słynna jest Chorwacja. No rozpisalam siem jek znajdziesz lepsze miejsce to napisz, Pozdowienia Petris
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 18.10.2004 14:45

TaTa , wysłałem Ci mailem wszystko to co chciałeś :)
TaTa
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) TaTa » 19.10.2004 08:18

----> Petris nie mam Twojego maila więc tu pokazuję Ci co znalazłem:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Apartament LETICA, właściciel Ana Letica. To chyba jakaś rodzina,
bo numer telefonu nie ten który podałaś. Gdybyś jeszcze znalazła
gdześ to zdjęcie to będę baardzo..... :D Pozdrawiam
-----> Jacol8 - wiesz... nie mam tego maila - może jakiś problem z pocztą?
Spróbuj jeszcze na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
edi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) edi » 19.10.2004 12:43

jacol8 napisał(a):TaTa ! Dokładnie tak jak to opisałeś miałem 2 lata temu w Tribunj koło Vodic. Jak chcesz to pisz na maila - podam Ci namiar. :)

Witam jacol8. Gdybyś mógł pchnąć mi namiary na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Serdecznie pozdrawiam. :lol:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 19.10.2004 16:29

Szukam tego zdjecia.Obejrzalam zdjecia ze strony ktora podales ,Jest to dom tez przy samej plazy.moze bardziej luksusowy.od tego ktory mnie sie podobał,Patrzac z tarasu tego domu widac koniec tej zatoczki ,wlasnie tam jest ten dom nr.105.Petris
Beata
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 15.04.2003
5 m do PLAZY

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata » 02.11.2004 08:54

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jadran_
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2004
Re: zadzwon do CHORWACJI przez Skype

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jadran_ » 05.12.2004 19:46

A ja zdecydowanie polecam apartamenty moich przyjaciół na wyspei Vis. Apartamenty są nad samym morzem(jakieś 15 metrów). Właściciele sa przemiłymi ludżmi. Pisz na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jak zechcesz podeślę Ci zdjęcia(mam ich całą masę)
nick102
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 02.07.2002
Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) nick102 » 06.12.2004 16:35

Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.
Darek P
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.12.2004
Razanec

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek P » 05.01.2005 23:20

NICK 102 mozna prosic o namiary ????
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 07.01.2005 19:32

Każdy namiar na domek nad samym morzem mile widziany : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone