Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
supervisior
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.06.2005
Re: temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) supervisior » 06.06.2005 23:48

petris napisał(a):Letica Tiho

Caklje 105 21327 Podgora

Croatia

tel 00385 21625387


Cztery metry od morza. moze nawet dwa .


Proszę o info na ten apartament lub inne na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

serdecze dzięki
gawel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gawel » 10.06.2005 17:07

Plumek napisał(a):Jak ktoś jeszcze potrzebuje namiary na apartamenty przy (a właściwie na) plaży, to takimi dysponuję :) Wiem, że są jeszcze wolne i stosunkowo przyzwoicie drogie :d
Drasnice koło Podgory (Makarska Riviera).

Plumek


Wiem że to odgrzewany wątek, ale może masz jakieś namiary na ten sezon na kwatery przy plaży. Jadę z dzieciakami i o czymś takim właśnie marzę. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Gawel
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 10.06.2005 19:19 przez gawel, łącznie edytowano 1 raz
gawel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gawel » 10.06.2005 18:45

jacol8 napisał(a):TaTa , wysłałem Ci mailem wszystko to co chciałeś :)


Jacol8!
Wiem, że stary wątek, ale poratuj adresem, potrzebny właśnie taki apart. zaraz przy plaży, o ile to żwirkowa, taka dla dzieciaków.
z góry dzięki
gawel
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 10.06.2005 19:18 przez gawel, łącznie edytowano 1 raz
TaTa
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) TaTa » 10.06.2005 19:00

Nawiasem mówiąc nie otrzymałem do dzisiaj żadnej wiadomości ... :(
gawel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.06.2005
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) gawel » 10.06.2005 19:10

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.


Temat stary jak świat, ale problem wciąż aktualny, bardzo proszę o namiary na ten domek, lub jakikolwiek inny bezpośrednio nad morzem, na priva lub na forum adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gawel
gawel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gawel » 10.06.2005 19:15

TaTa napisał(a):Nawiasem mówiąc nie otrzymałem do dzisiaj żadnej wiadomości ... :(


Hahaha, czyli niepotrzebnie się napalam i co chwila sprawdzam skrzynkę i forum.
pozdr.
Bożena
newoytek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) newoytek » 30.06.2005 18:21

Byłem tak jak mówisz.Taras, piwo ew.kawa, do wody z wody pod prysznic ,żona woła na obiad,potem taras albo plaża.Zona znowu woła na obiad, ale dzieci które cały czas są w wodzie.Plaża piaszczysta, zamiast parasoli małe drzewka,zejście do wody bardzo łagodne- raj dla dzieci.Na wyposażeniu mieliśmy lezaki,klimę stół do ping ponga i dechę do windsurfingu.W skrócie apartament Lidjia w Omiszu-Duce.
Dosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 28.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dosia » 30.06.2005 20:01

Ja również proszę o namiary na ciekawe apartamenty (cztero osobowa rodzinka, dlatego preferujemy 2 pokoje). Proszę również o radę, którą z miejscowości na Riwierze Makarskiej wybrać.
Chciało by się mieć i widok na może i plaże z nie problemowym wejściem do wody dla niewyżytej w kapielach morskich 9 latki.
No i oczywiście dobrze wyposażony apartamant za przystępną cenę.
Śledząc od jakiegoś czasu ten portal wierzę, że napewno coś ciekawego mi podsuniecie. Ja się odwdzięczę i po powrocie przekaże wszelkie zdobyte informacje. Jedziemy 8 lipca. :lol: :lol:
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 30.06.2005 20:38

podaj jakieś namiary do siebie to podeślę ci namiar na kwaterkę w Podgorze

He he tys iebędziesz byczyc a ja w tym czasie będę w pruszkowie na delegacji (od ok 18 lipca przez 2 -3 tyg)

PZDR

ps

adres do mnie to : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl a GG jest przy nicku
Dosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 28.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dosia » 30.06.2005 20:53

Mam jakiś problem z pocztą , caly dzień nie mogę nic zrobić, dlatego prosze o ten adres tu na forum
ps.
Na delegacji w Pruszkowie i to aż 3 tygodnie? Musi być to poważna firma, że aż tak dlugo. Proponuję po pracy do Warszawy, bo w pruszkowie się zanudzisz.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 30.06.2005 21:33

Dosia napisał(a):Mam jakiś problem z pocztą , caly dzień nie mogę nic zrobić, dlatego prosze o ten adres tu na forum


No to proszę: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Apartamenty i pokoje hotelowe z wyżywieniem - do wyboru, do koloru!

Plumek
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DJ Bobo » 30.06.2005 23:55

Plumek napisał(a):
Dosia napisał(a):Mam jakiś problem z pocztą , caly dzień nie mogę nic zrobić, dlatego prosze o ten adres tu na forum


No to proszę: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Apartamenty i pokoje hotelowe z wyżywieniem - do wyboru, do koloru!

Plumek

Plumek w mafii noclegowej.Zna zasady i reklamuje tu jakby nigdy nic.
Handelek. :wink:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.07.2005 10:26

DJ Bobo napisał(a):
Plumek napisał(a):
Dosia napisał(a):Mam jakiś problem z pocztą , caly dzień nie mogę nic zrobić, dlatego prosze o ten adres tu na forum


No to proszę: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Apartamenty i pokoje hotelowe z wyżywieniem - do wyboru, do koloru!

Plumek

Plumek w mafii noclegowej.Zna zasady i reklamuje tu jakby nigdy nic.
Handelek. :wink:


Bajobongo? Coś mi to przypomina... Hm... Roztrojenie, a może nawet rozczworzenie jaźni?
Kto czyta moje posty - przeczyta na pewno, że zawsze proszę o adres prywatny (bo zazwyczaj nie wiedzieć czemu ludzie ich w profilu nie umieszczają) i wtedy wysyłam namiary. w tym przypadku jest wyraźna prośba, żeby podać na forum, bo poczta nie działa :) Ot co.
A co do handelku: jeśli płacę podatki, to o co Ci chodzi?

Plumek
calkar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) calkar » 01.07.2005 15:33

Czy ja moge prosic o namiary na jakies apartamenty czy też fajny hotel tylko raczej gdzies blizej a nie w okolicach Dubrownika. wyjeżdzamy na dwa tygodnie w 3-osoby i szukamy czegos rozsądnego.
calkar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) calkar » 01.07.2005 16:05

efka napisał(a):Dwa lata temu byłam w Primośten.Apartament przy samej plaży ,a właściwie nad plażą.Wystarczy zejść po schodkach......Plaża mała ,kameralna. 8)


moge prosi o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone