Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
beniu11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 06.08.2005
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) beniu11 » 16.12.2005 19:18

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.

:D mam serdeczną prośbę o namiary tych apartamentów na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bil
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 01.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bil » 22.12.2005 23:27

jacol8 napisał(a):TaTa ! Dokładnie tak jak to opisałeś miałem 2 lata temu w Tribunj koło Vodic. Jak chcesz to pisz na maila - podam Ci namiar. :)


Jacol8 - jeśli jeszcze można prosze o namiary na ten apartament, zmieszczę się w 5-tke? :lol: Jaka tam plaża bo moje pociechy przepadają za kamyczkami
Proszę o inf. a może jakieś zdjęcia
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ktosiek_67
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 30.05.2005
Może nie apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ktosiek_67 » 28.12.2005 11:01

Jeżeli kogos interesuje skromny hotel to polecam Liburnije na Pagu. Z tarasu schodzi się bezposrednio na plażę z drobnym zwirem . Do morza 5 metrów.
cesi
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) cesi » 02.01.2006 22:40

Kochani, wrzućcie jakieś namiary na adresik adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Nigdy nie bylismy w Chorwacji, a chcemy wybrać sie tam z trzylatkiem. Polećcie coś :D
Tad_2358
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 18.12.2003
Apartament nad samą wodą

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tad_2358 » 03.01.2006 16:12

Może i ja skorzystam z czyjejś uprzejmości. Byłem parę lat temu na Hvarze z rodzinką (2+2). Byliśmy zachwyceni Chorwacją i Hvarem. Teraz intensywnie poszukuję jakiegoś apartamentu niekoniecznie na wyspie ale w równie ładnym miejscu, z czystą plażą, blisko położoną. Niestety muszę jechać w środku sezonu ze względu na szkołę. Może ktoś mi poleci jakieś sprawdzone, niekoniecznie najdroższe miejsce. Nie jeżdżę co roku, dlatego nie chciałbym się zrazić. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 04.01.2006 09:38

Rok temu znaleźliśmy taką oto zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mocno braliśmy ją pod uwagę, bo lokalizacja jest niesamowita, a i ceny przystępne...
Może ktoś skorzysta w tym roku :-D
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 04.01.2006 12:05

mama_Kaiszonka napisała:
Rok temu znaleźliśmy taką oto Willę w Zitnej na Korculi
Mocno braliśmy ją pod uwagę, bo lokalizacja jest niesamowita, a i ceny przystępne...
Może ktoś skorzysta w tym roku

Rzeczywiście wygląda super, gdyby nie Trstenik w tym roku prawdopodobnie po tym poście jechalibyśmy na Korculę.

A tak przy okazji może ktoś ma już sprawdzone namiary na apartamenty w Trsteniku. Znalazłem już co nieco w necie ale spokojniej byłoby jechać do sprawdzonego lokum. Prawdopodobnie będzie nas 10 osób
Asia&Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 21.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asia&Grześ » 04.01.2006 15:42

My tez polecamy Pag i ten sam hotel Liburnije na Pagu . Zreszta apartamentow też jest cała masa nad wodą - tylko brak namiarów na nie ! Ale na wyspie jest polska agencja Perla tel. 00385 600 003 lub 00385 (0)23 600 003 co najważniejsze gawarit po polsku !! :):)...można coś zaklepać i foty na maila przeslą...:)
nerin1
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nerin1 » 09.01.2006 14:49

edi napisał(a):
jacol8 napisał(a):TaTa ! Dokładnie tak jak to opisałeś miałem 2 lata temu w Tribunj koło Vodic. Jak chcesz to pisz na maila - podam Ci namiar. :)

Witam jacol8. Gdybyś mógł pchnąć mi namiary na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Serdecznie pozdrawiam. :lol:

moge prosic o jakis namiar na to miejsce adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/list]
Kaśka733
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 25.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaśka733 » 25.01.2006 17:29

newoytek napisał(a):Byłem tak jak mówisz.Taras, piwo ew.kawa, do wody z wody pod prysznic ,żona woła na obiad,potem taras albo plaża.Zona znowu woła na obiad, ale dzieci które cały czas są w wodzie.Plaża piaszczysta, zamiast parasoli małe drzewka,zejście do wody bardzo łagodne- raj dla dzieci.Na wyposażeniu mieliśmy lezaki,klimę stół do ping ponga i dechę do windsurfingu.W skrócie apartament Lidjia w Omiszu-Duce.

Czy może masz namiary na te apartamenty jeśli tak to poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki.
Użytkownik usunięty
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.01.2006 19:27

Chętnie poprosze o namiary na to cudeńko:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
ag

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.
Irmina
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.01.2006
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irmina » 30.01.2006 20:05

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.


i ja się przyłączam do prośby o kontakt do tego raju:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dareklego
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 14.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareklego » 31.01.2006 11:10

Ja też bardzo proszę o ten adresik :lol: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
monia 71
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia 71 » 01.02.2006 17:18

dareklego napisał(a):Ja też bardzo proszę o ten adresik :lol: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

:D Witam.Ja skromniutko przyłączę się do próśb o namiary na tą kwaterkę... :coool: Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pozdrawiam :oczko_usmiech:
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 04.02.2006 15:42

A ja mam namiar na bardzo ładny ap. na wyspie Vis przy plazy.Jeżeli są chetni to dajcie swoje namiary .Wyśle link .Niestety nie mogę skorzystać w tym roku.
POZDROWIENIA!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone