Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sexi_ewik
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) sexi_ewik » 05.02.2006 21:42

poprosze namiary m82m :P

jedziemy we wrzesniu- nas dwoje i maly wtedy trzylatek:)
goly
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 07.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) goly » 12.02.2006 14:39

witaam m82m
jezeli moglbys przysląc tego linka , to bardzo bym prosił.Wybieram sie na Cro w tym roku ale zupelnie bez pomyslu...narazie >
Moj adres to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
ragadso
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ragadso » 13.02.2006 13:50

Witam jestem tu nowy i chciałbym zdobyć jakieś info na temat CRO przedewszystkim stronki czy linki do kwater i cen najlepiej po polsku :) Mam zamiar z Zoną i córką wybrać się do CRO podam e-mail żeby forum nie zasmiecać :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joanna rutkowska
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) joanna rutkowska » 13.02.2006 15:59

cześć
Ja też jestem tu nowa, w sierpniu planuję wybrać sie na wakacje z dziećmi 5 lat i 15 miesięcy będę bardzo wdzięczna za namiary na kwatery godne polecenia blisko plaży w spokojnej okolicy, oraz wszelkie potrzebne informacje mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2006 18:50

Proponuję "przejechać" się na Wyspę SkarbÓw.
forum/viewtopic.php?t=4615
i jeszcze tu coś znajdziesz:
forum/viewtopic.php?t=9435&postdays=0&postorder=asc&start=0
:papa:
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 12.03.2006 09:54

Witam serdecznie
jestem po raz pierwszy na tym forum . czytam dużo życzliwych wskazówek. Może ktoś i mnie doradzi jakiś apartament na plaży w okolicach Riwiery Makarskiej lub bardziej na północ, ew. Hvar
pozdrawiam. Mój mail. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 13.03.2006 13:14

Bazylka5 napisał(a): jakiś apartament na plaży w okolicach Riwiery Makarskiej lub bardziej na północ, ew. Hvar
pozdrawiam. Mój mail. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
to apartament w Sućuraju, na ogonku Hvaru.Bardzo cicha , spokojna miejscowośc.Ale można zwiedzic ruchliwe miasteczko Hvar.
A z poszukiwaniem miejsca to najlepiej nie liczyc na innych. Samemu po stronkach pobiegac. Bo czy ja wiem czy skrzypiące okno czy inny mebelek :wink: nie przeszkodzi Pani w wypoczynku? I jak będę wyglądał polecając ten lub inny apartament?Pozdrawiam.
Bazylka5
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 10.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bazylka5 » 14.03.2006 13:14

Dziekuję za namiar. Skrzypiące drzwi mi ni9e przeszkadzają.Pozdrawiam
fprzemo
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 07.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fprzemo » 16.03.2006 11:34

qw.
Ostatnio edytowano 16.03.2006 11:43 przez fprzemo, łącznie edytowano 1 raz
fprzemo
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 07.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fprzemo » 16.03.2006 11:41

qefc.
fprzemo
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 07.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fprzemo » 16.03.2006 11:44

q.
fprzemo
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 07.03.2006
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) fprzemo » 16.03.2006 11:46

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.
WITAM. PROSZE ONAMIARY NA TO MIEJSCE JEZELI TO MOZLIWE. POZDRAWIAM. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piotr.liwoch
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 05.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr.liwoch » 09.04.2006 21:51

Najładniejszy apartament wśród zieleni w Pirovacu. Wychodząc na plaże nie trzeba go zamykać. A Pirovać to spokojne miasteczko w północnej dalmacji. Byłem, szczerze polecam. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link 8)
Figunia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 24.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Figunia » 11.04.2006 11:30

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link apartamenty Palma :wink:
Kriskrak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kriskrak » 19.04.2006 09:02

witaj m82m
Mozna namiary ?
Wybieram się na Vis w tym roku
Mma klka propozycji ,ale ciągle szukam...
Mo mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone