Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kurpis
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurpis » 15.04.2007 10:56

Witam wszystkich.
Czy ktoś był może w Vela Luce (Korcula) w hotelu Adria i może podzielić się opinią ?

pzd,
Kurpis.
emdzi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emdzi » 18.04.2007 23:55

Witam serdecznie.

popczytałam trochę Tych Waszych stron w sumie to parę osób chciałam prosić o namiary bądz w ogole o inf gdzie dane miejscowości się znajdują do jak na razie nie jestem w temacie.

mapę jaką zdobyłam jest kiepsciutka. :oops: :oops: :oops:

Asia&Grześ podaliscie tel do agencji a Wy jakiś na kwatery nie macie swoich- wypróbowanych jeśli tak to bardzo bym prosiła

m82m wyspa Vis :oops: to jaki region CRO

Mirko czy Ty mieszkasz w Pula ......czy mogłabym się więcej coś dowiedzić gdzie w Istarii najlepiej zakwterowac sie nie w tłoku....ale niestety jak większości z piszących bardzo blisko morza ponieważ chcemy jechac z 3 dzieci 8-5-3

Ktosiek mogę prosic o namiary na ten skromny hotelik w Liburnije na Pagu

Omnic i scoota ja porosiłabym o adres do Drażnic bo tel juz spisałam

mama_Kapiszona mnie się strona z Willą w Zitnej na Korkuli nie otwiera.


A w sumie to ze wzgledu na dzieci to wolałabym krótszą trasę niż południowa Dalmacja....czy macie może sprawdzone miejca na Istarii i Kavrner
miejski
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miejski » 19.04.2007 16:28

emdzi napisał(a):Witam serdecznie.

popczytałam trochę Tych Waszych stron w sumie to parę osób chciałam prosić o namiary bądz w ogole o inf gdzie dane miejscowości się znajdują do jak na razie nie jestem w temacie.

A w sumie to ze wzgledu na dzieci to wolałabym krótszą trasę niż południowa Dalmacja....czy macie może sprawdzone miejca na Istarii i Kavrner


Cześć emdzi,
Czyżby Aśka cię tutaj przywiodła :D

Jeśli chodzi o to gdzie się poszczególne miejscowości znajdują, to posłuż się zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (pokaże gdzie i wyznaczy trasę) albo Google Earth (widać nawet konkretne kwatery itp). Sporo też jest o Chorwacji w tutejszym serwisie www.cro.pl (portal, nie forum).

My też na wstępie myśleliśmy o Istrii, ale wyszliśmy z założenia, że jak mamy jechać 12 godzin to i 3 następne wytrzymamy - no i Brela zarezerwowana 8)

Pozdrowienia dla Ciebie i szkodników...
Hubert
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 19.04.2007 16:38

emdzi...ja ją znalazłam fartem...dziś też (pod innym adresem) zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3661
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 19.04.2007 21:26

Witaj emdzi,
Mieszkam blisko Puli-gmina Medulin
Polecam:
miejscowosć Premantura
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
miejescowosć Fažana
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

pozdrawiam
emdzi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emdzi » 20.04.2007 19:59

miejski napisał(a):
emdzi napisał(a):Witam serdecznie.

popczytałam trochę Tych Waszych stron w sumie to parę osób chciałam prosić o namiary bądz w ogole o inf gdzie dane miejscowości się znajdują do jak na razie nie jestem w temacie.

A w sumie to ze wzgledu na dzieci to wolałabym krótszą trasę niż południowa Dalmacja....czy macie może sprawdzone miejca na Istarii i Kavrner


Cześć emdzi,
Czyżby Aśka cię tutaj przywiodła :D

Jeśli chodzi o to gdzie się poszczególne miejscowości znajdują, to posłuż się zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (pokaże gdzie i wyznaczy trasę) albo Google Earth (widać nawet konkretne kwatery itp). Sporo też jest o Chorwacji w tutejszym serwisie www.cro.pl (portal, nie forum).

My też na wstępie myśleliśmy o Istrii, ale wyszliśmy z założenia, że jak mamy jechać 12 godzin to i 3 następne wytrzymamy - no i Brela zarezerwowana 8)

Pozdrowienia dla Ciebie i szkodników...
Hubert


No Asia Asia...dziękuję Hubert...rozmawiałam własnie z siostrą ...ale ona cosik nie chce z postojem tak jak Wy.
Dziękuję i jeszcze poszperam a w Breli jak tam plaże??

Mirko Tobie również dziekuję zaraz sobie obejze te strony??

Mama _kapiszona Dzieuę bardzo za odzew..idę oglądac.

wielkie :mrgreen: dzięki
emdzi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emdzi » 20.04.2007 20:14

a własnie jaki czas zakładaliście na dojazd do wyznaczonego celu...
a jaki był własciwy???

Myślisz Miejski że starczyłoby Wam 13-14 godz na przejechanie tej trasy ??
pumis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pumis » 20.04.2007 23:52

emdzi napisał(a):a własnie jaki czas zakładaliście na dojazd do wyznaczonego celu...
a jaki był własciwy???

Myślisz Miejski że starczyłoby Wam 13-14 godz na przejechanie tej trasy ??


Do Breli, przy dobrych wiatrach i braku korków mają szansę zajechać w 14 godzin. Lecz z doświadczenia wiem że jazda TAM drwa więcej bo jedziemy nocą a wracamy za dnia. Jadąc na noc, z jednym kierowcą muszą liczyć 1-2 godzin na odpoczynek i cała trasa zajmie wtedy 16-17 godzin, oczywiście bez poprawki na graniczne i tunelowe korki.
emdzi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emdzi » 20.04.2007 23:58

Dziękuję za odpowiedż pumis przyda się taka wiedzą. :)

ja licze ze do planowanej na razie miejscowości Medulin bede kulac sie do 12-13 godz ciekawe czy się zmieścimy w tym czasie
emdzi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emdzi » 21.04.2007 00:18

Wszystko spatrzyłam.
Miejski fajny ten link do obliczania trasy.
Mirko wynalazłam Camp w Medulin.Czy mogłabym się z Tobą w jakiś sposób skontaktowac żebym tu nie smieciła
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3661
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 21.04.2007 07:01

Jest adres na profile, kliknij na imie-strona glowna.
dabek12
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 14.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabek12 » 22.04.2007 13:55

może ktoś ma sprawdzony apartament dla 4 osób dorosłych i dzieciaka 2 sypialnie no i taras z widokiem na morze , zejście do wody i prywatna plaża interesuje mnie Dalmacja jakaś mała miejscowość
będe wdzięczny za wszelkie namiary
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
miejski
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miejski » 25.04.2007 00:33

emdzi napisał(a):Myślisz Miejski że starczyłoby Wam 13-14 godz na przejechanie tej trasy ??


Emdzi - tyle to ja planowałem na dojazd do Istrii, a że w Cro niezłe autostrady są to stwierdziliśmy, że pojedziemy dalej na południe.
Marjanek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.04.2007
Poszukujemy sprawdzonego miejsca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marjanek » 25.04.2007 15:10

Pierwszy raz wybieramy się w te strony, interesuje nas spokojna,urocza okolica,byłoby miło gdyby niedaleko było większe miasto, ciekawe atrakcje.Obecnie jest nas 4 ale najprawdopodobniej ekipa się powiekszy o kolejną czwórkę.Prosimy o porady.Myśleliśmy o Dalmacji ...
Każdy namniar na na przyjemne zakwaterowanie blisko morza mile widziany.Pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pavio
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 02.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavio » 02.05.2007 19:36

Witam wszystkich.Koniec sierpnia-początek września mamy zamiar pierwszy raz wybrać się do Chorwacji.Szukam namiarów na jakiś apartament na plaży(z widokiem na morze) dla ok. 7-8 osób.Najlepiej jakaś spokojna mieścina lu nawet wiocha (żaden kurort).Region w sumie obojętny-myślałem o okolicach Omisu ale nie koniecznie, no i cena też odgrywa dosyć ważną rolę(Zdjęcia mile widziane).Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone