Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z psem?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 26.04.2017 10:55

Jakby ktoś chciał to na priv wyślę namiary na super psiolubnych właścicieli apartamentu w Sutivanie ( Brać), jakieś 100 -200 m od morza :)
firenze
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) firenze » 22.05.2017 12:54

Jestem nowa na forum. Nasi znajomi wybieraja się do Sutivan ale niestety w ich apartamencie nie można być z psem. Bardzo proszę o przeslanie info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .Pozdrawiam
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 24.05.2017 10:55

firenze napisał(a):Jestem nowa na forum. Nasi znajomi wybieraja się do Sutivan ale niestety w ich apartamencie nie można być z psem. Bardzo proszę o przeslanie info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .Pozdrawiam



wysłałam e-mail
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 24.05.2017 11:36

sieka napisał(a):Jakby ktoś chciał to na priv wyślę namiary na super psiolubnych właścicieli apartamentu w Sutivanie ( Brać), jakieś 100 -200 m od morza :)

Też poproszę, może przetestujemy czy faktycznie super psiolubni :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 24.05.2017 13:27

Belluna napisał(a):
sieka napisał(a):Jakby ktoś chciał to na priv wyślę namiary na super psiolubnych właścicieli apartamentu w Sutivanie ( Brać), jakieś 100 -200 m od morza :)

Też poproszę, może przetestujemy czy faktycznie super psiolubni :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


poszło :)
Daria77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.06.2017
Chorwacja z psem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daria77 » 08.06.2017 15:34

Mili miłośnicy Chorwacji,
Wybieramy się za miesiąc do Chorwacji po raz pierwszy w życiu :) Jedziemy samochodem z psem prawie rocznym. Szukam jakiegoś miłego, pięknego, cichego zakątka gdzie moglibyśmy odpocząć ..my i pies :) Czytam wasze forum i jest cała masa piękności...ale jak tu wybrać cos dla siebie...
Podpowiedzcie..może macie jakieś namiary na apartamenty z tarasem na uboczu blisko plaży..gdzie zaakceptują zwierza ?
Przeszukuję AirBnb i mam już totalny kokwik w głowie :)
Będę wdzięczna za pomoc :)
Pozdrawiam
Daria77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daria77 » 09.06.2017 10:16

Sieka, czy ja mogę się tez dołączyć do namiarów na ludzi psiolubnych ?:)
Pozdrawiam
Daria
Daria77
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daria77 » 09.06.2017 10:20

Na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:)
miloniu
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) miloniu » 09.06.2017 22:49

witam. tez chcialbym dolaczyc do namiarow na ludzi "psiolubnych :)
pozdrawiam
miloniu
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) miloniu » 09.06.2017 22:49

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Piśka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piśka » 22.06.2017 21:37

Poproszę i ja namiary na kwaterę gdzie moglibyśmy spędzić wakacje na Brać z naszym psem adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Alga
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 10.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alga » 24.06.2017 22:58

Witajcie. Odświeżę temat... Mam nadzieję, że Wasze doświadczenie mi pomoże w wyborze miejscowości na pobyt z psem. Przyznam szczerze, że szukam już od wielu tygodni miejsca na urlop i nie mogę się zdecydować... To będzie nasz 4 wyjazd do Cro, a 2 z psem. Byliśmy z psem 2 lata temu w Tribunj k. Vodice i szukam podobnej miejscowości tyle, że bardziej na południe Chorwacji, choć rozważam też okolice Sibenika lub Primostenu...Wyjazd 27.08 pobyt na 14 dni, w planach sporo jeżdżenia, zwiedzanie, w tym Dubrownik. W związku z tym, że będziemy z dużym psem wolimy wybrać małą miejscowość lub "wioskę", gdzie znajdziemy dzikie zatoczki/plaże i co najważniejsze zacienione/z drzewami. Jedziemy już raczej po sezonie, celowałam w Brelę, ale otrzymałam wiele sygnałów, że w tym okresie sezon w Breli/Basce jeszcze w pełni i spokojnie nie będzie... Zależy mi również, żeby w takiej miejscowości można było zrobić zakupy, był punkt apteczny, bankomat, można zjeść tj. wyjść lub podjechać na lokalne "atrakcje" wieczorne. Lubimy plaże kamieniste/żwir/skałki, niż betonowe, no ale, aż tak wymagającym nie można być ;) Patrzę na Google Map, może Vinisce?Może Podstrana?Coś w okolicach Omisia lub Baski/Breli?Kusi mnie też Brodarica, jej obrzeża... Dziękuję za pomoc!
ryba154
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryba154 » 25.06.2017 21:42

Alga napisał(a):Witajcie. Odświeżę temat... Mam nadzieję, że Wasze doświadczenie mi pomoże w wyborze miejscowości na pobyt z psem. Przyznam szczerze, że szukam już od wielu tygodni miejsca na urlop i nie mogę się zdecydować... To będzie nasz 4 wyjazd do Cro, a 2 z psem. Byliśmy z psem 2 lata temu w Tribunj k. Vodice i szukam podobnej miejscowości tyle, że bardziej na południe Chorwacji, choć rozważam też okolice Sibenika lub Primostenu...Wyjazd 27.08 pobyt na 14 dni, w planach sporo jeżdżenia, zwiedzanie, w tym Dubrownik. W związku z tym, że będziemy z dużym psem wolimy wybrać małą miejscowość lub "wioskę", gdzie znajdziemy dzikie zatoczki/plaże i co najważniejsze zacienione/z drzewami. Jedziemy już raczej po sezonie, celowałam w Brelę, ale otrzymałam wiele sygnałów, że w tym okresie sezon w Breli/Basce jeszcze w pełni i spokojnie nie będzie... Zależy mi również, żeby w takiej miejscowości można było zrobić zakupy, był punkt apteczny, bankomat, można zjeść tj. wyjść lub podjechać na lokalne "atrakcje" wieczorne. Lubimy plaże kamieniste/żwir/skałki, niż betonowe, no ale, aż tak wymagającym nie można być ;) Patrzę na Google Map, może Vinisce?Może Podstrana?Coś w okolicach Omisia lub Baski/Breli?Kusi mnie też Brodarica, jej obrzeża... Dziękuję za pomoc!

a możesz podać namiary na poprzednią miejscówke?dzieki
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 27.06.2017 14:21

Nie zaglądałam na forum bo byliśmy na Pagu przez 2 tyg :) jeżeli dalej jesteście zainteresowani to proszę o odzew wyślę namiary na Sutivan ( Brać) lub też na naszą tegoroczną miejscówkę na Pagu w Pagu ( właściciele również bardzo przyjaźni czworonogom- byliśmy 12 - osobową ekipą z 3 psami) z basenem, ok 100 m od morza.
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 27.06.2017 14:32

To ja poproszę namiar na Pagu w Pagu, do mojej kolekcji psiolubnych apartmanów :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Wakacje w Chorwacji z psem? - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone