Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 25.09.2017 23:50

To i ja się podepnę pod poszukujących :)
Wybieramy się w sierpniu 2018, 4 osoby dorosłe i dziecko 11 lat.
Niestety nie wiemy gdzie :/
przetrzepałam już całe forum i w ogóle cały net... a booking i casamundo znam na pamięć.
Chcielibyśmy coś w miarę blisko plaży (powiedzmy max 600 m), ale też, żeby to nie było zadupie...lubimy wieczorkiem wypić piwko "na mieście" :)
I oczywiście cena - ta mnie zaskoczyła. W zeszłym roku na Ciovo, za apartament z widokiem na morze zapłaciliśmy 570 EUR (2 tyg).
Wiem już, że mieliśmy farta.
Ale da się jeszcze coś znaleźć do powiedzmy 60 eur za dobę?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.09.2017 00:16

vajola napisał(a):Ale da się jeszcze coś znaleźć do powiedzmy 60 eur za dobę?

Może jak przestaniesz dopłacać pośrednikom, to łatwiej Ci będzie znaleźć coś mniej drogiego.
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017

W jakim terminie ta taniocha na Čiovo?
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 26.09.2017 21:29

Mikromir napisał(a):W jakim terminie ta taniocha na Čiovo?


ostatni tydzień czerwca i pierwszy lipca.
Z tymi pośrednikami to różnie bywa... na tym Ciovo na ścianie wisiał cennik, który nas uświadomił, że przez cassamundo zapłaciliśmy taniej...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.09.2017 21:42

vajola napisał(a):
Mikromir napisał(a):W jakim terminie ta taniocha na Čiovo?


ostatni tydzień czerwca i pierwszy lipca.
Z tymi pośrednikami to różnie bywa... na tym Ciovo na ścianie wisiał cennik, który nas uświadomił, że przez cassamundo zapłaciliśmy taniej...

Zdarza się, choć rzadko. Ceny z gospodarzem często można negocjować korespondencyjnie, a wtedy nijak się mają do oficjalnego cennika.
Nie mniej jednak cen z przełomu czerwca/lipca nie można porównywać do sierpniowych, ten drugi termin to szczyt sezonu. No chyba że to sama końcówka sierpnia.
raksa2
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) raksa2 » 27.09.2017 12:07

Poszukuję noclegu dla 3 rodzin z dziecimi w okresie lipca 2018 od około 13 lub 15.07 na 2 tyg po niżej omis mogą być też wyspy. Może ktoś ma namiary na fajne i nie drogie apartamenty.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.09.2017 13:52

Mam namiary na fajne miejsce, spokojne, bardzo blisko plaży, z plażą bardzo fajną dla dzieciaków, w przystępnej cenie :wink:
Zapewniam że namiary pojawiły się w tym wątku :wink:
Dareek87
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dareek87 » 27.09.2017 22:18

Witam :) ,zwracam się z wielką prośbą, jedziemy w przyszłym roku z rodzinką po raz pierwszy do Chorwacji 2dorosłych i 2 dzieci (7lat i niespełna 2latka)jesteśmy zdecydowani na Baśke Vode,wyjazd planowany od 16-27 czerwca,czy mógłby ktoś polecić jakieś fajne apartamenty, względnie blisko do morza,co do ceny to chcielibyśmy się zamknąć w kwocie maks do 60euro za noc.Jest to nasz pierwszy wypad do CRO więc bardzo proszę o pomoc :D mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.09.2017 22:40

Darek, poszło na PW
Dareek87
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dareek87 » 27.09.2017 22:51

sdolas napisał(a):Darek, poszło na PW

Dzięki wielkie :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.09.2017 23:10

Jeszcze coś poszło :wink:
vajola
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) vajola » 28.09.2017 22:00

Wybraliśmy już miejsce. Padło na Rogoznicę.
Czy ktoś ma jakiś sprawdzony namiar na lokum dla 5 osób (2 sypialnie)?
Uprzedzając: linki z cro już przetrzepałam.
zuzaga
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuzaga » 29.09.2017 14:16

sdolas napisał(a):Mam namiary na fajne miejsce, spokojne, bardzo blisko plaży, z plażą bardzo fajną dla dzieciaków, w przystępnej cenie :wink:
Zapewniam że namiary pojawiły się w tym wątku :wink:


sdolas czy ja mogłabym też prosić o namiar na te fajne miejsce :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 29.09.2017 14:37

Zauważam spore problemy w przewertowaniu kilku stron :roll:

Ze względu na pytania skierowane do mnie w tym wątku i na PW. potwierdzam iż mogę podzielić się namiarami na sprawdzone przeze mnie miejsca godne polecenia. Oba miejsca spokojne, nawet w sezonie, z apartamentami w pierwszej linii, oba bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi, w cenach atrakcyjnych.
Każdego z poszukujących takiego miejsca, zachęcam do wyrobienia sobie własnej opinii o tych miejscach przeglądając moją relację w której każdy znajdzie link do banku kwater, gdzie opisałem dokładnie każdy z apartamentów, są też zdjęcia, podałem też namiary.
Włóżcie odrobinę swojego wysiłku, a te kilkanaście stron odpowie na Wasze pytanie czy czegoś takiego szukacie.
Namiary zatem macie powyżej, gdyby ktoś miał jakieś szczegółowe pytania a nie ma na nie odpowiedzi w relacji to zapraszam na PW.
Przyjemnej, wcale nie tak obszernej lektury życzę.
:papa:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 29.09.2017 14:41

sdolas napisał(a):Włóżcie odrobinę swojego wysiłku, a te kilkanaście stron odpowie na Wasze pytanie czy czegoś takiego szukacie.



Sławek, za dużo wymagasz, Kilkanaście stron :?: Większości się nawet nie chce przeczytać kilku postów wyżej :!: :oczko_usmiech: :mrgreen:
Nie mówiąc już o zwykłym "dziękuję" jak się coś na PW podeśle :?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 29.09.2017 14:46

....:( :(
Na razie jeszcze mam cierpliwość do edukowania :roll:
Ale przyznam bez bicia ... że jak czytam na końcu wypowiedzi ... ktoś .. coś ... to dostaję gęsiej skórki :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone