Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarna lista apartamentów

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ngel
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2011
Re: Villa Irming- duże rozczarowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) ngel » 27.06.2019 20:56

Nie sądziłam, że będę musiała tu coś dopisać ale to co się dzisiaj zdarzyło to jakiś koszmar. W ŻYCIU NIE SPOTKAŁAM SIR Z TAKIM CHAMSTWEM!!! Ponieważ nie chcieliśmy odpuścić tematu basenu i domagaliśmy się zniżki ( wszak warunki dalece odbiegają od tych, które były zaoferowane i na które się zgodziłam) Panie właścicielki zrobiły się bardzo nieprzyjemne i zaczęły łazić za nami krok w krok i opieprzać dzieci za to, że np. skorzystaly z prysznica w ogrodzie prze z całe 3 minuty. W końcu mój tata ( pan po 60- tce) poszedł grzecznie porozmawiać z nimi i złagodzić sytuację. Wtedy córka właścicielki zaczęła swój monolog więc jej mówię, że przyszliśmy porozmawiać a nie wysłuchiwać jej monologu więc Pani zaczęła wrzeszczeć na mojego tatę. No i tu już nie zdzierżyłam i również podniosłam głos i zaczęła się pyskówka zakończona tym, że wyszłam bo uznałam, że nie będę się zniżać do jej poziomu ( to powiedziałam po polsku do Taty) a Pani za mną zaczęła krzyczeć "fuck you!!". Wysłałam do pani męża i szwagra bo uznałam, że to nie na moje nerwy. Byliśmy przez Panie obrażani, oczerniani łącznie z tym, że zarzucila mi, że ją oszukałam bo miało być jedno dziecko mniej - pokazuję więc jej naszą korespondencję gdzie jak byk napisałam ile osób z dokładnym wiekiem dzieci w momencie przyjazdu ( a nie rezerwacji ) a Pani dalej swoje. Jeżdżę do Chorwacji od 24 lat i nigdy przenigdy nie spotkałam się z takim CHAMSTWEM! Koniec końców panie zaczęły nas straszyć policją. Na nasze twierdzenie, że chyba panie nie lubią dzieci pani wprost powiedziała "przecież nikt nie lubi dzieci !". W tym momencie ręce i cycki mi opadły. ;-) Także jeśli macie ochotę na spokojny, rodzinny wypoczynek to niestety nie tutaj. P.s. villa się reklamuje jako miejsce idealne dla rodzin ;-) Nie wiem dlaczego nie zastrzegą sobie, że są "for adults only" oraz że basen działa albo nie ;-) W każdym razie koszmarne właścicielki zachowujące się jak capo w obozie prowadzą tę skąd inąd całkiem ładną i pięknie położoną willę ;-) Z całego serca nie polecam i wszystkich przestrzegam!
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 27.06.2019 21:07

Wrzuć ostrzeżenie na fejsa (jeśli masz konto), na grupę Chorwacja. Jeśli miejscówka jest na booking.com tak samo napisz opinię. Portale społecznościowe i rezerwacyjne mają dużą siłę rażenia. Poinformuj wlaścicielki o tym.

Mieliśmy też kilka nieprzyjemnych historii. W Mimicach na dzieci napadł właściciel Villa Lucica bo przypadkowo jeden raz przeszły prze jego podwórko, w Zivogosce Blato, żona właściciela w Villa Brajkovic zrobiła aferę, bo małe dziecko miało biegunkę i poprosiliśmy o nowe prześcieradło, standardowa rzecz do prania.
ngel
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ngel » 27.06.2019 21:20

Dzięki za podpowiedzi - szczerze mówiąc jestem jeszcze w takim szoku, że muszę ochłonąć i na spokojnie jutro napisać. Na bookingu ich nie ma- napisałam opinie na googlach.
EPS
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) EPS » 28.06.2019 03:12

Ludzie uważajcie na Villa Grubisic w Makarskiej przy ul. Istarsa 6. Villa miesci sie miedzy trzema ruchliwymi ulicami i na rogu jednej z nich. W dzien i w nocy straszny hałas, klimatyzacja zagrzybiona i śmierdzi. Poza tym w pokoju bardzo duszno, codziennie budzilismy się w nocy dosłownie z bezdechem i cali mokrzy a później spać się nie dało i odsypialismy na plaży.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 18.08.2019 13:31

Nie polecam i ostrzegam przed rezerwacją apartamentów u osoby Caterina Vukovic w Puli (Apartament Caterina) i Fazanie (Apartament Bogoljub) dostępne także na booking. Rezerwowałem apartament na 5 dni przed przyjazdem ( w tym weekend) i ze względu na to właścicielka nie chciała żadnej zaliczki. Kontakt był wyłącznie mailowy. W mailu wyraźnie potwierdziłem że rezerwuję i że przyjedziemy w poniedziałek rano. Otrzymałem potwierdzenie rezerwacji. Po przyjeździe o godzinie 12 w południe, okazało się że sprytna właścicielka już wynajęła komuś apartament i ma nas gdzieś. Tłumaczyła się że wysłała o godzinie 9.30 maila i brak natychmiastowej odpowiedzi był dla niej znakiem że nie przyjedziemy. Treść maila: "Good morning,we are waiting for you.Where you came.Caterina". :) Niestety maila nie odebrałem bo nie miałem włączonego roamingu danych. Poza tym w trasie po 13 godzinach jazdy nie w głowie mi było sprawdzanie maili, tym bardzie że nie spodziewałem się jakiś problemów, ani też nie czułem potrzeby kolejny raz potwierdzać rezerwacji. Potwierdzona rezerwacja jest święta i baba powinna czekać przynajmniej do wieczora a nie już przed południem puszczać apartament innym ludziom. Różne są sytuacje na drodze i nie da się przewidzieć co do minuty godziny przyjazdu. Pewnie trafił jej się ktoś za wyższą cenę lub dłuższy okres i miała w d... że wystawia i oszukuje ludzi.
Musieliśmy po 16 godzinach jazdy w samo południe w największym upale, w szczycie sezonu łazić z małym dzieckiem przez 4 godz. od domu do domu i prosić się żeby ktoś nas przyjął choć na jeden dzień. W sumie przez 2 tyg zmienialiśmy apartament 3 razy za każdym razem poświęcając temu sporo czasu. Babsko zepsuło nam wakacje. Co prawda zaproponowała alternatywę u jakiejś znajomej w zupełnie innej miejscowości która nas nie interesowała, ale to żadne usprawiedliwienie. Dla tej baby liczy się tylko kasa a nie zadowolenie gość. Z całą mocą odradzam kontakt z tą osóbką, albo się dobrze zabezpieczcie prawnie przed taką sytuacją.
Olusia111
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olusia111 » 26.08.2019 21:55

Nie polecam #Apartments and rooms Heisenberg 2# w Rovinji. Z przyczyn losowych nie mogliśmy pojechać na wyjazd.. Zapłaciliśmy 100% przed. Rozumielismy sytuację, że nie odzyskam pieniędzy w całościale, zapytaliśmy właścicielki czy może wystawić pokój jeszcze raz i jak uda się sprzedać to czy jakoś możemy się rozliczyć. Zapewniła, że odda za tyle za ile sprzeda. Sprzedała spora część wyjazdu i przestała reagować na telefony i maile. Rezerwacja robiona przez booking, ktory próbował pomoc i interweniować. Bez skutku. Pani powiedziała, że oskarży o nekanie. Mimo, że mailowo zadeklarowała rozliczenie. Mogliśmy rezerwacji nie odwołać i nie mogłaby jej sprzedać ale chcieliśmy być uczciwi. To cwana Pani zarobiła dwa razy i jeszcze straszyła.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.08.2019 07:56

Do usunięcia.
Ostatnio edytowano 17.02.2021 10:03 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 24.08.2020 09:17

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Niestety nie mogę polecić Apartmani Marin, rok temu byłem nawet zadowolony. W tym roku w domu głównym zamieszkała siostra właściciela, wisząca cały czas na płocie, czepiała się czego tylko mogła.
Dramat. Za 100 E za dobę.

Ewidentnie robi na złość. Ludzie chcieli wyjeżdżać.
Niestety okazuje się że to jakaś wojenka rodzinna bo siostra właściciela nagle sie pojawiła i żąda udziałów w biznesie.. Jest źle.
Do tego warunki... Niestety mogli chociaż odmalować po zeszłym sezonie...
Omijać
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.08.2020 21:52

Do usunięcia.
Ostatnio edytowano 17.02.2021 10:02 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 28.08.2020 19:08

[quote="jarod"
...Musieliśmy po 16 godzinach jazdy w samo południe w największym upale, w szczycie sezonu łazić z małym dzieckiem przez 4 godz. od domu do domu i prosić się żeby ktoś nas przyjął choć na jeden dzień. W sumie przez 2 tyg zmienialiśmy apartament 3 razy za każdym razem poświęcając temu sporo czasu. Babsko zepsuło nam wakacje...
[/quote]

Wiem, że to stary post ale...
:roll: wręcz nieprawdopodobne, że takie rzeczy są możliwe w cywilizowanym świecie...
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 11.02.2021 11:04

rafalisko30 napisał(a):[quote="jarod"
...Musieliśmy po 16 godzinach jazdy w samo południe w największym upale, w szczycie sezonu łazić z małym dzieckiem przez 4 godz. od domu do domu i prosić się żeby ktoś nas przyjął choć na jeden dzień. W sumie przez 2 tyg zmienialiśmy apartament 3 razy za każdym razem poświęcając temu sporo czasu. Babsko zepsuło nam wakacje...

Wiem, że to stary post ale...
:roll: wręcz nieprawdopodobne, że takie rzeczy są możliwe w cywilizowanym świecie...


To chyba jednak odosobniony przypadek, bo oba apartamy mają praktycznie wzorowe oceny. Zarówno na googlu jak i bookingu. Dziwi brak zaliczki, która jednak w większym stopniu zobowiązuje niż "umowa na tzw. ryj". Tym bardziej, że raczej jechali tam po raz pierwszy. Współczuje mimo wszystko ale w sumie lekcja na przyszłość.
Liquid
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liquid » 11.02.2021 11:46

Inde napisał(a):To chyba jednak odosobniony przypadek, bo oba apartamy mają praktycznie wzorowe oceny. Zarówno na googlu jak i bookingu.

Nie wiem jak z opiniami na Google ale opiniami na Booking właściciel jest w stanie samodzielnie sterować. Wystarczy że odwoła na stronie przyjazd i już nie da się wystawić oceny. Była głośna sprawa noclegu w Zakopanem gdzie oceny na Bookingu wzorowe a właścicielka z córką groziły śmiercią i wyrzucały rzeczy klientów przez okno.
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 11.02.2021 12:54

Liquid napisał(a):
Inde napisał(a):To chyba jednak odosobniony przypadek, bo oba apartamy mają praktycznie wzorowe oceny. Zarówno na googlu jak i bookingu.

Nie wiem jak z opiniami na Google ale opiniami na Booking właściciel jest w stanie samodzielnie sterować. Wystarczy że odwoła na stronie przyjazd i już nie da się wystawić oceny. Była głośna sprawa noclegu w Zakopanem gdzie oceny na Bookingu wzorowe a właścicielka z córką groziły śmiercią i wyrzucały rzeczy klientów przez okno.


Czytałem o tym. Tam to istna patologia, właścicielki do gości przychodziły z paralizatorem. Kamery wszędzie! Wyrzucały wczasowiczów nawet za złe w ich mniemaniu parkowanie na hotelowym parkingu. Jeden z opisywanych przypadków najechał na linię oddzielającą jedno miejsce parkingowe od drugiego. Wyleciał z całą rodziną w towarzystwie wyzwisk itd. Masakra :|

Na googlu bardzo ciężko o zmianę komentarza, ale pewnie można pozakładać jakieś fake konta i samemu sobie nabijać gwiazdki.
Chociaż pewnie i przed tym się jakoś google broni. W każdym razie nie widzę przesłanek aby tamte lokale permanentnie robiły wałki z rezerwacjami.
Ostatnio edytowano 11.02.2021 12:57 przez Inde, łącznie edytowano 1 raz
pamix
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 09.02.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) pamix » 11.02.2021 12:57

Ja w zasadzie opieram się tylko o Booking i na ogół opinie się zgadzają a korzystałem wiele razy. Wyboru nie opieram na kilku czy kilkunastu opiniach, które "zbyt do siebie pasują". Dobrze jest też przyglądnąć się zdjęciom. Mają być kompletne. Gdy szukam w obcym miejscu przeglądam też mapę google. Nie trzeba przedstawiać wysokich klifów w Chorwacji czy Jastrzębiej Górze.
wojtekant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.08.2008
Re: Villa Irming- duże rozczarowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekant » 16.02.2021 15:22

ngel napisał(a):Z całego serca nie polecam i wszystkich przestrzegam!

Choroba, co się z tymi ludźmi przez 10 lat stało? Poczytałem dodatkowe negatywne opinie na google i aż wierzyć się nie chce. Byłem tam 10 lat temu i było bardzo miło. Parkowałem wygodnie we wnęce garażowej. Grałem z właścicielem w ping-ponga (jak nie zamiatał igieł albo nie spał na hamaku), właścicielka gotowała pyszne risotto ai frutti di mare, wszystko działało, choć może nowinkami nie grzeszyło. Wody w basenie też nie było, ale na nim nam nie zależało ;) Naprawdę miło wspominam pobyt. Na tyle, że pomyślałem, aby tam z żoną wrócić, bo cena we wrześniu za parę jest akceptowalna. Ale jak poczytałem ostatnie opinie, to się przestałem zastanawiać. Dzieci nie mamy, więc "adults only" mi pasuje, ale jak córka właścicieli dorosła i tam teraz rządzi robiąc ze wszystkiego problem, to zapominam o powrocie. Tak więc dziękuję za tę opinię, odniosła zamierzony skutek :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Czarna lista apartamentów - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone