Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja poprzez booking.com

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 15.01.2024 23:21

A co powiecie na taki numer?
Jednocześnie przeglądamy z mężem oferty na telefonach, oboje zalogowani na jego koncie z jakimś wysokim już statusem genius.
U mnie wyświetla się cena 1.700, u niego 1.890 :mg: .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.01.2024 23:29

Miałam tak na Sycylii, z noclegiem w Katanii, a na telefonie jeszcze była inna cena :lol:

2 tyg na Brać miałam cenę za nocleg coś 600+, mąż na swoim koncie 540 eur...po jakimś czasie na moim koncie też spadła do 540 eur...

Booking jak jajko niespodzianka :lool:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 15.01.2024 23:34

piekara114 napisał(a):Booking jak jajko niespodzianka :lool:

Oj tak. Ale jak zależy Ci na bezpłatnym odwołaniu to jest niezastąpiony.
Krisv
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisv » 15.01.2024 23:43

marze_na napisał(a):A co powiecie na taki numer?
Jednocześnie przeglądamy z mężem oferty na telefonach, oboje zalogowani na jego koncie z jakimś wysokim już statusem genius.
U mnie wyświetla się cena 1.700, u niego 1.890 :mg: .


Sorry, ale Booking bardziej ceni męża :lol:
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 16.01.2024 13:15

marze_na napisał(a):A co powiecie na taki numer?
Jednocześnie przeglądamy z mężem oferty na telefonach, oboje zalogowani na jego koncie z jakimś wysokim już statusem genius.
U mnie wyświetla się cena 1.700, u niego 1.890 :mg: .

Norma. Prawdopodobnie ma droższy model telefonu. Tak to często działa.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 16.01.2024 13:24

Bidon napisał(a):Norma. Prawdopodobnie ma droższy model telefonu. Tak to często działa.

Niekoniecznie. Po przejściu męża na tryb incognito ceny mieliśmy już takie same.

I dodam jeszcze, że z nas dwojga to ja siedzę więcej na bookingu. Mąż wkracza do akcji po mojej wstępnej selekcji :mg: .
Ostatnio edytowano 16.01.2024 13:28 przez marze_na, łącznie edytowano 1 raz
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 16.01.2024 13:24

Mysle ze cena tel nie gra roli po prostu czesciej sie loguje z niego na Booking.Ja mialem taki przypadek ze cos znalazlem przyznam ze wchodzilem w ciagu pol godz kilka razy na dany lokal mysle pokaze zonie wchodze kolejny raz a tu cena z 3100 na 3400 :lol:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 16.01.2024 16:20

Na bookingu rezerwuję od 2015 roku, często przeglądam, ale nigdy nie zdarzyły mi się różnice w cenach po zalogowaniu i w trybie incognito. Jedynie na stronie jest drożej niż przez aplikację, jeśli sam booking oferuje zniżkę za ten sposób rezerwacji :)
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 16.01.2024 17:20

nenek napisał(a): ... cos znalazlem przyznam ze wchodzilem w ciagu pol godz kilka razy na dany lokal mysle pokaze zonie wchodze kolejny raz a tu cena z 3100 na 3400 :lol:

Dokładnie... Tak to działa... Algorytm i sztuczna inteligencja :grzybki: ;) .... Pod kątem ogrania klienta :grzybki: ;) ... Jak coś się zauważy w dobrej cenie, nie oglądać, co rusz ... Może stanieje ???. Bo zdrożeje !!!... ,, Tylko klikać :) :) .. Każdy chce ograć bookinga, ale to booking często ogra nas :grzybki: ;) Efekt "łapanego noża" ;) ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.01.2024 20:54

te kiero napisał(a):Wczoraj na jeden dzień cena na lapku mojego App spadła o kilkanaście Eur, by dziś znów powrócić do ceny wyższej na smarcie i to po zalogowaniu... :ciska:
Pocieszeniem jest 10% nagrody do realizacji, bo zmieszczę się w terminie.

Niestety od niedawnej podwyżki, cena już nie drgnęła, taka sama na wszystkich urządzeniach, z logowaniem czy bez, więc zarezerwowałem jak jest.
Co ciekawe im bliżej do wyjazdu to cena między noclegu w Austrii nieznacznie, ale zmalała. I de facto kilka dni w HR nareszcie droższe od 1 noclegu w A. Dziwy się dziejo...
te kiero napisał(a):Pytanko mam, bo już raz tak miałem w PL i czy jest tak zawsze... jak nie zapłacę od razu przez booking tylko na miejscu (przedpłata nie jest wymagana), to rabat bookingowy przepada? 56Eur to jakby nie patrzeć jeden obiad.

Zdecydowałem się opłacić od razu przez booking, była opcja w obiekcie, ale raczej rabatu bookingowego by nie było, więc te kilkadziesiąt Euro będzie na obiad.

marze_na napisał(a):A co powiecie na taki numer?
Jednocześnie przeglądamy z mężem oferty na telefonach, oboje zalogowani na jego koncie z jakimś wysokim już statusem genius.
U mnie wyświetla się cena 1.700, u niego 1.890 :mg: .

To to już w ogóle jest kosmos. Ale najważniejsze jaki kierunek tym razem Marzena :?: :oczko:
Krisv
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisv » 22.01.2024 20:23

Kasia i Krzyś napisał(a):Na bookingu rezerwuję od 2015 roku, często przeglądam, ale nigdy nie zdarzyły mi się różnice w cenach po zalogowaniu i w trybie incognito. Jedynie na stronie jest drożej niż przez aplikację, jeśli sam booking oferuje zniżkę za ten sposób rezerwacji :)

Z moich obserwacji wynika, że Booking rozpoznaje nas po adresie IP komputera/smartfonu.
Chcesz zobaczyć ofertę dla incognito, to nie wchodź na Booking z domowej sieci, bo Booking wie, kto się wcześniej logował z tego adresu IP, na jakie konto i jaki ma u nich poziom Genius. Dlatego jak jesteś w trasie, to bez logowania na Booking możesz dostać lepsze oferty, bo wchodzisz jako "no name".
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 24.01.2024 00:27

Krisv napisał(a):
Kasia i Krzyś napisał(a):Na bookingu rezerwuję od 2015 roku, często przeglądam, ale nigdy nie zdarzyły mi się różnice w cenach po zalogowaniu i w trybie incognito. Jedynie na stronie jest drożej niż przez aplikację, jeśli sam booking oferuje zniżkę za ten sposób rezerwacji :)

Z moich obserwacji wynika, że Booking rozpoznaje nas po adresie IP komputera/smartfonu.
Chcesz zobaczyć ofertę dla incognito, to nie wchodź na Booking z domowej sieci, bo Booking wie, kto się wcześniej logował z tego adresu IP, na jakie konto i jaki ma u nich poziom Genius. Dlatego jak jesteś w trasie, to bez logowania na Booking możesz dostać lepsze oferty, bo wchodzisz jako "no name".


A o dynamicznych adresach IP słyszał?
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 24.01.2024 08:40

Booking cenię za wygodę, dobrą obsługę, i możliwość szybkiego wyszukania interesujących hoteli, ale nie zawsze jest tańszy niż cena bezpośrednia. Ostatnio rezerwowałem NH na lotnisku we Wiedniu, gdzie mam transfer do PL przy powrocie z dalszego wyjazdu służbowego, no i nawet przy zniżce Genius 3, rezerwacja bezpośrednio ze strony hotelowej była tańsza niż przez Booking.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 24.01.2024 13:28

marecky81 napisał(a):Booking cenię za wygodę, dobrą obsługę, i możliwość szybkiego wyszukania interesujących hoteli, ale nie zawsze jest tańszy niż cena bezpośrednia. Ostatnio rezerwowałem NH na lotnisku we Wiedniu, gdzie mam transfer do PL przy powrocie z dalszego wyjazdu służbowego, no i nawet przy zniżce Genius 3, rezerwacja bezpośrednio ze strony hotelowej była tańsza niż przez Booking.


Warto też sprawdzać na agoda.pl - nierzadko oferują to samo zakwaterowanie w lepszych cenach od booking.
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 24.01.2024 13:54

Potwierdzam, że ceny bookingu z telefonu, z komputera stacjonarnego i bez logowania mogą się różnic i to czasami w zaskakującym kierunku. Co ciekawe czasami przez booking ze zniżkami jest taniej niż bezpośrednio ale też bywa odwrotnie.

Np. 1 nocleg w Hiszpanii w okolicach Murcji, cena przez booking około 110 Eur, bezpośrednio 88 Eur.

Na pewno jednak booking jest bardzo wygodny jeśli chodzi o sposób wyszukiwania ( zwłaszcza jeżeli chodzi o krótkie pobyty )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja poprzez booking.com - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone