Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016
Re: Poszukuje Domu w okolicach Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 13.09.2017 11:18

Volroch napisał(a):Witam

Podbijam temat. Naprawdę nikt nie może mi pomoc ? Patrząc na wpisy ludzi i relacje w postaci : "2000 zł za 2 tygodnie" jakoś nikt nie chce podzielić się miejscówką godną uwagi.
Szukam po jakiś portalach ale niewiele jest ofert, no a te które są oscylują w kwotach ponad 20.000 zł.
Proszę o pomoc stałych bywalców w Chorwacji.


Może wywołam burzę, ale w sezonie 2018 nie wierzę w 2 tygodnie za 2000 zł w lipcu i sierpniu (czyli 34 euro za apartman). Chyba, że naprawdę daleko od morza, mocno pod górę, w hałaśliwej czy z innego powodu nieprzyjemnej okolicy, z przejściem przez ruchliwą drogę i z umeblowaniem w stylu titowskiego skansenu. Dodam, że sama piszę bezpośrednio do właścicieli, ceny nie podbijają mi pośrednicy i naprawdę trudno mi uwierzyć w około 30 euro.
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 13.09.2017 11:36

@poludnica - z tym 2000 oczywiście była to ironia - ale spojrzysz na wpisy innych użytkowników to się nagle okazuje że to niemal standart - rzadko ktoś płaci więcej niż 4000 zł za 2 tygodnie. Stąd liczyłem na pomoc ludzi bardziej doświadczonych i obeznanych z tematem. Dla mnie kwota 4.5000-5.500 i tak byłaby satysfakcjonująca gdyby było to do 500 m od morza, miałoby by basen (nie dmuchany) i pomieściłoby 2-3 rodziny.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 13.09.2017 11:48

Co polecicie na Makarskiej, dla rodzinki 2+2 (9l+2l) w okresie 28.04-6.05.2018? W tamte rejony się nie zapuszczałem, a chciałem mieć dobrą bazę wypadową. Przeglądałem jedynie oferty na bookingu, ale myślę, że tu znajdę więcej ekspertów :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2017 12:01

Szukajcie - znajdziecie.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 13.09.2017 13:16

@Volroch - ironia do mnie nie dotarła, bo czasem na forach rzeczywiście widzę wyjątkowo niskie ceny, czasem okazja może się trafić, ale tyle? Jednak za 70-80 euro znajdziesz apartman (ja znalazłam, choć było ciężko, ale też mam spore wymagania :lol: , jeden 10 metrów od morza, drugi 50 metrów, kuchnia, klima, duży taras, jeden wypieszczony estetycznie, drugi taki se, ale schludny i niemal na plaży). Nie wiem, jak szukasz. Ja po prostu wbijam nazwę interesującej mnie miejscowości i/lub regionu plus apartament lub apartman/apartmani/smjestaj lub apartment. Wyskakuje mi masę stron poświęconych regionom lub miejscowościom, omijam dużych pośredników (małe, lokalne agencje czasem coś mają w dobrych cenach), wchodzę na strony z bezpośrednimi kontaktami do właścicieli. Nie polecę Ci żadnego apartmana, bo nigdy nie szukałam z basenem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2017 13:30

Volroch napisał(a):@poludnica - z tym 2000 oczywiście była to ironia - ale spojrzysz na wpisy innych użytkowników to się nagle okazuje że to niemal standart - rzadko ktoś płaci więcej niż 4000 zł za 2 tygodnie. Stąd liczyłem na pomoc ludzi bardziej doświadczonych i obeznanych z tematem. Dla mnie kwota 4.5000-5.500 i tak byłaby satysfakcjonująca gdyby było to do 500 m od morza, miałoby by basen (nie dmuchany) i pomieściłoby 2-3 rodziny.

Na forum jest Bank Kwater - coś tam znajdziesz.

W FAQ jest wątek >>> noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html

Linki nie wszystkie działają, ale też coś tam znajdziesz.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 13.09.2017 13:41

Volroch napisał(a):@poludnica - z tym 2000 oczywiście była to ironia - ale spojrzysz na wpisy innych użytkowników to się nagle okazuje że to niemal standart - rzadko ktoś płaci więcej niż 4000 zł za 2 tygodnie. Stąd liczyłem na pomoc ludzi bardziej doświadczonych i obeznanych z tematem. Dla mnie kwota 4.5000-5.500 i tak byłaby satysfakcjonująca gdyby było to do 500 m od morza, miałoby by basen (nie dmuchany) i pomieściłoby 2-3 rodziny.


Piszesz poważnie ? Czy żartujesz ?
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 13.09.2017 13:55

z czym żartuje ? jeśli chodzi o 2000 za 14 dni to tak - to był żart. reszta jak najbardziej poważnie. Zresztą dopytuje bo jestem laikiem byłem raz i chciałbym kolejny raz pojechać i liczyłem na pomoc doświadczonych forumowiczów, zważywszy na fakt iż czytając posty o kosztach ciężko doszukać się drogiego noclegu. W tym roku płaciłem 1352 Eur za 14 dni i patrząc na wpisy innych było to bardzo drogo.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2017 14:01

Volroch napisał(a):W tym roku płaciłem 1352 Eur za 14 dni i patrząc na wpisy innych było to bardzo drogo.

W jakim terminie za ile osób i gdzie. :?: :?:
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 13.09.2017 14:06

Camp Belveder seged vrjanica od 5 do 19 sierpnia w apartamencie 2+2 (udalo sie nam tam zmiescic bo sa 2 pokoje - 1. loze malzenskie, 2. tapczan na 2 osoby plus amerykanka na 1 osobe) w apartamencie kuchnia plus lazienka AC duzy taras. Na kempingu 2 baseny, plaza bardzo slaba jesli chodzi o dzieci. parking bezplatny, na terenie sklepik i restauracje.
ja goraco polecam ta miejscowke
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 13.09.2017 14:07

Volroch napisał(a):z czym żartuje ? jeśli chodzi o 2000 za 14 dni to tak - to był żart. reszta jak najbardziej poważnie. Zresztą dopytuje bo jestem laikiem byłem raz i chciałbym kolejny raz pojechać i liczyłem na pomoc doświadczonych forumowiczów, zważywszy na fakt iż czytając posty o kosztach ciężko doszukać się drogiego noclegu. W tym roku płaciłem 1352 Eur za 14 dni i patrząc na wpisy innych było to bardzo drogo.


Chcesz zapłacić za dom z basenem poniżej 100 EUR ?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 13.09.2017 14:07

Wiadomo że każdy ma inne wymagania i lubi co innego ... :wink:
Jedynie nie bardzo rozumiem po co szukać apartamentu daleko od morza, z jednoczesnym wymogiem posiadania basenu :roll:
Nie lepiej poszukać czegoś w pierwszej linii w rozsądnej cenie i mieć jadran pod nosem :wink:
Volroch
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 22.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Volroch » 13.09.2017 14:13

Wlasnie ja szukam blisko do morza. Problemem jest samo morze i plaza a w zasadzie jego brak.
dzieciaki lubia zarowno poplywac (co mozna robic w morzu) jak i skakac oraz bawic sie pilka itd.
przy duzym spadku w morzu mamy do dyspozycji 1-2m morza ktore sa w ich zasiegu zeby mogly chodzic, na tej odleglosci czesto jest tlok, wiec nie ma zabawy za bardzo. Czesto plaze sa waskie i maja slabe wejscie do wody.
Stad chodzi o to by moc poplywac w morzu a potem bawic sie w basenie.
zreszta w takim domu basen jest w miejscu zamknietym i nie trzeba az tak mocno pilnowac pociech.

oczywiscie miejscowka zaraz przy samym morzu (10m :) ) z ladna plaza rowniez rozwiazuje temat
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2017 14:19

Volroch napisał(a):Wlasnie ja szukam blisko do morza. Problemem jest samo morze i plaza a w zasadzie jego brak.
dzieciaki lubia zarowno poplywac (co mozna robic w morzu) jak i skakac oraz bawic sie pilka itd.
przy duzym spadku w morzu mamy do dyspozycji 1-2m morza ktore sa w ich zasiegu zeby mogly chodzic, na tej odleglosci czesto jest tlok, wiec nie ma zabawy za bardzo. Czesto plaze sa waskie i maja slabe wejscie do wody.
Stad chodzi o to by moc poplywac w morzu a potem bawic sie w basenie.
zreszta w takim domu basen jest w miejscu zamknietym i nie trzeba az tak mocno pilnowac pociech.

oczywiscie miejscowka zaraz przy samym morzu (10m :) ) z ladna plaza rowniez rozwiazuje temat

Byłeś w szczycie sezonu, miałeś baseny - więc nie dziw się, że tyle zapłaciłeś.
Chcesz 10 m od morza i basenem, będzie drogo.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 13.09.2017 14:24

To przeanalizuj info z priva :wink: i moją relację
Oba miejsca gorąco polecam, Tribunj zdecydowanie lepszy pod względem mniejszych dzieci, Bratuś inna bajka bo to już góry, za to cena sporo wyższa.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone