Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 19.09.2017 10:52

Witam :) polecicie w primosten jakiś apartament dla większej rodzinki ? Tj 4 dorosłe osoby i 3 dzieci w tym jedno niespełna 2 letnie - dla niej możemy zabrać łóżeczko turystyczne ;) z góry dziękuje za
Pomoc :)
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 19.09.2017 11:12

amatus1 napisał(a):Jeśli szukacie sprawdzonej kwatery w spokojnej okolicy między Omis a Makarską to z czystym sercem mogę polecić kwaterkę w Lokvie Rogoznica. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv...


Myślę, że wiele osób będzie wdzięczna za namiar (nawiasem mówiąc, możesz zostawić info w banku kwater), ja natomiast sobie żartowałam (choć rozumiem, że nie piszesz do mnie :) ).

Odkąd wpadłam na to forum (za co losowi dziękuję, masę rzeczy się tutaj dowiedziałam) nieodmiennie mnie śmieszą posty, w których ludzie zostawiają szczegółowe wymagania (ten i ten termin, tyle i tyle osób, taka i taka odległość od plaży). Sama chętnie bym poleciła kilka kwater, rozumiem pytania o sprawdzone apartmany w danej okolicy, ale... skąd mam wiedzieć, czy w apartmanie X (który chętnie bym poleciła), właściciel będzie miał akurat wolną kwaterę między 17 a 26 lipca dla trzech rodzin w konfiguracji 2+2, 2+3 i 2+1? Mam sama pisać i pytać? No chyba, że ludzie zakładają, że do wątków zaglądają pośrednicy (co pewnie się często zdarza). Ale czy nie lepiej napisać do razu do pośrednika, a tu pytać ogólnie o polecane w regionach apartmany?
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 19.09.2017 11:17

Ja natomiast mogę polecić kwaterę dla 4 osób w Zuljanie (Peljesac) 2 linia zabudowy od morza, minuta do plaży, miasteczko urokliwe, byliśmy 2 tygodnie w pierwszej połowie sierpnia
Także jak coś priv
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 19.09.2017 11:39

monia1907 poproszę o namiar
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.09.2017 13:35

Jeśli ktoś szuka małej, spokojnej mieściny, na riwierze Makarskiej lub w okolicach Szybenika, z apratmanem w pierwszej linii, plażą przyjazną dla rodzin z dziećmi, to zerknijcie do mojej relacji
Sporo informacji, namiary też są :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.09.2017 13:52

amatus1 napisał(a):..... z czystym sercem mogę polecić kwaterkę w Lokvie Rogoznica.


monia1907 napisał(a):Ja natomiast mogę polecić kwaterę dla 4 osób w Zuljanie (Peljesac)


sdolas napisał(a):Jeśli ktoś szuka małej, spokojnej mieściny, na riwierze Makarskiej lub w okolicach Szybenika, z apratmanem w pierwszej linii, plażą przyjazną dla rodzin z dziećmi, to zerknijcie do mojej relacji



Zachęcam do umieszczania namiarów i informacji w Banku Kwater - wtedy wiele osób może skorzystać, informacje są pod ręką, no i nie trzeba się przez wątki przekopywać i co roku dublować pytań i odpowiedzi/poleceń.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.09.2017 14:00

piekara114 napisał(a):Zachęcam do umieszczania namiarów i informacji w Banku Kwater - wtedy wiele osób może skorzystać, informacje są pod ręką, no i nie trzeba się przez wątki przekopywać i co roku dublować pytań i odpowiedzi/poleceń.

Też kiedyś do tego zachęcałem :wink:
Wiem że mało osób tam zamieszcza wpisy i mało nowych forumowiczów tam zagląda, dlatego czasem wrzucę z dobrej woli linka do relacji :oczko_usmiech:
A czy ktoś z tego skorzysta .. :roll:
Jedno jest niemal pewne, nieliczni podziękują ...
:papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.09.2017 14:20

sdolas napisał(a):Jedno jest niemal pewne, nieliczni podziękują ...
I to jest przykre...Ty się starasz, a poszukujący ani słowa... Dlatego BK jest dla mnie wygodny. Zależy Ci to wysil się, a jak masz mało info to zawsze jest priv. Kilka osób dzięki BK i mojemu namiarowi skorzystało z miejscówki w Orebić i sobie chwaliło (wcześniej dopytywało na priv), a jedna forumowiczka na podstawie samego wpisu wybrała miejscówkę i była zadowolona...dowiedziałam się o tym czytając jej relację...
dariuszek75
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.07.2017
Dom dla 15-16 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariuszek75 » 19.09.2017 18:08

Witam serdecznie, szukam domu dla grupy 16 osób, interesuje mnie już lipiec 2018. Pobyt - pełne 2 tygodnie.
3 rodziny 2+2 = 5,6 sypialni
1 rodzina 2+1 = 1 sypialnia
1 kawaler :oczko_usmiech: = 1 sypialnia lub np. sofa w salonie.

Podsumowując 7 sypialni, minimum 4 łazienki, koniecznie kuchnia, fajnie jak będzie taras, grill lub miejsce gdzie dzieci troszkę polatają a dorośli wspólnie posiedzą.
Szczytem marzeń będzie dla nas basen, ale ważniejsze byśmy mieli w miarę blisko do morza - góra 5 minut spaceru.
W tym roku byliśmy całą grupą w Orebić, super wyjazd (podziękowania dla Pana Pawła) ale szukamy czegoś tylko dla siebie. Może ktoś był, poleci, doradzi... Najlepiej prosto od gospodarzy :oczko_usmiech:. Dojechaliśmy z małymi ancymonami tak daleko, więc region bez znaczenia. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam Darek
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014
Re: Dom dla 15-16 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 19.09.2017 20:41

Mam kilka fajnych namiarów
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014
Re: Dom dla 15-16 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 19.09.2017 20:42

pewnie na przyszły rok się przyda.
dariuszek75
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.07.2017
Re: Dom dla 15-16 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariuszek75 » 19.09.2017 21:03

Wojtek może podeślesz cosik... Bardzo proszę:)
hania_d80
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania_d80 » 21.09.2017 08:30

Witam
Napiszę w skrócie
;)
- pierwszy raz wyjazd do Chorwacji
- nasłuchałam się tyle opini co ludzi
- szukam apartamentu dla rodziny 2+2 ( 7+5 lat), przy jakiejś fajnej miejscówce
-pobyt 22-07-2018 do 01-08-2018
- czy możecie polecić jakiś fajny apartament ?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 21.09.2017 09:19

Przejrzyj chociaż tą stronę :wink: :roll:
Klika postów wyżej znajdziesz to czego szukasz, dwie miejscowości do wyboru
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 22.09.2017 11:14

poludnica napisał(a):
amatus1 napisał(a):Jeśli szukacie sprawdzonej kwatery w spokojnej okolicy między Omis a Makarską to z czystym sercem mogę polecić kwaterkę w Lokvie Rogoznica. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv...


Czy mogę prosić namiar na ta kwaterę na priv ?? :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone