Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.03.2017 19:09

gusia-s napisał(a):
Vjetar napisał(a):
beatabm napisał(a):Ale ten widok z cmentarza cudeńko :)
Nie zdecydowałem się na wizytę na cmentarzu żałuję do dziś. :?
No i czemu to tak ? :( Warto tam się wdrapać :)
My nie poszliśmy za to do ruin zamku, tam za kamieniem z literka Iiiii :?


Zajechaliśmy wieczorem. Był problem z miejscem. Przespaliśmy się jakoś z myślą, że rano coś się znajdzie.
Przeszliśmy camp i nie zachwycił nas. Poszliśmy na plaże a tam szpilki nie było gdzie upchnąć. Zwiedziliśmy miasto i pojechaliśmy dalej.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.03.2017 20:49

piekara114 napisał(a):
tyniolek napisał(a):Piękne widoki z cmentarza, aż mi się przypomniał z mojej pierwszej relacji orebićowy, równie pięknie położony :)


Tak, tak, ten orebiciowy jest super, ale i ten serwuje fajne widoczki...no i ma ławkę.....
Na Orebicowym bylam też tylko w kiepską pogodę :(
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 19.03.2017 23:40

gusia-s napisał(a):
piekara114 napisał(a):
tyniolek napisał(a):Piękne widoki z cmentarza, aż mi się przypomniał z mojej pierwszej relacji orebićowy, równie pięknie położony :)


Tak, tak, ten orebiciowy jest super, ale i ten serwuje fajne widoczki...no i ma ławkę.....
Na Orebicowym bylam też tylko w kiepską pogodę :(


Ja miałam piknom! Może coś tam pamiętasz...
z-peljesca-na-pag-przez-albanie-i-grecje-t49897-45.html?hilit=Z%20Pelješca%20na%20pag

Ech, tyle wspomnień, aż się łezka w oku kręci :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.03.2017 10:25

tyniolek nie smutaj ;) wspomnienia są i będą kolejne.
Ja miałam taką pogodę jak u Ciebie tego dnia rankiem i trochę nas to zdołowało, bo był to pierwszy pełny dzień na półwyspie.
Potem też było w kratkę ... rok 2014, chyba z powodu tej pogody jakoś mi Peljesac nie przypadł aż tak do serca, było całkiem fajnie ale bez tego efektu wooow :(
Relacja powstała na forum karawaningowym - dostępna bez logowania wiec chętnych zapraszam do Krainy wina ;)
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 20.03.2017 13:04

gusia-s napisał(a):tyniolek nie smutaj ;) wspomnienia są i będą kolejne.
Ja miałam taką pogodę jak u Ciebie tego dnia rankiem i trochę nas to zdołowało, bo był to pierwszy pełny dzień na półwyspie.
Potem też było w kratkę ... rok 2014, chyba z powodu tej pogody jakoś mi Peljesac nie przypadł aż tak do serca, było całkiem fajnie ale bez tego efektu wooow :(
Relacja powstała na forum karawaningowym - dostępna bez logowania wiec chętnych zapraszam do Krainy wina ;)


A czytałam swojego czasu, niestety już po moim Półwyspie, a była tam ciekawa Estravaganza :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.03.2017 13:29

gusia-s napisał(a):tyniolek nie smutaj ;) wspomnienia są i będą kolejne.
Ja miałam taką pogodę jak u Ciebie tego dnia rankiem i trochę nas to zdołowało, bo był to pierwszy pełny dzień na półwyspie.
Potem też było w kratkę ... rok 2014, chyba z powodu tej pogody jakoś mi Peljesac nie przypadł aż tak do serca, było całkiem fajnie ale bez tego efektu wooow :(
Relacja powstała na forum karawaningowym - dostępna bez logowania wiec chętnych zapraszam do Krainy wina ;)

Kraina wina to coś dla nas :oczko_usmiech: Super się ją czyta
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.03.2017 13:53

tyniolek napisał(a):... A czytałam swojego czasu, niestety już po moim Półwyspie, a była tam ciekawa Estravaganza :roll:
Ano była trochę z duszą na ramieniu :mrgreen:
beatabm napisał(a):Kraina wina to coś dla nas :oczko_usmiech: Super się ją czyta
Albo może C z y t=c a w końcu to wino ;) :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.03.2017 13:57

gusia-s napisał(a):
tyniolek napisał(a):... A czytałam swojego czasu, niestety już po moim Półwyspie, a była tam ciekawa Estravaganza :roll:
Ano była trochę z duszą na ramieniu :mrgreen:
beatabm napisał(a):Kraina wina to coś dla nas :oczko_usmiech: Super się ją czyta
Albo może C z y t=c a w końcu to wino ;) :mrgreen:

i czyta i cyca i marzy i tęskni i odlicza dni do wyjazdu :oops:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 20.03.2017 14:29

Kolejny chorwacki cmentarz do odwiedzenia.. :) Połowa moich zdjęć z wyjazdów do Cro to cmentarze.

Wyobraziłam sobie taką scenę: idziesz na samotny spacerek po górkach ,jak ten w jednym z poprzednich odcinków, i nagle ..na tle bezkresu spotykasz te dwa ciacha w trakcie próby, czy też nagrania :P i ... :roll:

Dobrze,że tu zajrzałam w ten pierwszy dzień wiosny.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.03.2017 15:43

Katerina napisał(a):Kolejny chorwacki cmentarz do odwiedzenia.. :) Połowa moich zdjęć z wyjazdów do Cro to cmentarze.

Wyobraziłam sobie taką scenę: idziesz na samotny spacerek po górkach ,jak ten w jednym z poprzednich odcinków, i nagle ..na tle bezkresu spotykasz te dwa ciacha w trakcie próby, czy też nagrania :P i ... :roll:

Dobrze,że tu zajrzałam w ten pierwszy dzień wiosny.

i jest trio :mrgreen:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 20.03.2017 20:54

Piękne widoki nam tutaj serwujesz :D .
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 20.03.2017 22:54

Katerina napisał(a):Kolejny chorwacki cmentarz do odwiedzenia.. :) Połowa moich zdjęć z wyjazdów do Cro to cmentarze.

Wyobraziłam sobie taką scenę: idziesz na samotny spacerek po górkach ,jak ten w jednym z poprzednich odcinków, i nagle ..na tle bezkresu spotykasz te dwa ciacha w trakcie próby, czy też nagrania :P i ... :roll:

Dobrze,że tu zajrzałam w ten pierwszy dzień wiosny.


A wiosna w Twojej głowie :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.03.2017 10:16

beatabm napisał(a):... i czyta i cyca i marzy i tęskni i odlicza dni do wyjazdu :oops:
łoj tak łoj tak! :mrgreen:

Katerina napisał(a):Kolejny chorwacki cmentarz do odwiedzenia.. :) Połowa moich zdjęć z wyjazdów do Cro to cmentarze.
Zdecydowanie zmień obiekty :oczko_usmiech:
Nie no poważnie, faktycznie wiele cmentarzy jest pięknie położonych, szczególnie tych starych. Orebicowski cmentarz ma przepiękne grobowce, ten nad Baską ma również wiele starych nagrobków ale i tych całkiem nowych też bo nadal dokonuje się na nim pochówków.
Na widoczki pewnie warto się wybrać jeszcze wyżej, za kamieniem z literką "I" biegnie szlak, po drodze są ruiny starego zamku. My już się nie wybraliśmy dalej.

Katerina napisał(a):Wyobraziłam sobie taką scenę: idziesz na samotny spacerek po górkach ,jak ten w jednym z poprzednich odcinków, i nagle ..na tle bezkresu spotykasz te dwa ciacha w trakcie próby, czy też nagrania :P i ... :roll: ...
A Ty taka nie przygotowana ... bez instrumentu :mrgreen: Może warto choć grzebień w kieszeni mieć i kawałek folii :mrgreen:

beatabm napisał(a):... i jest trio :mrgreen:
Ale w sensie, że trójkąt :?: 8O :roll: :oczko_usmiech:

Nefer napisał(a):Piękne widoki nam tutaj serwujesz :D .
Jeszcze tylko pochodzimy po Basce i znów ładujemy się do kajaka odkrywać bezludne plażyczki i paczeć :roll: .. paczeć :roll: w bezkres Jadrana :)

tyniolek napisał(a):
Katerina napisał(a):...Dobrze,że tu zajrzałam w ten pierwszy dzień wiosny.

A wiosna w Twojej głowie :D
No właśnie, wiosna ... wraz z nią przyszedł czas na remont w chałupie :? Nie jakiś generalny, tylko tak trochę zmian i odświeżenia kątów ale nie cierpię tego wrrrr. Sajgon i nie ma jak kontynuować relacji :(

Muszę się spiąć z tym remontem, skończyć go na tip top w salonie bo w piątek jedziemy na weekend otwierać sezon karawaningowy - będzie oficjalne żegnanie zimy i topienie Marzanny ;)
Potem obiecuję się wziąć w garść i płynniej prowadzić dalej relację :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.03.2017 11:34

gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a):...

Muszę się spiąć z tym remontem, skończyć go na tip top w salonie bo w piątek jedziemy na weekend otwierać sezon karawaningowy - będzie oficjalne żegnanie zimy i topienie Marzanny ;)
Potem obiecuję się wziąć w garść i płynniej prowadzić dalej relację :)

Ależ Ci zazdroszczę początku sezonu. My sieroty ciągle musimy czekać aż się ciepło zrobi :cry:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.03.2017 13:00

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a):...
Muszę się spiąć z tym remontem, skończyć go na tip top w salonie bo w piątek jedziemy na weekend otwierać sezon karawaningowy - będzie oficjalne żegnanie zimy i topienie Marzanny ;)
Potem obiecuję się wziąć w garść i płynniej prowadzić dalej relację :)
Ależ Ci zazdroszczę początku sezonu. My sieroty ciągle musimy czekać aż się ciepło zrobi :cry:

Z tym ciepłem jaka sama wiesz to różnie bywa ... ale od czego jest ogrzewanie w naszym mobilnym domku :). Na zewnątrz ognisko dostarczy ciepła, aby nie lało.
Któregoś roku majówkę spędzaliśmy na Mazurach żeglarsko. Prognozy pogody były mało optymistyczne ale nie chcieliśmy rezygnować. Jednego dnia krótkie rękawy i spodenki a na drugi dzień co kto miał na siebie łącznie z czapą zimową a na wierzch sztormiaki. Jedna załoga miała jacht bez ogrzewania ... więc noc to była dla nich masakra. Przychodzili się do nas dogrzać bo mieliśmy webasto i tak jakoś przetrwaliśmy, choć z sufitu kapało na głowę jak tyle osób zaczęło wydychać :D W drodze powrotnej sypał śnieg. W domu trzeba było rozpalać w kominku.
Rok 2011 i nasza załoga przed wyjściem :)
6b3ae18ae5.jpeg
w ten jedyny ciepły dzień :D


Ale za to później dobrze wiało ;)
4f76c819e9.jpeg

:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone