Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Pierwsze koty za płoty" i co z tego wynikło...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 16.03.2009 19:54

OOOOO :D
Ja też się cieszę :D

Jeden tydzień Bratus, ok, pozwiedzacie, a drugi :?: może jednak jakaś wyspa :roll:
Bo co wyspa to jednak wyspa :wink:

Aha, ponownie czerwiec?
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 16.03.2009 20:29

kulka53 napisał(a):OOOOO :D
Ja też się cieszę :D

Jeden tydzień Bratus, ok, pozwiedzacie, a drugi :?: może jednak jakaś wyspa :roll:
Bo co wyspa to jednak wyspa :wink:

Aha, ponownie czerwiec?


Tak, tak właśnie może być, że będzie to któraś wyspa... ale planowanie jeszcze w powijakach, całkiem w ciemno to ja nie umiem, więc tydzień zarezerwowaliśmy, a co z drugim to się okaże jeszcze. Może wyspa, a może będziemy dłuuuuugo wracać zwiedzając ... nie wiem.

Tak, czerwiec, ale niestety szefowa popsuła mi plany planując radę pedagogiczną w środku pierwszego tygodnia wakacji. Więc kilka dni przesuwki będzie, wyjedziemy w czwartek 25 czerwca. Bratus od soboty, więc coś na "po drodze" muszę jeszcze zaplanować. Nie będziemy pędzić... nie lubię jechać, byle dojechać jak najszybciej.
kopter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopter » 17.03.2009 00:14

Witam,
Świetna relacja. Gratuluję :D

W tej chwili zebrało mi się na pisanie swojej. Jak tylko ją ukończę, to powrócę tutaj, aby szczegółowo przeanalizować Twoją.

Pozdrawiam :papa:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 17.03.2009 00:52

Dopiero tu dotarłam!!
Cudna relacja, zdjęcia świetnie oddają opowieści.
Masz bardzo fajny sposób pisania, czyta się naprawde jednym tchem!
:))))))
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 17.03.2009 09:08

Pewnie niejeden jeszcze dotrze :)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 17.03.2009 17:08

Hi hi, mam nowych czytelników. Witam i dziękuję za miłe słowa.
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 20.03.2009 23:52

Ja też dopiero teraz tu dotarłam i przeczytałam wszystko od deski do deski - (przynajmniej nie musiałam się niecierpliwić w oczekiwaniu na kolejne fragmenty :lol:) Relacja jest świetna - chyba najlepsza z wszystkich które do tej pory czytałam !
Gratuluję i pozdrawiam.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 24.03.2009 14:51

:evil: zemsta fotosika mnie dopadła... poblokowali mi zdjęcia... grrrr
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 25.03.2009 12:12

Nie przejmuj się zdjęciami, ważne że fajnie piszesz.
Krzysiek
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 25.03.2009 15:57

kmusial napisał(a):Nie przejmuj się zdjęciami, ważne że fajnie piszesz.
Krzysiek


dzięki :) , poblokowali, bo użytkownicy forum zrobili na nich za duży ruch, ale to cieszy, to znaczy, że zdjęcia były oglądane i potrzebne ;) . Z tego co zrozumiałam to pojawią się z początkiem nowego miesiąca, przekroczyłam jakieś ich chore limity :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.03.2009 16:05

Witaj w klubie. jeżeli będzie recydywa to zaczyna się usuwanie. Ja zapłaciłem 2x1,50 i na razie spokój.
Ostrzę już sobie pazurki na nową relację po powrocie z Twojej czerwcowo-lipcowej wyprawy.
Pozdrawiam
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 25.03.2009 16:12

JacYamaha napisał(a):Witaj w klubie. jeżeli będzie recydywa to zaczyna się usuwanie. Ja zapłaciłem 2x1,50 i na razie spokój.
Ostrzę już sobie pazurki na nową relację po powrocie z Twojej czerwcowo-lipcowej wyprawy.
Pozdrawiam

No właśnie dostałam maila, że mam zapłacić... hmmm.... 1,50 nie majątek niby :? .
Ostrz ostrz, mam nadzieję, że nie zawiodę, a z drugiej strony, to zaliczkę muszę wreszcie wpłacić, bo mi rezerwację zlikwidują :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 04.07.2009 20:37

Mieliśmy wyjechać 25 czerwca... ale plany zmieniliśmy pod wpływem różnych okoliczności i....i wyruszamy do Chorwacji za tydzień, a dokąd dokładnie? Nie powiem :lol: , ale cieszę się straszliwie :D :D :D
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 04.07.2009 21:02

Ale macie fajnie...

Po powrocie czekam na kolejną co najmniej tak świetną relację jak ta właśnie.

Udanego wypoczynku :papa:
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 05.07.2009 20:24

helen napisał(a):Mieliśmy wyjechać 25 czerwca... ale plany zmieniliśmy pod wpływem różnych okoliczności


Helen, plany są po to, żeby je zmieniać, nieprawdaż?

Ja właśnie dziś wróciłam z wyjazdu, który w ubiegłorocznych planach miał być w zupełnie innym kierunku, ale pewne okoliczności zmieniły mój pomysł na tegoroczne lato.
Z tym, że nie była to Chorwacja. Nie powiem, że niestety, bo nie samą Chorwacją człowiek żyje, ale jednak fotki z ubiegłorocznego wyjazdu były dużo piękniejsze :)

P.S.Na fotkach mam dowód, że są na świecie mury obronne, po których nawet ja mogę chodzić :)
Ostatnio edytowano 05.07.2009 20:26 przez moscatel, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
"Pierwsze koty za płoty" i co z tego wynikło... - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone