Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Pierwsze koty za płoty" i co z tego wynikło...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 12.08.2008 09:23

04 lipca - Dzień 14 - powrót do domu

W Oekotelu dziwnie pusto, na śniadaniu zajęte tylko 3 - 4 stoliki, cicho i spokojnie, rodacy jeszcze przed urlopem, opaleni tylko my :wink: . Nigdzie nam się nie spieszy, ze spokojem jemy śniadanko, pakujemy drobiazgi, mąż z córą idą po bułeczki na drogę do marketu (kupili chyba takie same jak były w hotelu), a ja odpieram naloty sprzątaczek, które dziwą się pewnie, że my o 9-tej jeszcze nie w drodze :) . Jak wyruszamy pod hotelem oprócz naszego stoi jeden samochód, który tez już wyrusza.
Zbieramy się i my.

Obrazek

Wreszcie odzywa się nasza nawigatorka Elunia, wylicza nam, że na 18.30 powinniśmy być w domu.... marzycielka ;)
Natalia z nudów liczy tunele, o dziwo nie śpi 8O , temperatura spada, zbierają się chmury, mocno wieje. Trochę smutno się robi jak za oknem tak ponuro.

Obrazek

"Ścigamy się" z pociągiem,

Obrazek

podziwiamy zamki i tunele (Nata naliczyła ich w sumie 35).

Obrazek
Obrazek

Ruch jest spory, nasza nawigacja ma pożyteczną funkcję nagrywania z radia komunikatów o korkach, można je potem w odpowiednim miejscu odsłuchać, nanoszone są też informacje na mapce. Im bliżej domu tym tych informacji więcej, na mapce aż czerwono od znaczków o korkach. Widzimy, że czeka nas korek, decydujemy się jednak spróbować, objazd jakoś nie bardzo nam się uśmiecha, komunikat mówi o wypadku i spowolnieniu ruchu, więc mamy na dzieję, że zanim dojedziemy będzie się luzować. No i ..... pomaleńku kulamy się tak przez półtorej godziny:

Obrazek
Obrazek

Nie próbujemy objeżdżać, pewnie wpakowalibyśmy się w kolejny.
Późnym wieczorem docieramy do domu. Polska wita nas 17 stopniami i ulewnym deszczem, a szczurzyce, za którymi ja już się bardzo stęskniłam zdają się mieć porządnego focha i nawet nie raczą wyjść się przywitać, za to są totalnie upasione ;) przez teściów. Jesteśmy w domu...

-------------------------------------KONIEC--------------------------------------
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 12.08.2008 09:59

Szkoda, że już koniec, miło się z Tobą podróżowało. Zwłaszcza, że zrobiłaś tę trasę, którą ja miałam w swoich planach ;-) - czego nie zobaczyłam sama, to zobaczyłam Twoimi oczami.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 12.08.2008 10:11

:lol: a ja z Tobą "weszłam" na mury i byłam w miejscach gdzie my może innym razem zawitamy. Cieszę się, że się podobało i dziękuję za towarzystwo. Dorzucę może jeszcze jakieś filmiki (muszą się załadować), ale najlepsze nie są, mąż twierdzi, że filmowca to ze mnie nie będzie ;). Na razie pakuję nas na przedłużony długi weekend, pozdrawiam.
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 12.08.2008 10:22

helen napisał(a)::lol: a ja z Tobą "weszłam" na mury


Hehe, tam akurat marny był ze mnie przewodnik :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 12.08.2008 10:55

Szkoda, że koniec.. :?
Tak miło się czytało, nadal uważam , że to jedna z najlepszych relacji jakie były na forum..masz lekkie pióro :D
Ja jadę 1września więc przede mną dopiero wakacje 8O :D

Serdecznie Pozdrawiam
balbie
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 14.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) balbie » 12.08.2008 11:53

Ja też przeczytałam całą relację. Było mi bardzo miło z Wami podróżować, szczególnie że sama jestem teraz chora a do Cro jadę dopiero za miesiąc. :(
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 12.08.2008 19:28

ja też dziekuję za wspaniałą relację, świetnie sią ją czytało :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 12.08.2008 20:10

Ja też śledziłam każdy odcinek z zapartym tchem :D Szkoda, że to już koniec :( Fajna taka podróż, tyle zobaczyć i zrealizować swoje marzenia....
Serdecznie pozdrawiam i udanego weekendu nad Bałtykiem :papa:
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 12.08.2008 20:21

Mały OT: ita, znajomo wyglądasz, całkiem jak na niektórych zlotowych zdjęciach :)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 12.08.2008 20:28

Oj, jak miło :oops: , to ja dziękuję.
Pakujemy i mamy nadzieję, że nie będzie lało, na plażowaniu nam nie zależy.
Wgrałam jeden filmik:
Cykady o poranku i widok z tarasu na zatokę Slano
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 12.08.2008 20:32

Sielsko, anielsko..rozmarzyłam się... :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 12.08.2008 20:41

Helen a może po powrocie też jakaś mała relacja :?: :D Tam gdzie się wybierasz też są fajne tereny :wink:
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 12.08.2008 20:44

Zobaczymy na ile aktywnie nam się uda ten czas spędzić, jak będzie z czego sklecić relację to coś napiszę, kilka zdjęć na pewno się znajdzie. :wink:
Mąż ma "obiecane" Peenemünde :lol: innych planów brak.
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 12.08.2008 21:01

Fajnie macie.
Ja ledwo wróciłam, a już mi się włączył, jak mawia mój brat "gen szwendaczki". Pojechałabym gdzieś, ech...
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 12.08.2008 22:33

moscatel napisał(a):Mały OT: ita, znajomo wyglądasz, całkiem jak na niektórych zlotowych zdjęciach :)

hmm.. za zlocie cro nigdy nie byłam :roll: chyba, że chodzi o inny zlot :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
"Pierwsze koty za płoty" i co z tego wynikło... - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone