Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Pierwsze koty za płoty" i co z tego wynikło...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 05.07.2009 20:30

Witaj moscatel :) , jak miło Cię "widzieć", w zeszłym roku o tej porze też już byliśmy po wczasach. A plany... dokładnie, po to są... ;) . Mam nadzieję, że gdzieś się pochwalisz wrażeniami z wyjazdu i murami i fotkami :).
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 10.07.2009 13:41

Dear Helena,
I have received the money and everything is ok. If you need directions please let me know. Have a
safe trip and see you soon.

Marija

Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, jutro bladym świtem ruszamy :). Do "zobaczenia" po 25 lipca w nowej relacji ;)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.07.2011 19:01

... pamiętasz Helen, kiedyś zachęciłaś mnie do przeczytania "pierwszych kotów" :D Dzisiaj właśnie rozsiadłam się wygodnie i zabrałam za czytanie... a tu.. mam taką maleńką prośbę... dałoby się uzupełnić zdjęcia, bo większość jest już niedostępna :( :) ?
Pozdrawiam serdecznie! :)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 04.07.2011 19:05

Witaj,
hmmm... fakt, dopadła mnie "zemsta fotosika", spróbuję w najbliższych dniach coś z tym zrobić. Pozdrawiam :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.07.2011 19:15

helen napisał(a):Witaj,
hmmm... fakt, dopadła mnie "zemsta fotosika", spróbuję w najbliższych dniach coś z tym zrobić. Pozdrawiam :)


Dziękuję :) Poczekam zatem - chociaż moja ciekawość była tak wielka (jak to ze mną zwykle bywa), że musiałam chociaż przejrzeć kilka stron :D nawet bez zdjęć ^^
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 05.07.2011 11:12

fajna relacja
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 08.07.2011 10:07

Pozdrawiam Cromaniaków i liczę na jakieś foto-wspomnienia....
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 31.01.2012 14:29

Super relacja i zdjęcia. Dobrze, że w końcu ją znalazłem :)

A przy okazji mam pytanie - ma może ktoś z Was mapkę Mostaru?
Mam wykupiony nocleg w motelu Demadino przy Muje Bjelavca 5 i pojęcia nie mam jak do niego dojechać. W necie nie znalazłem mapy miasta, w googlach pokazane są dwie uliczki w Mostarze, Motel nie odpisuje, AutoMapa też tego adresu nie zna.
Sam Motel wiem gdzie jest, ale nie wiem czy dojazd do niego jest dwupasmówką od zachodniej strony, czy jest dojazd od wschodniej, wąska uliczką między zabudowaniami?
Może był tam ktoś.... będę baaardzo wdzięczny :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 31.01.2012 17:07

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Super relacja i zdjęcia. Dobrze, że w końcu ją znalazłem :)

A przy okazji mam pytanie - ma może ktoś z Was mapkę Mostaru?
Mam wykupiony nocleg w motelu Demadino przy Muje Bjelavca 5 i pojęcia nie mam jak do niego dojechać. W necie nie znalazłem mapy miasta, w googlach pokazane są dwie uliczki w Mostarze, Motel nie odpisuje, AutoMapa też tego adresu nie zna.
Sam Motel wiem gdzie jest, ale nie wiem czy dojazd do niego jest dwupasmówką od zachodniej strony, czy jest dojazd od wschodniej, wąska uliczką między zabudowaniami?
Może był tam ktoś.... będę baaardzo wdzięczny :D


Bardzo mi miło, cieszę się, że relacja się podobała. Zapraszam do "Drugich.." i "Trzecich kotów" :)

Mapkę Mostaru mam w papierowym przewodniku, nie wiem czy coś ci ona pomoże, ale mogę spróbować wkleić wieczorem zdjęccie. To malutka uliczka.
pozdrawiam
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 31.01.2012 18:36

Cromaniak Jareksz, w innym temacie, pomógł mi już załączając ten link:
http://www.openstreetmap.org/
to fantastyczna mapa, nie znalem jej wcześniej.
Jednak jeśli uda Ci się wstawić mapkę to będzie miło, zawsze lepiej mieć dwie mapki niż żadnej :lol:


A do kolejnych Twoich relacji zajrzę z pewnością! Bardzo podoba mi się Twoja narracja Helen :)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 31.01.2012 18:52

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Cromaniak Jareksz, w innym temacie, pomógł mi już załączając ten link:
http://www.openstreetmap.org/
to fantastyczna mapa, nie znalem jej wcześniej.
Jednak jeśli uda Ci się wstawić mapkę to będzie miło, zawsze lepiej mieć dwie mapki niż żadnej :lol:


A do kolejnych Twoich relacji zajrzę z pewnością! Bardzo podoba mi się Twoja narracja Helen :)


Mapa faktycznie świetna, zapisałam sobie przy okazji i ja w ulubionych. Nie ma sensu wklejać mojej, jest skromniejsza znacznie.

Dziękuję za miłe słowa, ta relacja była pierwszą, jest chyba najbardziej "wylewna" ;)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 12.09.2020 17:43

Wykopię własną relację sprzed lat, można?

Po 12 latach on naszej pierwszej wizyty w Chorwacji stanęłyśmy w tym roku z córką w Trsteniku spontanicznie do zdjęcia i pomyślałam, że sobie to tutaj wrzucę:

Pozdrawiam :papa:
Załączniki:
119171667_412529356382416_3716104535882982329_n.jpg
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.09.2020 18:06

Super. :D
My mamy takie fotki syna, z każdego pobytu, pod katedrą Sv. Jakuba w Sibeniku. :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.09.2020 18:27

Super pomysł :D
Cieszę się , że wróciłaś na forum jak i z tego , że udane wakacje w Cro miały miejsce


Pozdrawiam
Piotr
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 12.09.2020 18:45

Ze zdjęć widać ,że Helen odmłodniała ,a córka się postarzała... :lol:
Witaj ponownie :papa:

Czytałem Twoje relacje ,przed wyjazdem na Pag i....
....i się przydały.... :D
Ostatnio edytowano 12.09.2020 18:57 przez CROberto, łącznie edytowano 2 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
"Pierwsze koty za płoty" i co z tego wynikło... - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone