Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Pierwsze koty za płoty" i co z tego wynikło...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 12.08.2008 22:41

Inny, inny, taki z karaoke - nie dotarłam ani w tym, ani w ubiegłym roku, z różnych powodów :) Zresztą Ciebie w tym chyba też nie było. Może w przyszłym się uda, choć lepiej chyba, żebym ja żadnych planów :P nie robiła.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 12.08.2008 23:09

aaaaa :oops: to już wszystko wiem :)
to może zdradź się, ale juz nie tu bo zaśmiecamy helen cudny wątek
może na gg? :D
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 12.08.2008 23:17

Idę na gg, Helen, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, to forum niestety nie ma funkcji PW i prowokuje do takich oftopików :(
artmal
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) artmal » 13.08.2008 09:30

super relacja , ja już za dwa tygodnie też będę podziwiał te tereny. a Janusza wstawki( zwłaszcza ta z lasem ) rewelacja
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 16.08.2008 20:20

moscatel napisał(a):Idę na gg, Helen, mam nadzieję, że się nie pogniewasz, to forum niestety nie ma funkcji PW i prowokuje do takich oftopików :(


ależ ja się nie gniewam :wink: mam nadzieję, że się jakoś "odnalazłyście zlotowo"
Pozdrawiam

:? ... skończyły mi się plany wyjazdowe ... i znowu leje :(
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 16.08.2008 21:30

Helen, to trzeba zacząć robić nowe plany ;)
Ja już przegrzebałam pół netu w poszukiwaniu informacji o Estonii i Łotwie :)

A weekend się chociaż udał? Pomimo pogody?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2008 22:27

Z urlopu wróciłem - relację przeczytałem - i wreszcie Helen zobaczyłem
:lol: :wink: :papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 16.08.2008 22:28

Dziewczyny ja już myslę o kolejnych wakacjach :lol:
Też grzebie w necie i planuje kolejne.
Helen chyba niestety nie było pogody nad morzem :?: A i tak my z mieliśmy szczęście, że nie było nawałnic.
Pozdrowienie z ulewnego Głogowa.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 17.08.2008 15:50

Januszu, no nareszcie wróciłeś... pozdrawiam.

Dziewczyny, weekend sie udał, wszystko zgodnie z planem.
Środa - słońce i 23 stopnie, spacerowo było, a wieczorkiem postraszyło deszczem, po którym jednak znowu wyszło słońce.
Czwartek - plażowa pogodna z wiatrem, efekt: zasypało nas równiutko mimo parawanu. Opalenizna odświeżona
Piątek - cały dzień po niemieckiej stronie, chmurki, a wieczorem deszcz
Sobota - byliśmy do 11-stej, chmurki i słońce i dłuuuuga podróż w sznurku aut do domu. Do Świnoujścia będziemy teraz jeździć tylko i wyłącznie przez Niemcy. Droga na wyspę zajęła nam 4,5 h, a powrót po polskiej stronie 7,5h. Masakra, takiego tłoku jeszcze nie przeżyłam na tej trasie.

Hmmm... może gdzieś miejsce na mini relację znajdę ;)

Moscatel, Twój cel podróży bardzo interesujący, też myśleliśmy w tą stronę, ale jeszcze decyzja nie zapadła :)
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 02.09.2008 01:09

Nadrabiam dwumiesięczne braki czytelnicze na forum, ale niestety już mi głowa wpadała do klawiatury. Aż tu nagle przydarzyła się relacja helen :D Jak miło było powłóczyć się znanymi bardziej i mniej ścieżynkami, pozaglądac tu i ówdzie. Pięknie!

My też wiele bałkańskości miałyśmy na dwa a czesem i na trzy razy. I tak wciąż chce się wracać... A kolekcję kotorstwa też posiadam a i owszem :lol: :lol: :lol: :lol:
Jeszcze raz dzięki za opowieści!!!
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 05.10.2008 17:51

Super:), natknęłam się przez przypadek, zaczęłam, a ze spokojem poczytam wieczorkiem ,ale cieszę się bardzo, że tyle fotek w relacji ;)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 10.10.2008 16:07

laciatek, cieszę się, że do nas zajrzałaś. Witaj :D pozdrawiam.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 16.03.2009 19:16

:lol: ... melduję, że helen wraca do Chorwacji :lol: rezerwacja poczyniona, wpadliśmy po uszy :lol:
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 16.03.2009 19:21

Helen, dokąd tym razem?
Już się cieszę na relację :)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 16.03.2009 19:33

moscatel napisał(a):Helen, dokąd tym razem?
Już się cieszę na relację :)


Biorąc pod uwagę, że samo południe lekko już objechaliśmy, szukałam czegoś "ciut wyżej na mapie". Miało być mniej więcej tak małe jak Slano, podobnie ciche jak Slano i z jako takimi możliwościami zwiedzania we wszystkie strony, miało być też ładnie, ładniej niż w Slano ;)... i znalazłam takie coś :
http://www.flickr.com/photos/ruedi/2050653734/sizes/l/
:)
pewnie nie będzie tam tak spokojnie jak w Slano, ale klamka zapadła. Tydzień w Bratus, a drugi nie wiem gdzie, gdzieś.... bez planu..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
"Pierwsze koty za płoty" i co z tego wynikło... - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone