Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.03.2017 13:55

gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):
beatabm napisał(a):...

Z tym ciepłem jaka sama wiesz to różnie bywa ... ale od czego jest ogrzewanie w naszym mobilnym domku :). Na zewnątrz ognisko dostarczy ciepła, aby nie lało.
Któregoś roku majówkę spędzaliśmy na Mazurach żeglarsko. Prognozy pogody były mało optymistyczne ale nie chcieliśmy rezygnować. Jednego dnia krótkie rękawy i spodenki a na drugi dzień co kto miał na siebie łącznie z czapą zimową a na wierzch sztormiaki. Jedna załoga miała jacht bez ogrzewania ... więc noc to była dla nich masakra. Przychodzili się do nas dogrzać bo mieliśmy webasto i tak jakoś przetrwaliśmy, choć z sufitu kapało na głowę jak tyle osób zaczęło wydychać :D W drodze powrotnej sypał śnieg. W domu trzeba było rozpalać w kominku.

:)

Mazury to dopiero bliżej lata będą, młode i tak za dużo lekcji mają urwane przez zeglarstwo więc majówka odpada, zresztą tak szczerze to ten majowy termin nie najlepszy, na Mazurach wtedy straszny tłok, w czerwcu będzie bardziej kameralnie :) Choć i wtedy nie raz grzanie trzeba odpalić :)
Pływamy u siebie, mamy bardzo fajny zalew w Lublinie ale tam naszą otwartopokładową perełką, ogrzewania brak :) I woda musi się troszkę ogrzać bo ja mam tylko krótką piankę a jak wpadnę...brrrrrr...nie chcę nawet myśleć o tej temperaturze :mrgreen:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 21.03.2017 13:58

gusia-s napisał(a):
Nefer napisał(a):Piękne widoki nam tutaj serwujesz :D .
Jeszcze tylko pochodzimy po Basce i znów ładujemy się do kajaka odkrywać bezludne plażyczki i paczeć :roll: .. paczeć :roll: w bezkres Jadrana :)

Z przyjemnością popatrzę zarówno na Baskę, jak i na bezludne plaże nad bezkresnym Jadranem. :)
Użytkownik usunięty
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.03.2017 14:15

Popatrzę... mam nadzieję, ze Bašką się nie rozczaruję. Mamy kimanie zaklepane w części o nazwie Zarok.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.03.2017 16:03

beatabm Ze szkolnego obiegu już dawno wypadłam i nie wiem nawet jak w majówkę układa się rozkład zajęć, za to wiem że biorąc 3 dni urlopu mam 9 dni wolnego :mrgreen: Super, w tyle to omietliśmy Istrię w 2015 jako główny urlop :mrgreen:

Nefer napisał(a):
gusia-s napisał(a):
Nefer napisał(a):Piękne widoki nam tutaj serwujesz :D .
Jeszcze tylko pochodzimy po Basce i znów ładujemy się do kajaka odkrywać bezludne plażyczki i paczeć :roll: .. paczeć :roll: w bezkres Jadrana :)

Z przyjemnością popatrzę zarówno na Baskę, jak i na bezludne plaże nad bezkresnym Jadranem. :)
Między machaniem pędzlem po ścianie albo sprzątaniem może tą Baskę przejdziemy a potem to już wiosła w dłoń :mrgreen:

Pääkäyttäjä napisał(a):Popatrzę... mam nadzieję, ze Bašką się nie rozczaruję. Mamy kimanie zaklepane w części o nazwie Zarok.
Uprzedzając zanim połazimy po Basce, powiem tak - jako miasteczko odwiedzone nam się podobała. Widok plaży doprowadził do szoku :mrgreen: W pobliżu Baski są inne plaże, całkiem ładne i nie zatłoczone ale trudno się do nich dostać - albo wędrówka dla wytrwałych z buta albo taxi boat. Plażowo Stara Baska chyba najlepsza na wyspie. Za to w Basce można czas spędzać na różne sposoby, morze, góry, deptak, port, fish pikniki, akwarium zdaje się też jakieś jest, wieczorami coś się dzieje - grają klapy - no ale ludzi dużo, nie ma co ukrywać. Np. mojej mamie by sie podobało - ona twierdzi, że mieszka w takiej pustelni na codzień, że na wakacjach to lubi jak dużo się dzieje i dookoła są ludzie :D
Zupełnie odwrotnie niż mam ja - na naszym kempingu to tylko góry, morze i bek owiec :) Żeby zagłuszyć tę ciszę trzeba się ruszyć gdzieś dalej ;)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.03.2017 18:34

Nadrobiłam zaległości :D
Piękna ta wyspa Krk. Przymierzaliśmy się do niej w 2014, ale nie wyszło i Padło na Rivierę Makarską. Teraz widzę, że jest to do nadrobienia...
Pozdrav :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2017 11:11

agata26061 napisał(a):Nadrobiłam zaległości :D
Piękna ta wyspa Krk. Przymierzaliśmy się do niej w 2014, ale nie wyszło i Padło na Rivierę Makarską. Teraz widzę, że jest to do nadrobienia...
Pozdrav :)

Witaj :)
My akurat zaczęliśmy od Riviery, nad Krk się zastanawialiśmy rok wcześniej, ale przez podobieństwo do jak nam się wtedy wydawało Pagu, na którym byliśmy w 2013 wybraliśmy ostatecznie Istrię.
Moim zdaniem warto poznać różne regiony Cro. Mnie jakoś najmniej pociąga lądowy Kvarner i potem Dalmacja też lądowa w okolicy od Nin po Split z małymi wyjątkami. Jest tam kilka miejsc wartych odwiedzenia ale tylko odwiedzenia a nie stacjonowania. Najpiękniejsze są jednak wyspy ... albo półwyspy ;) :hearts:
:)
Użytkownik usunięty
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.03.2017 13:48

gusia-s napisał(a):Uprzedzając zanim połazimy po Basce, powiem tak - jako miasteczko odwiedzone nam się podobała. Widok plaży doprowadził do szoku :mrgreen: W pobliżu Baski są inne plaże, całkiem ładne i nie zatłoczone ale trudno się do nich dostać - albo wędrówka dla wytrwałych z buta albo taxi boat. Plażowo Stara Baska chyba najlepsza na wyspie. Za to w Basce można czas spędzać na różne sposoby, morze, góry, deptak, port, fish pikniki, akwarium zdaje się też jakieś jest, wieczorami coś się dzieje - grają klapy - no ale ludzi dużo, nie ma co ukrywać. Np. mojej mamie by sie podobało - ona twierdzi, że mieszka w takiej pustelni na codzień, że na wakacjach to lubi jak dużo się dzieje i dookoła są ludzie :D
Zupełnie odwrotnie niż mam ja - na naszym kempingu to tylko góry, morze i bek owiec :) Żeby zagłuszyć tę ciszę trzeba się ruszyć gdzieś dalej ;)


Myślę, że coś znajdziemy choć kimanie jest zarezerwowane na samym końcu Zaroka :) Ja generalnie nie trawię dużych tłumów ale ta plaża jest dość duża, wiec może... na zadne wycieczki raczej nie będzie miejsca ze względu na ciążę mojej panny. Najwyżej ja sobie w jakieś dwa dni gdzieś pójdę połazić.

Zobaczymy - wszak byłem w Krku, ludzi mało nie było.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.03.2017 13:59

gusia-s napisał(a):Rzut oka na Baske … ojojoj :!: 8O co ja pacze 8O
Takiego czegoś moje oczy jeszcze nie widziały 8O :mrgreen:

Taki widok skutecznie mnie od tego miejsca odstrasza.
Może kiedyś........ale na pewno nie w sezonie. :roll:

A z tymi wiolonczelistami to ja nie wiem o co chodzi.
Mnie się wogle nie podobają. :roll:

:mrgreen:

ps.pojedziemy na Goli Otok?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2017 14:17

anakin napisał(a):A z tymi wiolonczelistami to ja nie wiem o co chodzi.
Mnie się wogle nie podobają. :roll:

Bo prześliczna wiolonczelistka jest jedna :oczko_usmiech:

gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2017 14:33

Pääkäyttäjä napisał(a):... Myślę, że coś znajdziemy choć kimanie jest zarezerwowane na samym końcu Zaroka :) Ja generalnie nie trawię dużych tłumów ale ta plaża jest dość duża, wiec może... na zadne wycieczki raczej nie będzie miejsca ze względu na ciążę mojej panny. Najwyżej ja sobie w jakieś dwa dni gdzieś pójdę połazić.
Zobaczymy - wszak byłem w Krku, ludzi mało nie było.
Po pierwsze gratulacje :) Po drugie, ponoć ta część jest o wiele spokojniejsza. Kilkoro znajomych stacjonowało na tamtejszych kempingach i mówili, że nie było tak źle ... choć to pojęcie względne i dla każdego znaczy co innego ;) Życzę abyście znaleźli swoją oazę spokoju :)

anakin napisał(a):... Taki widok skutecznie mnie od tego miejsca odstrasza...
Mnie też dlatego tylko z boczku popaczyłam :mrgreen:

anakin napisał(a):... A z tymi wiolonczelistami to ja nie wiem o co chodzi.
Mnie się wogle nie podobają. :roll:
Bo nie urodziłeś się kobietą :mrgreen:

anakin napisał(a):..ps.pojedziemy na Goli Otok?
No nie pojedziemy bo tam trza popłynąć :mrgreen:
Nie popłynęliśmy :? .

Janusz Bajcer napisał(a):
anakin napisał(a):A z tymi wiolonczelistami to ja nie wiem o co chodzi.
Mnie się wogle nie podobają. :roll:

Bo prześliczna wiolonczelistka jest jedna :oczko_usmiech:

Dzięki Janusz za czuwanie nad tytułowymi wiolonczelami :hearts: w dodatku w otoczeniu hrvatskich krajobrazów :hearts:.
Wiolonczelistka jedna a wiolonczelistów dwóch ... niezłe trio na Plitvicach ;)


:)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.03.2017 15:12

gusia-s napisał(a):No nie pojedziemy bo tam trza popłynąć :mrgreen:

Poważnie? 8O
:mrgreen:
Szkoda, bo tam fajne klimaty.
Użytkownik usunięty
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.03.2017 15:14

gusia-s napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):... Myślę, że coś znajdziemy choć kimanie jest zarezerwowane na samym końcu Zaroka :) Ja generalnie nie trawię dużych tłumów ale ta plaża jest dość duża, wiec może... na zadne wycieczki raczej nie będzie miejsca ze względu na ciążę mojej panny. Najwyżej ja sobie w jakieś dwa dni gdzieś pójdę połazić.
Zobaczymy - wszak byłem w Krku, ludzi mało nie było.
Po pierwsze gratulacje :) Po drugie, ponoć ta część jest o wiele spokojniejsza. Kilkoro znajomych stacjonowało na tamtejszych kempingach i mówili, że nie było tak źle ... choć to pojęcie względne i dla każdego znaczy co innego ;) Życzę abyście znaleźli swoją oazę spokoju :)

:)


Nie dziękuję(my) ;) Na pewno trzeba będzie zmontować jakiś parasol czy coś - lekarze jak opętani powtarzają, żeby nie wystawiać brzucha na słońce :mrgreen: Piter mi już też we wcześniejszej rozmowie napisał, że Zarok jest spoko, ja się tylko trochę boję kempu, który jest w okolicy ale chyba bezpodstawnie.

W Krku plaża była mniejsza, unikaliśmy tej blisko kempu, z drzewami - tam było najwięcej ludzi. Obadamy, nie będzie tak źle. Będzie jak z wyjazdem do Triestu, który był rzutem na taśmę i kompletnie nieplanowany :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.03.2017 15:42

anakin napisał(a):
gusia-s napisał(a):No nie pojedziemy bo tam trza popłynąć :mrgreen:

Poważnie? 8O
:mrgreen:
Szkoda, bo tam fajne klimaty.
Takie surowe i z nutą grozy :?

Pääkäyttäjä kempingowców się nie obawiaj, to zazwyczaj spokojne stwory ;)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.03.2017 12:21

I co dalej :?: ...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.03.2017 12:36

Mikromir napisał(a):I co dalej :?: ...
Będzie ... jak tylko wrócę z topienia Marzanny :)
FB_IMG_1490524118045.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Przez 2 wiolonczele runął nasz plan i co z tego wynikło? Krk - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone