Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ostrzeżenie przed parkingiem BP za Grazem i nie tylko.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 28.09.2013 21:16

Wtrące się. Za co niby dostaje się ostrzeżenia?

Ja dostałem ostrzeżenie dlatego że przytoczyłem sprawę tzw. mundurówek.

Siedzą "mundurowi" całe dnie na forach w czasie godzin pracy a później najgłośniej krzyczą odnośnie wieku emerytalnego. W sejmie chyba już by mnie zbanowali 1000 razy.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.09.2013 21:28

wikol napisał(a):Siedzą "mundurowi" całe dnie na forach w czasie godzin pracy a później najgłośniej krzyczą odnośnie wieku emerytalnego. W sejmie chyba już by mnie zbanowali 1000 razy.

Uważaj na te osy.
Bo dolegliwość się nasili.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.09.2013 08:05

wikol napisał(a):Czy kolegę coś gryzie jeśli chodzi o mundurówkę ?

..no te osy....


Darek współczuję Ci przygody bo widzę że większość tu piszących nie zdaje sobie sprawy jaka to cholernie niebezpieczna sprawa uczulenie na ich jad :? Co do apartamentu...no są ludzie i ludziska...my w czasie pobytu w 2010 roku mieliśmy budowę obok naszego...o 6 rano wchodził do naszej "sypialni" (pokój z aneksem kuchennym) uśmiechnięty Chorwat, grzebał pod zlewem, podłączał wodę..i betoniarka za chwilę ruszała... całe 7 dni
(fotki mogę zapodać jakbyco ) . Moim zdaniem poproś Admina o zamkniecie tematu bo tutaj zaraz buźki się posypią :mrgreen: . Pozdrawiam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 29.09.2013 11:41

Kolega wikol jeszcze raz urządzi se osobistą wycieczkę nie związaną z tematem i będzie miał wakacje wśród bananowców :?
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 29.09.2013 12:40

lubelski napisał(a):
Darek współczuję Ci przygody bo widzę że większość tu piszących nie zdaje sobie sprawy jaka to cholernie niebezpieczna sprawa uczulenie na ich jad :?

Przykład znanej aktorki Ewy Sałackiej dużo mówi, choć nieoficjalna wersja mówi co innego.
Ale to trzeba się dowiedzieć od kolegów w mundurkach.

Także stacja BP odpowiada za bałagan na ich terenie. W USA mieliby już gorąco.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.09.2013 12:44

wikol napisał(a):Przykład znanej aktorki Ewy Sałackiej dużo mówi, choć nieoficjalna wersja mówi co innego.
Ale to trzeba się dowiedzieć od kolegów w mundurkach.

:papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 29.09.2013 12:48

wikol napisał(a):Ale to trzeba się dowiedzieć od kolegów w mundurkach.


Prewencyjnie tydzień.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 29.09.2013 18:19

Z napisał(a):Pewnie że ma rację lecz wydaje mi się że niektórym to nawet gdyby w Chorwacji pluli w twarz to i tak by powiedzieli że deszcz pada.


super tekst,brawo...
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 29.09.2013 18:23

Krzysiekm napisał(a):Mnie też ukąsiła pszczoła na basenie w Austrii.
Miejski,bardzo ładny basen w Lofer,wokół basenu trawka nisko skoszona,mnóstwo ludzi,piękna pogoda.
Raz poszedłem do basenu boso(zamiast w klapkach) i na moje nieszczęście nadepnąłem na osę,która była w trawie i co....?Ukąsiła skubana,noga spuchła,pobolało i tyle.

Zastanawiam się teraz kogo zaskarżyć o odszkodowanie:
-kraj związkowy Salzburg,który wydał mi sommercard
-miasto Lofer
-basen
-bar,w którym sprzedawali m.in. lody
-neckermann-a za to,że mi sprzedali wczasy
-własciciela gdzie spałem,ze mnie nie ostrzegł przed osami
-pracodawcę,że mi dał urlop w siepniu
Poradzcie proszę KOGO?


"Po tym ukąszeniu żonie spadło ciśnienie krwi do wartości 46/60. Nie wiele brakowało aby ......
Nie chcę już opisywać co działo się dalej, ale powiem, że skończyło się to pobytem żony w szpitalu w Hartberg przez jedną noc. Dzięki wspaniałej i szybkiej opiece lekarzy z pogotowia oraz w szpitalu żona żyje."

Czytaj ze zrozumieniem...chcialbym Cie zobaczyc na jego miejscu....
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 29.09.2013 18:28

Krzysiekm napisał(a):Mam kompleks na ludzką głupotę w której warszawiacy wiodą prym,zaskarżając kogo popadnie i za co popadnie.


Moze Ci Warszawa zaszkodzila...masz tylko 260 km do niej...o co chodzi ?
Berkovitz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berkovitz » 29.09.2013 19:35

Żeby było sprawiedliwie, Ty również otrzymujesz ostrzeżenie za treści obu postów

szanowny adminie, niby za co? rozumiem, ze na tym forum mozna jedynie glaskac sie po glowkach, obdarowywac buziaczkami i kwiatuszkami? a bron boze krytykowac osoby, ktore daja swiadectwo braku wyobrazni i czytania ze zrozumieniem, o ksenofobicznym, szyderczym i jadowitym nastawieniu wzgledem innych? no to swietnie. mozesz mnie rownie dobrze zbanowac, tak jak Wikola.

PRL welcome to.

P.S. a moze jestes jakims bliskim kumplem Krzysiekm? :D
dario7
Cromaniak
Posty: 1293
Dołączył(a): 21.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario7 » 30.09.2013 17:15

Znów do Krzysiekm:

nie wiem w którym miejscu Cię dotknąłem słownie. Czy może pisząc o odszkodowaniu dla Ciebie od MEN? To chyba nie powinno Cię obrazić. Innego miejsca nie widzę. Jak mi je wskażesz, przeproszę.
Natomiast Twoją "krótkowzroczność", że tak to delikatnie określę, wykazali Ci: WIKOL, FATAMORGANA, TO JA, RYSIO, SCOOTER, BERKOVITZ, Z, LUBELSKI, i kilka innych osób których tu nie wymieniłem (przepraszam), ale wszystkim WAM gorąco dziękuję za zrozumienie i słowa współczucia.
Przykro mi, że i Was poniosły emocje i zareagowaliście tak emocjonalnie. W tym miejscu chciałbym prosić Szefa - Admina o jakąś amnestię dla KOLEGÓW. Chcieli dobrze, i pewnie uważali, że niektórzy tylko w taki sposób mogą zrozumieć problem.

Co do dalszej mojej odpowiedzi KrzyśkowiM, powiem, że w przeciwieństwie do Mariusza_M, który albo udaje, albo zrozumiał, jesteś strasznie niereformowalny, pisząc:"....znów się nie myliłem....". Dlaczego na podstawie mojego wątku wyciągasz tak dalece idące wnioski w stosunku do większości warszawiaków? Czyżbym pokazał jakieś swoje wady, które można przypisać innym ludziom i to tylko warszawiakom? Bo rozumiem, że na np na Śląsku mieszkają ludzie całkowicie inni, idealni wręcz. Przecież ja przedstawiałem tylko suche fakty, to mnie włożono w usta słowa, których nie wypowiedziałem i na tej manipulacji próbowano dokopać Warszawie. Jakaś paranoja.
To Ty zastosowałeś prymitywny chwyt psychologiczny polegający na tym, że próbujesz odwrócić "kota ogonem". Niby czujesz się obrażony, i przy braku argumentów i zamknięty w pułapkę, próbujesz przerzucić winę na adwersarza. Myślę sobie, że gdybyś przeprosił za swoje głupoty, które tu wygłaszałeś byłoby Ci lżej na duszy i pewnie byś zyskał w oczach wszystkich (a czytało to baaardzo dużo osób), że jesteś w stanie to zrobić.

Pozwólcie, że podzielę się z Wami moimi przemyśleniami na temat - dlaczego tak Warszawa nie jest lubiana w całym kraju. Dlaczego tak kuje w oczy, bo to, że tak jest to wiem od urodzenia.
Do tych przemyśleń skłoniła mnie ta zaistniała sytuacja. Tylko od razu proszę nieprzychylnych mi, aby nie komentowali tego ze złymi intencjami. Otworzę się, ale nie róbcie proszę z tego pośmiewiska.
Kiedy będąc dzieckiem wyjeżdżałem na wakacje, bądź do rodziny w różne rejony kraju, to na twarzach moich rówieśników widziałem zaciekawienie, dziecięcą, nieszkodliwą zazdrość itd. A gdy jeszcze wyszło przez przypadek, że uczę się angielskiego, to buzie i oczy mieli bardzo szeroko otwarte. Później gdy dorosłem okazało się, że Ci sami ludzie już patrzą na mnie inaczej. Już widzieli we mnie wroga, ich nieszkodliwa zazdrość przekształciła się w głęboką zazdrość bo mieszkam w stolicy, bo mam więcej możliwości-różnorakich. A ja na prawdę się nie zmieniłem aż tak, nie dawałem im argumentów aby tak mnie źle odbierali. Nigdy się nie wywyższałem.
Teraz z kolei wiem, że ta zazdrość jest aktualna i bezinteresowna. Bo tak trzeba. W każdym państwie jest stolica i w każdym państwie jej mieszkańcy mają przeciwko sobie pozostałych współobywateli. Oczywiście tylko tych zacietrzewionych, chorych ambicjonalnie, że to nie oni tam mieszkają. Ale zapewniam Was u Was także są plusy dodatnie, jak mawia klasyk. Tylko je sobie uzmysłówcie. W każdej części kraju będą one inne. Ja także chciałbym mieszkać jednocześnie nad morzem, w górach (bo np. blisko do Cro), ale się nie da. Ale nie mam nic do mieszkańców tych regionów.
Nie wyciągajcie na mojej podstawie wniosków o mieszkańcach stolicy, bo oni są ode mnie lepsi. Mieszkają tu naprawdę wspaniali ludzie, pomocni, uczynni, kulturalni, mądrzy, wykształceni. Mieszkają także i inni, ale oni nie są w większości, a tylko wówczas można coś uogólniać.
Jeszcze tak sobie myślę, że złą robotę robią media. Bo do tej frustracji pozostałej części rodaków dokładają pokazywanie tych państwa z Wiejskiej. Gdzie jest wzajemne zacietrzewienie, bezgraniczna nieomylność, arogancja, opluwanie adwersarza itd. Wszyscy wiemy o co chodzi. Zapewniam Was, że to, że to wszystko się dzieje w stolicy, to nie jest to wizerunkiem jej obywateli. Ci ludzie są tu tylko w większości w dłuższym lub krótszym przejeździe, są tu na "chwilę". Oni pochodzą z całej Polski, z Waszych regionów także, to my wszyscy ich wybraliśmy. Ale oni nie są rdzennymi mieszkańcami Warszawy, a o takich myślę tu mówimy.

Mam nadzieję, że CBDO.

Przepraszam za swoją ocenę sytuacji, nie jest moją intencją sprowokować kogokolwiek.

Pozdrowienia z Warszawy.
dario7
Cromaniak
Posty: 1293
Dołączył(a): 21.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dario7 » 30.09.2013 19:18

To jeszcze raz ja.

Po napisaniu tego co po wyżej, pomyślałem, że mogę być odebrany jako ktoś zasadniczy, poważny, filozof. Ja taki na prawdę nie jestem. Jestem człowiekiem bardzo wesołym, zabawowym, nie mylić ze śmiesznym.

Na dowód tego i dla rozluźnienia atmosfery zapodam dowcipa:

Czym się różni ginekolog krótkowidz od misia koali?
Niczym, obaj moją mokre noski.

Już spadam!
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ostrzeżenie przed parkingiem BP za Grazem i nie tylko. - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone