Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja przygoda na campie CISTE w Zivogosce

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lancet
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lancet » 16.04.2012 08:19

Alina myśli o m.ciste ale trzeci raz z rzędu ? sam nie wiem
Jan 123
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 22.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jan 123 » 10.05.2012 23:57

art66x napisał(a):Juz tak nie zachwalajcie Bo nie starczy dla wszystkich miejsca :roll: :lol:


Oj tam damy radę :D jak nie to jest rezerwa po prawej stronie ; właściciele faktycznie nas lubią a jak się dowiedzieli , że parę latek temu byliśmy w Opatii ich rodzinnym mieście to już mieliśmy u nich wyjątkowo grubo.
Pozdrawiamy
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 21.06.2012 11:57

witam,
pytanie- da się przejść z tego campu przez camp Boban do Zivogosce?
lancet
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lancet » 21.06.2012 13:46

Oczywiście że się da ale kawałek drogi trzeba pokonać szosą
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 21.06.2012 15:27

Czyli trzeba najpierw wejśc na droge potem na Bobana a dalej przez Dole i jestem w Ziwogosce tak?
lancet
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lancet » 21.06.2012 15:43

Dokładnie tak chociaż to Żivogośce to dwa domy na krzyż ze 4 knajpy kilka straganów i koniec. ale mają świetny proszek !! (nie do prania)
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 21.06.2012 17:51

wiem wiem byliśmy na Bobanie dwa razy.W tym roku myśle o Ciste lub Sirena koło Omisa.
lancet
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lancet » 21.06.2012 18:10

Na ciste jest fajnie ale właściciel powalony wieczne problemy z prądem 167Volt w gniazdkach podłączając lodówkę laptop kuchenkę czy czajnik momentalnie wybija prąd a potem trzeba chodzić się prosić o włączenie za którymś razem to już taką łachę robi że hej a jak się coś powie to wręcz wyprasza z campingu dziękuję nigdy więcej ale obok jest male ciste to inny świat dwa razy tam byliśmy może plaża nie jest rewelacyjna (nie jest też zła) ale za to sam pobyt jest świetny szef dusza chłop pomaga w każdej sytuacji sami polacy (prawie) więc można się poczuć jak w Polsce polecam i kto wie czy w sierpniu tam nie wylądujemy chociaż 3 raz z rzędu hehehe. Minusem jest wifi 25kun dziennie.
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 21.06.2012 22:41

Witano! Od dwóch miesięcy próbuje zarezerwować miejsce , ale nie dostaje odpowiedzi na maile.Może ktoś posiada num tel na ale Male Ciste??
:?:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.03.2013 15:10

lancet napisał(a): Minusem jest wifi 25kun dziennie.


Byłam w odwiedzinach w sierpniu 2012 na Male Ciste, internet był free, tyle że do złapania w okolicach recepcji.
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 20.07.2013 21:34

Mam pytanie. Czy ktoś był na Ciste w 2012 lub obecnym roku i może poinformować jak z prądem. Dalej słaby czy może cos się poprawiło.
lancet
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lancet » 21.07.2013 09:57

Jesteśmy juz drugi tydzień na male-ciste za płotem na ciste zapchane jak tylko się da tradycyjnie właściciel opierdzielał jakichś czechów nie wiem za co ale dość głośno krzyczał. Na maleciste prąd jest ok. ani razu nie wybiło wiec pewnie na ciste też już jest ok. unia europejska wkroczyła hehehe ale ten właściciel na sam jego widok mnie trzęsie.
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 21.07.2013 10:17

Dzięki za odpowiedź. A jest szansa zapytać kogoś z Ciste czy z prądem mają ok ? Z góry dziekuję
Rivi
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rivi » 23.07.2013 11:49

W zeszłym roku 1 połowa lipca problemy z prądem były nadal. Co prawda wszystko nam działało ale na pół gwizdka. Lodówka w cieniu i tak sobie. Na noc mroziliśmy wkłady i przez dzień dało radę. I częściowo korzystaliśmy z lodówki darmowej, ogólnodostępnej. Kuchenka elektryczna 2 grzałkowa działała, ale jak się jednocześnie włączyło czajnik to wywalało. Ja strasznie lubie ten kemping, bylismy tam 3 razy i z chęcią bym tam pojechała, ale reszta już chce czegoś nowego.
Cudna plaża, z Mladenem - gospodarzem mozna się spokojnie dogadać, najlepiej wysłać żonę :smo: . W knajpeczce najlepsze na świecie ryby jakie jadłam co 2 dni na zmianę z grilowanym mięskiem kto był to wie :mrgreen: . Kalmary, jak pomyśle to mam ślinotok.
Moze Mladen wygląda na buraka i czasem tak się zachowuje, ale turyści też potrafią zaleźć za skórę. CZasem sama się mu nie dziwię, bo jak 4 namioty podpinają mu się do jednego prądu to jest to słabe.
W toaletach czyściutko, camp czysty, plaża też, a że Mladen robi za pitt bula :lol: to mam pewność że żaden złodziej nie ma szans. W zeszłym roku zabraliśmy naszych przyjaciół i też się zakochali w tym campie. A przez 2 lata spotykaliśmy małżeństwo z warszawy, które tam przyjeżdża od 20 lub więcej lat (pozdrawiam serdecznie jezeli tu zaglądają :papa: ).

Jak masz pytania to chętnie odpowiem

pozdrawiam
Rivi
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 23.07.2013 19:09

Dzięki. Ja byłem tam dwa lata temu i poza prądem mam tylko dobre wspomnienia. zawsze wszystko z Mladenem można było załatwić. Czysto, super plaża. Znajomym polecam i nie chce ich wpakować. Jeszcze raz dzięki za odpowiedz.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Moja przygoda na campie CISTE w Zivogosce - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone