Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska Riviera z dziecmi?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
crusher1988
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 01.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crusher1988 » 28.07.2013 19:42

ja w tamtym roku bylem w makarskiej i wyjazd trwal 2 tygodnie, po tygodniu mielismy zmienic miejscowosc i gdzies sie przeniesc, ale jak juz sie rozgoscilismy to nie chcialo nam sie pakowac i znowu gdzies jechac i zostalismy na 2 tygodnie w makarskiej :)

po prostu jak sie rozpakujesz juz to sie nie chce znowu gdzies jechac i znowu szukac apartmani itp itd...
BajaKaja
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BajaKaja » 29.07.2013 23:33

aaseba napisał(a):Cześć,
Ja też wyruszam do Chorwacji na początku sierpnia z Poznania i planuję "w ciemno". Nie mam jeszcze zaplanowanego miejsca końcowego. Byłem już w Cirkvenicy i Primostenie więc w tym roku może padnie na okolice gdzie Wy "zacumowaliście".
Chciałem zapytać jaka cena za apartament i jaki standard?
Czy były jakieś problemy ze znalezieniem wolnego apartamentu?
W tym roku podobno jest najazd turystów na Chorwację.
Pozdrawiam


Witam, generalnie z apartamentami na miejscu nie ma problemu, nawet jest w czym wybierac. Cena zalezy od miejscowosci jaka wybierzesz, lokalizacji i standardu oczywiscie. My jestesmy w Breli (urzekla nas ta miejscowosc) w dzielnicy domow/willi z apartamentami, bardziej w poludniowej czesci Breli (ul Frankopanska). Jest tutaj cicho i przyjemnie, zdala od zgielku, bardzo kameralnie. Do centrum miejscowosci schodzimy w jakies 10 min z dzieciakami, moze nawet niecale bo to jest ~ 400-500m. Kapiemy sie na plazy kolo nas lub chodzimy na Punta Rata, albo spacer plaza (w jednym miejscu trzeba przeniesc wozek po paru schodach a tak to wzdluz plazy wybetonowana sciezka, wiec jedzie sie gladko), albo droga do centrum a potem deptakiem wzdluz plazy, albo mozna podjechac na zacieniony parking zaraz obok Punta Rata (40 kun/dzien).
W naszej okolicy apartamenty wahaja sie w cenach 65-100 euro i wyzej. Szczerze mowiac byl tylko jeden apartament za 65, wlasciciel powiedzial, ze mamy wrocic za godzine, bo poprzedni gosc sie musi wyprowadzic, po czym po 10 min na naszych o zach wynajal go komus innemu. W cenie 80 euro/dobe juz mozna cos spokojnie wynajac. Klima w cenie, 2 pokoje, kuchnia, lazienka, wi-fi, tv sat, taras z widokiem na Adriatyk i wyspe Brac. Natomiast jak chcesz wydac wiecej czyli jakies 100 euro/dobe to zawsze sie cis znajdzie, standqrd wyzszy, moze pokoje ladniej urzadzone, ale nic poza tym.
Wszystko zalezy jaka kasa sie dysponuje i jakie sie ma wymagania.

Zycze powodzenia i przyjemnego urlopowania
BajaKaja
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 22.08.2013 22:59

Baju - daj znać, jak dzieci zniosły całe wakacje, drogę tam i powrót :)
Głównie ta najmłodsza :)
I jak ze schodami w Breli - od apartamentu do plaży - wózkiem da rade, czy plażować chodziliście inaczej - z chustą/nosidłem?

Pytam, bo za 9 dni my ruszamy do Breli właśnie (dzielnica Jakirusa - chyba bardziej stromo niż w środkowej części) i na pokładzie także mamy 3 dzieci - 2 zaprawione w bojach 10 latkę i 8 latka oraz właśnie 8 miesięczną świeżynkę ;)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Makarska Riviera z dziecmi? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone