Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nestazik
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.02.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) nestazik » 26.06.2023 16:59

Witam wszystkich, proszę o pomoc w wyborze miejscówki, od kilku lat jeździłem do baski na wyspie krk, w tym roku chciałbym uderzyć z rodzinką w coś innego, głownie ze względu na młodszą córką (będzie miała niecałe 7 miesięcy) wakacje będa od końca sierpnia powiedzmy 25-26 około 2 tygodnie.
Poszukuję miejscowości, gdzie plaża będzie sąsiadować z laskiem, tak, żeby z tym malutkim dzieckiem można było się ''rozbić'' w lasku ale nadal mieć oko na na starszą córkę, która zapewne będzie się bawić w morzu, ktoś był może w takim miejscu i może coś polecić ?

Serdecznie dziękuję za wszelaką pomoc i pozdrawiam.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 27.06.2023 04:54

Myślę, że w każdej miejscowości znajdziesz odcinki, które posiadają pas drzewek dających cień. Może określ w który region celujesz? Jeśli masz upatrzone miasteczka, to wyszukaj relacje z podróży i obejrzyj zdjęcia :idea:

Na przykład w Orebicu plaże są :arrow: takie
nestazik
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.02.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) nestazik » 27.06.2023 18:56

Myślałem o istrii, coś w miarę blisko, nie chcę się pchać w dalmację z półrocznym dzieckiem, kiedyś w fazanie wiem, że była plaża z drzewami, ale nie wiem czy teraz tam nie zrobili jakiegoś kempingu i nie ma tam dostępu.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.06.2023 19:42

Południowa część Rovinj. Jest tam mini lasek przy samej plaży.
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 05.09.2023 14:44

Pytanko o ochronę ufoków przed UV
czy taki kombinezon jest konieczny ? czy może wystarczy sam filtr 60 ?
Załączniki:
kombinezon dzieci.JPG
BartNS
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 29.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartNS » 05.09.2023 15:13

My jak już używaliśmy to samych koszulek chyba z decathlonu, bo jak wyjdzie z wody to będziesz się mordować ze ściągnięciem tego cuda, a tak koszulkę ściągasz moment wysycha i można zakładać.
Sam filtr 60 da radę my stosujemy filtr 50 w płynie, bo łatwiej rozsmarować i dzieciaki prawie nie opalone wracają.
yarko2000
Cromaniak
Posty: 714
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarko2000 » 05.09.2023 15:54

Smarowanie kremem z filtrem to konieczność - zawsze i wszędzie.
Nawet w tym ubranku wystają ręce, nogi i twarz :)
Za to co do opalania, to słyszałem że z rossmana nie opalają :), nie wiem o co chodzi bo filtr nie blokuje wytwarzania melatoniny tylko opóźnia, więc zawsze się człowiek opali :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.09.2023 09:02

Kombinezony, szczelne filtry, dzieci nie opalone po wakacjach 8O 8O 8O
A co z witaminą D3??? Jak te biedne dzieci mają ją wytworzyć bez słońca??? 8O 8O 8O
Ja rozumiem chronić przed poparzeniem bo to absolutnie szkodliwe ale nie całkowicie przed słońcem 8O
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 18.09.2023 10:40

Nigdy nie widziałem dzieci tak cudacznie ubranych.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.09.2023 13:29

Coraz częściej widuje się dzieci tak ubrane, nawet nad polskimi jeziorami. Choć nie jest to powszechne zjawisko.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Do Chorwacji z dziećmi - strona 57
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone