Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd z nie swoimi dziećmi

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5201
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Jak legalnie zabrać nie swoje dziecko do Chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.08.2019 08:56

bigredone napisał(a):Jednak zgoda powinna być notarialnie poświadczona, przetłumaczona przez przysięgłego najlepiej w języku polskim, angielskim i docelowego pobytu. Tu nie chodzi tylko o samo przekraczanie granic, ale o m.in. możliwości działania opiekuna w nagłych wypadkach.


Tak. My tak właśnie mieliśmy jak jechała z nami moja niepełnoletnia kuzynka. Było po naszemu oraz angielsku, bez chorwackiego
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
Wyjazd z nie swoimi dziećmi - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone