Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd z nie swoimi dziećmi

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 5102
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Jak legalnie zabrać nie swoje dziecko do Chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.08.2019 08:56

bigredone napisał(a):Jednak zgoda powinna być notarialnie poświadczona, przetłumaczona przez przysięgłego najlepiej w języku polskim, angielskim i docelowego pobytu. Tu nie chodzi tylko o samo przekraczanie granic, ale o m.in. możliwości działania opiekuna w nagłych wypadkach.


Tak. My tak właśnie mieliśmy jak jechała z nami moja niepełnoletnia kuzynka. Było po naszemu oraz angielsku, bez chorwackiego
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd z nie swoimi dziećmi - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022