Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże fkk dla rodzin z dziecmi

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kuba26
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.06.2017
Plaże fkk dla rodzin z dziecmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba26 » 27.08.2021 10:41

Cześć .
W rym roku będąc w Chorwacji wraz z żona spróbowaliśmy troszkę naturyzmu i nie ukrywam ze zdecydowanie nam się spodobało . Problem na jaki się natknąłem to dość dalekie i trudne dojście na plaże dla golasów zwłaszcza kiedy na pokładzie mamy 3 letnia córkę i 1.5 syna i trochę bagaży dla dzieciaków . I tutaj moje pytanie i prośba : czy znacie jakieś plaże na które nie trzeba iść 30 min po zboczu klifu ? Rejon Chorwacji nie ma znaczenia . Mogą to być bardziej lub mniej oficjalne plaże ważne aby były w miarę łatwo dostępne z lądu i aby posiadały w miarę łagodne wejście do wody . Idealnie gdyby plaża była żwirkowa lub w otoczakach tak zeby łobuzy miały w czym grzebać . Z góry dziekuje za pomoc
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 27.08.2021 13:07

kuba26 napisał(a):Cześć .
W rym roku będąc w Chorwacji wraz z żona spróbowaliśmy troszkę naturyzmu i nie ukrywam ze zdecydowanie nam się spodobało . Problem na jaki się natknąłem to dość dalekie i trudne dojście na plaże dla golasów zwłaszcza kiedy na pokładzie mamy 3 letnia córkę i 1.5 syna i trochę bagaży dla dzieciaków . I tutaj moje pytanie i prośba : czy znacie jakieś plaże na które nie trzeba iść 30 min po zboczu klifu ? Rejon Chorwacji nie ma znaczenia . Mogą to być bardziej lub mniej oficjalne plaże ważne aby były w miarę łatwo dostępne z lądu i aby posiadały w miarę łagodne wejście do wody . Idealnie gdyby plaża była żwirkowa lub w otoczakach tak zeby łobuzy miały w czym grzebać . Z góry dziekuje za pomoc


Typowe plaże FKK widziałem (te które widziałem z daleka albo tylko część drogi pominę) w Makarskiej.
1. Zejście na plażę jest łatwe. Jedyne utrudnienie to długi spacer z miejsca parkingowego (ok 1,5km), chyba że gdzieś jest bliżej o czym nie wiem. Sam spacer nie powinien sprawić trudności bo sporo osób tam drepta. Do pewnego momentu nawet jeździ ciuchcia.
https://maps.app.goo.gl/MKnhS8gLvFc9FjCHA
2. Wcześniej jest inna plaża FKK. Zejście do niej jest trudniejsze (przynajmniej dla osób z dziećmi).
https://maps.app.goo.gl/wmm5zV8Vi9qSgWqUA

Na pewno stali bywalcy polecą wam dużo lepsze plaże i miejscowości :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.08.2021 13:25

Ja polecę zatoczki między Orebic a Kuciste - część osób opalało się tam właśnie bez ciuszków. Miejsce łatwo dostępne, a co ważne kamienie i drzewka wydzielają zatoczkę dla każdej grupy osobo, więc pewna dyskrecja jest.
Tu w mojej relacji możesz to zobaczyć: post1608924.html#p1608924

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Plaże fkk dla rodzin z dziecmi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone