Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

zakup winiet w polsce???

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 15.07.2014 22:06

Oto przykład, że można się poróżnić o wszystko. Nie wiem tylko, po co takie niezdrowe emocje w takiej prozaicznej sprawie. W Cro byłem raptem 5 razy, zdarzało się, że kupowałem winiety w krajach tranzytowych, ale kupowałem też (np. w tym roku, bo niestety jestem już po) w PZMocie we Wrocławiu. Czechy, Austria, Slovenia zapłaciłem 345zł. To wolny wybór, a dzięki forum wszyscy, którzy choć trochę potrafią szukać, znajdą informację, że można kupić winiety w Polsce na wszystkie kraje tranzytowe, ale też dowiedzą się, że zakup winiet w krajach tranzytowych nie stanowi problemu niezależnie od dnia tygodnia i pory doby.
Dzięki zakupowi w Polsce moja stopa nie stanęła ani na Ziemi Czeskiej, ani na Ziemi Słoweńskiej, a w Austrii stałem tam, gdzie chciałem, a nie tam, gdzie sprzedają winiety.

P.S.
Do autora-autorki wątku: zdanie zaczyna się od wielkiej litery, nazwy państw też, a potrajanie pytajnika jest passe.
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 15.07.2014 22:13

Miły1 napisał(a):
dids76 napisał(a):Super, w ilu jeszcze tematach to napiszesz? :? :mrgreen:
Najwięcej na pewno kolejek za winietami jest w II połowie czerwca :oczko_usmiech: :mrgreen:


W tylu ilu będę chciał. A ciebie to nie powinno obchodzić bo to moja sprawa. 90% twoich komentarzy jest OT więc następnym razem zastanów się bardziej czy coś wnosisz do tematu czy tylko pleciesz trzy po trzy nabijając tylko licznik zbędnych postów: :oczko_usmiech: Poza tym warto czytać ze zrozumieniem. W czerwcu kupowałem w tym roku. A w kolejce na czeskiej stacji za Gorzyczkami stałem rok temu w lipcu :papa: .

kozak z morskiej piany....
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 15.07.2014 22:37

Miły1 napisał(a):
dids76 napisał(a):Super, w ilu jeszcze tematach to napiszesz? :? :mrgreen:
Najwięcej na pewno kolejek za winietami jest w II połowie czerwca :oczko_usmiech: :mrgreen:


W tylu ilu będę chciał. A ciebie to nie powinno obchodzić bo to moja sprawa. 90% twoich komentarzy jest OT więc następnym razem zastanów się bardziej czy coś wnosisz do tematu czy tylko pleciesz trzy po trzy nabijając tylko licznik zbędnych postów: :oczko_usmiech: Poza tym warto czytać ze zrozumieniem. W czerwcu kupowałem w tym roku. A w kolejce na czeskiej stacji za Gorzyczkami stałem rok temu w lipcu :papa: .


Jedź i przepłacaj, kogo to obchodzi. A przy takim zacietrzewieniu to musi być reklama, tylko kiepska. Mnie odstraszyła od tego miejsca.
Miły1
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miły1 » 15.07.2014 23:18

numenius napisał(a):W Cro byłem raptem 5 razy, zdarzało się, że kupowałem winiety w krajach tranzytowych, ale kupowałem też (np. w tym roku, bo niestety jestem już po) w PZMocie we Wrocławiu. Czechy, Austria, Slovenia zapłaciłem 345zł. To wolny wybór, a dzięki forum wszyscy, którzy choć trochę potrafią szukać, znajdą informację, że można kupić winiety w Polsce na wszystkie kraje tranzytowe, ale też dowiedzą się, że zakup winiet w krajach tranzytowych nie stanowi problemu niezależnie od dnia tygodnia i pory doby.
Dzięki zakupowi w Polsce moja stopa nie stanęła ani na Ziemi Czeskiej, ani na Ziemi Słoweńskiej, a w Austrii stałem tam, gdzie chciałem, a nie tam, gdzie sprzedają winiety.


100/100 i bez zbędnych, zgryźliwych uwag :-D .
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
zakup winiet w polsce??? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone