Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Pelješca na Pag przez... Albanię i Grecję

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.05.2016 23:17

Piękne było i niestety się...skończyło. :(
Czekam na po... :wink: :papa:
pozdrawiam
Krzysiek
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 01.06.2016 00:07

Fajna relacja. Szkoda, że to już koniec :(

Niecierpliwie czekam do kolejnej... tym bardziej, że mnie w tym roku Chorwacja nie pisana :?
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 01.06.2016 13:48

Nas w ubiegłym roku Chorwacja także żegnała deszczem, trudno było do samochodu wsiąść - tak padało. Na szczęście bagaże zapakowałem już wieczorem dnia poprzedniego, bo wyjeżdżaliśmy rano.
Fajna relacja, zazdroszczę zwiedzenia takiego kawałka świata i coraz bardziej zaczynam chorować na Korčulę :D Ale w tym roku Baška Voda, może więc w przyszłym? Jestem początkującym Cromaniakiem, jeszcze sporo przede mną.
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 01.06.2016 14:19

SUPER RELACJA! :)
,,słuchajcie, ja mam zawsze taką depresję powyjazdową... Nie umiem przejść do normalnego trybu, rozpamietuję, wspominam, żyję jeszcze w innym świecie co najmniej równoważność długości wakacji''
Mam dokładnie tak samo. Moja dziewczyna już następnego dnia po powrocie funkcjonuje normalnie, załatwia wszystkie sprawy..zupełnie jakby nigdzie nie była 8O
A ja chodzę i gadam i rozmyślam jeszcze o tym wyjeździe przez bite 2 tygodnie. I też nie mam na to żadnej metody :evil:
Uspokajam się tak na dobre dopiero przy rezerwowaniu następnego wyjazdu :D
Pozdrawiam serdecznie :papa:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 01.06.2016 15:10

arko2007 napisał(a):Piękne było i niestety się...skończyło. :(
Czekam na po... :wink: :papa:
pozdrawiam
Krzysiek


Pociesza fakt, że już niedługo znowu będę w Cro :D

greenrs napisał(a):Fajna relacja. Szkoda, że to już koniec :(

Niecierpliwie czekam do kolejnej... tym bardziej, że mnie w tym roku Chorwacja nie pisana :?


Jak to niepisana?! To być nie może :(

Koenig napisał(a):Nas w ubiegłym roku Chorwacja także żegnała deszczem, trudno było do samochodu wsiąść - tak padało. Na szczęście bagaże zapakowałem już wieczorem dnia poprzedniego, bo wyjeżdżaliśmy rano.
Fajna relacja, zazdroszczę zwiedzenia takiego kawałka świata i coraz bardziej zaczynam chorować na Korčulę :D Ale w tym roku Baška Voda, może więc w przyszłym? Jestem początkującym Cromaniakiem, jeszcze sporo przede mną.


Jak Korčula, to zapraszam na moją kolejną relację. :hut: I nie zazdraszczaj, tylko realizuj :D nas ostatnie wakacje wyniosły mniej niż 2500zł/osobę. :)

Patryk Pe napisał(a):SUPER RELACJA! :)
,,słuchajcie, ja mam zawsze taką depresję powyjazdową... Nie umiem przejść do normalnego trybu, rozpamietuję, wspominam, żyję jeszcze w innym świecie co najmniej równoważność długości wakacji''
Mam dokładnie tak samo. Moja dziewczyna już następnego dnia po powrocie funkcjonuje normalnie, załatwia wszystkie sprawy..zupełnie jakby nigdzie nie była 8O
A ja chodzę i gadam i rozmyślam jeszcze o tym wyjeździe przez bite 2 tygodnie. I też nie mam na to żadnej metody :evil:
Uspokajam się tak na dobre dopiero przy rezerwowaniu następnego wyjazdu :D
Pozdrawiam serdecznie :papa:


Dzięki bardzo :papa: dla mnie też jedyne lekarstwo na smuteczki powyjazdowe to tylko planowanie kolejnych :oczko_usmiech:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 02.06.2016 22:30

Ale zawaliłam! :oops:

To jeszcze... nie koniec :lol: :lol: :lol:

Chciałam Wam się jeszcze pochwalić, ile km zrobiliśmy 8)

Obrazek

Oczywiście ta dolna linijka :lol: W sumie jak się podzieli na liczbę dni, to nie wychodzi jakoś strasznie dużo... Ale przecież nie codziennie podróżowaliśmy przez cztery kraje :wink:


...to teraz już naprawdę KONIEC! :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2016 22:59

ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21044
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 04.06.2016 17:25

Witam

Czytałem sobie po cichutku...nawet się nie odzywałem :wink: ...ale jak to już jest koniec...
...bardzo fajnie się z Wami podróżowało

Pozdrawiam
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 05.06.2016 08:10

Eeeeeeeeeeee Tyniolek żartujesz prawda ???
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 05.06.2016 19:26

Janusz Bajcer napisał(a):Hvala ti za sve :wink: :lol: :idea:


Ja dziękuję :papa:

ajdadi napisał(a):Witam

Czytałem sobie po cichutku...nawet się nie odzywałem :wink: ...ale jak to już jest koniec...
...bardzo fajnie się z Wami podróżowało

Pozdrawiam


Bardzo mi miło...;) Dziękuję za wytrwałość :papa:

Ural napisał(a):Eeeeeeeeeeee Tyniolek żartujesz prawda ???


Nie żartuję :( Wszystko co dobre... (można dokończyć samemu) Za to jest już czerwiec i niedługo wysyp nowych, świeżutkich relacji... w tym myślę, że mojej gdzieś około września :D

...A tak serio... To jakoś nie umiem się przestawić... Tak teraz nie mam celu... :D:D A może coś popisać? Ale odkopywać jakieś swoje starocie? Bez sensu. Poczekam na nowe... ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2016 00:49

tyniolek napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Hvala ti za sve :wink: :lol: :idea:


Ja dziękuję :papa:

ajdadi napisał(a):Witam

Czytałem sobie po cichutku...nawet się nie odzywałem :wink: ...ale jak to już jest koniec...
...bardzo fajnie się z Wami podróżowało

Pozdrawiam


Bardzo mi miło...;) Dziękuję za wytrwałość :papa:

Ural napisał(a):Eeeeeeeeeeee Tyniolek żartujesz prawda ???


Nie żartuję :( Wszystko co dobre... (można dokończyć samemu) Za to jest już czerwiec i niedługo wysyp nowych, świeżutkich relacji... w tym myślę, że mojej gdzieś około września :D

...A tak serio... To jakoś nie umiem się przestawić... Tak teraz nie mam celu... :D:D A może coś popisać? Ale odkopywać jakieś swoje starocie? Bez sensu. Poczekam na nowe... ;)


Pewnie coś by się znalazło - nie zostawiaj nas :smo: :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18317
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 06.06.2016 10:52

tyniolek napisał(a):To już jest koniec . :papa:


Szkoda , bo było bardzo fajnie , kolorowo , subiektywnie , z emocjami 8)

tyniolek napisał(a):Dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy dzielnie jechali ze mną z Pelješca na Pag przez Kotor, Albanię oraz Grecję. Dzięki Wam mogłam się znowu, przynajmniej na chwilę, przenieść do tamtych miejsc


To ja dziękuję za możliwość podróżowania z Tobą /Wami i życzę w pełni realizacji "planu napoleońskiego" i wszystkich kolejnych .
Do zobaczenia jesienią :papa:


Pozdrawiam
Piotr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.06.2016 11:34

Trochę tych kilometrów zrobiliście, ale było warto! :)
Dzięki za relację.

:papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.06.2016 21:29

Nadrabiam forumowe zaległości, więc właśnie skończyłam czytac i oglądac Twoją relację.
Pozdrawiam :D
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 07.06.2016 16:40

Melduję, że właśnie zakończyłam czytać. A zaczęłam- wczoraj 8O :mrgreen: Baaardzo fajna relacja, pozdrav :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Z Pelješca na Pag przez... Albanię i Grecję - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone