Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Pelješca na Pag przez... Albanię i Grecję

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 08.06.2016 20:50

arko2007 napisał(a):
Pewnie coś by się znalazło - nie zostawiaj nas :smo: :wink:


Nie zostawiam... Będę... bywać i skakać po postach i relacjach innych :) Tak byłam zaaferowana swoją, że teraz muszę ponadrabiać... :)

piotrf napisał(a):
tyniolek napisał(a):To już jest koniec . :papa:


Szkoda , bo było bardzo fajnie , kolorowo , subiektywnie , z emocjami 8)

tyniolek napisał(a):Dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy dzielnie jechali ze mną z Pelješca na Pag przez Kotor, Albanię oraz Grecję. Dzięki Wam mogłam się znowu, przynajmniej na chwilę, przenieść do tamtych miejsc


To ja dziękuję za możliwość podróżowania z Tobą /Wami i życzę w pełni realizacji "planu napoleońskiego" i wszystkich kolejnych .
Do zobaczenia jesienią :papa:


Pozdrawiam
Piotr


To jak tyle "dziękujek" leci, to ja podziękuję jeszcze raz :lol: wtedy na pewno życzenia o planie napolełońskim się spełnią :wink:

Roxi napisał(a):Trochę tych kilometrów zrobiliście, ale było warto! :)
Dzięki za relację.

:papa:


Fajnie, że byłaś z nami przez te 5000km :papa:

agata26061 napisał(a):Nadrabiam forumowe zaległości, więc właśnie skończyłam czytac i oglądac Twoją relację.
Pozdrawiam :D


Ja teraz też będę nadrabiać cudze relacje :oczko_usmiech: Mam nadzieję, że nie wymęczyła Cię za bardzo nasza wycieczka :papa:

ruzica napisał(a):Melduję, że właśnie zakończyłam czytać. A zaczęłam- wczoraj 8O :mrgreen: Baaardzo fajna relacja, pozdrav :!:


Przyjęłam!
Chyba się podobało, skoro tak szybko przeleciałaś :wink: dzięki za miłe słowa :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2016 22:02

Przyjęte do wiadomości... :D :lol: :wink: :papa:

Pozdrawiam

Krzysiek
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 09.06.2016 08:25

super trip :) :hut:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 12.06.2016 14:56

arko2007 napisał(a):Przyjęte do wiadomości... :D :lol: :wink: :papa:

Pozdrawiam

Krzysiek


:)

KrzychuZiom napisał(a):super trip :) :hut:


taki bałkański EuroTrip :oczko_usmiech:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 22.06.2016 22:54

tyniolku, super ten Twój eurotrip. przeciągnęłas nas po juropie, nie ma co! pięknie było. Pag, Ručica....cóż będę mówić...Pag w Pagu z čipkarką w roli głównej, ech...nostalgia mię dopadła- w tym roku z daleka od Pagu (jak se wybraliśmy, tak będziemy mieli :P ).Dzięki za bonus w postaci fajnych fotek na koniec :smo: :papa:
roberto149
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberto149 » 04.07.2016 14:49

Ufff, skończyłem czytanie, a to że się załapałem jako ostatni trochę tego było. Podążałem twoimi szlakami wiec tym milej mi się czytało i wspominało odwiedzane miejsca Chorwację , Albanię objechałem całe wybrzeże aż do Sarandy potem Grecja Halkikidi, na Pagu trzy razy no i Zyrce number 1 ;))) . Każdy chce coś innego czerpać z wypraw, jednemu się coś podoba innemu nie. Są miejsca piękne i piękniejsze. Super relacja , ściskam mocno autorkę.
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 23.07.2016 17:45

CroAna napisał(a):tyniolku, super ten Twój eurotrip. przeciągnęłas nas po juropie, nie ma co! pięknie było. Pag, Ručica....cóż będę mówić...Pag w Pagu z čipkarką w roli głównej, ech...nostalgia mię dopadła- w tym roku z daleka od Pagu (jak se wybraliśmy, tak będziemy mieli :P ).Dzięki za bonus w postaci fajnych fotek na koniec :smo: :papa:


A ja dzięki za dotrwanie do końca :papa: miło, że w kimś obudziłam miłe wspomnienia :) Pozdrawiam :papa:

roberto149 napisał(a):Ufff, skończyłem czytanie, a to że się załapałem jako ostatni trochę tego było. Podążałem twoimi szlakami wiec tym milej mi się czytało i wspominało odwiedzane miejsca Chorwację , Albanię objechałem całe wybrzeże aż do Sarandy potem Grecja Halkikidi, na Pagu trzy razy no i Zyrce number 1 ;))) . Każdy chce coś innego czerpać z wypraw, jednemu się coś podoba innemu nie. Są miejsca piękne i piękniejsze. Super relacja , ściskam mocno autorkę.


Dziękuję za miłe słowa :papa: Tak to jest, jakby każdy był taki sam, byłoby nudno :)


Wiem, że mam zapłon, ale nie ma czasu, trzeba łapać pokemony :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :lol:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 11.04.2018 23:13

Z przyjemnością przeczytałam Twoją kolejną ( a pierwszą ) relację :)
Przeżycia w Albani nie do pozazdroszczenia, pewnie nie prędko się tam wybiorę, ale najbardziej mnie "nerwował" wątek zgubionej soczewki !
Mogę wiedzieć jaką masz wadę ?
Ja mam - 2.25- - 2.5 i jak sobie pomyślę, że miałabym chociaż pół dnia chdzić w 1 soczewce to jakiś kosmos :twisted:
W tym roku zapobiegawczo wezmę 2 zapasowe pary :mrgreen:
Pozdrawiam :papa:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 12.04.2018 08:43

wiolek_lp napisał(a):Z przyjemnością przeczytałam Twoją kolejną ( a pierwszą ) relację :)
Przeżycia w Albani nie do pozazdroszczenia, pewnie nie prędko się tam wybiorę, ale najbardziej mnie "nerwował" wątek zgubionej soczewki !
Mogę wiedzieć jaką masz wadę ?
Ja mam - 2.25- - 2.5 i jak sobie pomyślę, że miałabym chociaż pół dnia chdzić w 1 soczewce to jakiś kosmos :twisted:
W tym roku zapobiegawczo wezmę 2 zapasowe pary :mrgreen:
Pozdrawiam :papa:


Weź, weź, a też najlepiej okulary. Ja ostatnio w ogóle się przerzuciłam na okulary, bo też w pracy dużo lepiej mi się sprawdzają. Ja mam dość sporą wadę -4.0 dpt, bez wspomagaczy czuję się trochę niepełnosprawna, męża na ulicy bym nie poznała ;)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.04.2018 15:31

Okulary też obowiązkowo chociaż ich nie lubię :wink:
Doskonale Cię rozumiem, mimo, że mam mniejszą wadę, ale brak soczewki to kosmos :wink:
Tak przeczytałam tą relację i zaczynam sobie myśleć o Kotorze...
Planowałam kiedyś połączyć go z Peljesaczem, ale jak patrzę ile nastukaliście km, to te 250 z Drvenika do Kotoru wydaje się nie wiele ;)
Hmmm ciekawe co mój mąż na to, na razie nie wydaje się być przekonany do zostania gdzieś jeszcze po planowanym urlopie, a ja oczywiście kombinuję... Myślałam może wrócić na 3 dni na Pag, albo chociaż 1 noc w Szebeniku, a teraz myślę o tym Kotorze :mrgreen:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 12.04.2018 17:32

wiolek_lp napisał(a):Okulary też obowiązkowo chociaż ich nie lubię :wink:
Doskonale Cię rozumiem, mimo, że mam mniejszą wadę, ale brak soczewki to kosmos :wink:
Tak przeczytałam tą relację i zaczynam sobie myśleć o Kotorze...
Planowałam kiedyś połączyć go z Peljesaczem, ale jak patrzę ile nastukaliście km, to te 250 z Drvenika do Kotoru wydaje się nie wiele ;)
Hmmm ciekawe co mój mąż na to, na razie nie wydaje się być przekonany do zostania gdzieś jeszcze po planowanym urlopie, a ja oczywiście kombinuję... Myślałam może wrócić na 3 dni na Pag, albo chociaż 1 noc w Szebeniku, a teraz myślę o tym Kotorze :mrgreen:


A myślałaś, żeby "wciasnąć" ten Kotor gdzieś pomiędzy Korčulę a Hvar? W tym roku wracaliśmy do domu z Cavtat... Powiem szczerze, że tyle km do domu to już mnie męczyło, a Wy jeszcze macie trochę dalej i to z dzieciakami. Chociaż z drugiej strony my wracaliśmy przez Cro, a z Kotoru to już chyba lepiej przez BiH? Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie :D Bo wtedy rzeczywiście chyba różnica km nie jest duża, tylko po prostu trasa powrotu inna ;)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.04.2018 17:45

tyniolek napisał(a):
A myślałaś, żeby "wciasnąć" ten Kotor gdzieś pomiędzy Korčulę a Hvar? W tym roku wracaliśmy do domu z Cavtat... Powiem szczerze, że tyle km do domu to już mnie męczyło, a Wy jeszcze macie trochę dalej i to z dzieciakami. Chociaż z drugiej strony my wracaliśmy przez Cro, a z Kotoru to już chyba lepiej przez BiH? Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie :D Bo wtedy rzeczywiście chyba różnica km nie jest duża, tylko po prostu trasa powrotu inna ;)


Pomiędzy nie ma szans, apartamenty w obu miejscach mamy zarezerwowane już od jesieni :wink: Pewnie nic z tego w tym roku nie wyjdzie, ale taka fantazja mnie naszła i może jeszcze trochę pomyślę :mrgreen:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 13.04.2018 18:34

wiolek_lp napisał(a):
tyniolek napisał(a):
A myślałaś, żeby "wciasnąć" ten Kotor gdzieś pomiędzy Korčulę a Hvar? W tym roku wracaliśmy do domu z Cavtat... Powiem szczerze, że tyle km do domu to już mnie męczyło, a Wy jeszcze macie trochę dalej i to z dzieciakami. Chociaż z drugiej strony my wracaliśmy przez Cro, a z Kotoru to już chyba lepiej przez BiH? Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie :D Bo wtedy rzeczywiście chyba różnica km nie jest duża, tylko po prostu trasa powrotu inna ;)


Pomiędzy nie ma szans, apartamenty w obu miejscach mamy zarezerwowane już od jesieni :wink: Pewnie nic z tego w tym roku nie wyjdzie, ale taka fantazja mnie naszła i może jeszcze trochę pomyślę :mrgreen:


No to rzeczywiście... Może popytaj jak tam trasa do Rzeszowa przez BiH z Kotoru ;) może to wcale nie taka zła opcja?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 13.04.2018 19:11

Oj chyba jednak zostanie to na razie jedynie marzeniem, sprawdziłam na stronie MSZ i odnośnie Czarnogóry widnieje zdanie:
"Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się aby osoby nieletnie udające się do Czarnogóry posiadały ważny polski paszport".

Wyrobienie paszportu starszemu synkowi mogło by być trochę problemowe ( czego wolę sobie na razie oszczędzić ) a ponieważ ma inne nazwisko niż my, to nie chciałabym narażać nas na jakieś problemy gdyby dowód nie wystarczył ...

Ale do przemyślenia na kolejne lata bo widoki powalają :hearts:
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 14.04.2018 07:56

Na dowód jechałem już dwa razy i nie było problemu wraz z 3 dzieci
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Z Pelješca na Pag przez... Albanię i Grecję - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone