Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Ciovo

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Chicken002
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 15.03.2010
Wyspa Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chicken002 » 14.02.2011 11:43

Witam poszukuje informacji na temat miejscowosci Špira Puovića na wyspie Ciovo . Znalazłem właśnie tam apartamenty ale nigdzie nie mogę znaleźć opinie o tej miejscowości . Chodzi mi o ten apartament
http://www.villa-fani.com/

Jak tam jest z plażami sklepami itp ?? prosze o jak najbardziej wyczerpujące informacje na temat tego miejsca , oraz jeśli kotś mógł mi powiedzieć gdzie sa najlepsze plaże i miejscowości na wyspie Ciovo . Prosze o bardzo szybkie odpowiedzi nawet mało szczegółowe ale zawsze coś
Info
Croentuzjasta
Posty: 247
Dołączył(a): 24.04.2008
Wyspa Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Info » 14.02.2011 13:30

Witam,
info Wyspa Ciovo Slatine Okrug Gornji
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 14.02.2011 15:27

Witam
"Špira Puovića" jest to ulica na wyspie Ciovo :wink:
Jest to miejsce jeszcze przed Campingiem Roźac, osobiście proponuję się przenieść głębiej w stronę Okrug Gornji, w tym miejscu jest stromy ! podjazd, bardzo stromy :(

pozdrav :papa:
Chicken002
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chicken002 » 15.02.2011 13:32

a czy mogę prosić jakieś opinie o tej cześci slatine bo czytałem ten temat ale nie wiem jak to sie ma do tego miejsca ^^
Mówiłem o tym temacie
forum/viewtopic.php?t=22888
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 15.02.2011 20:05

Witaj

w Slatine bylem w 2010 z dziecmi i powiem Ci tak naczytalem sie i az balem sie jechac po powrocie moge powiedziec ze nie zawiodlem sie jestemzadowolony z pobytu dzieci jeszcze bardziej polecam
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 15.02.2011 20:18

ja tez tam bylem 2010 i moge spokojnie polecic
tu zacytzje sam siebie bo to juz kiedys tu napisalem o ciovo

My bylismy rok temu na Ciovo i wlasnie dzieki takim jak ty tez sie nastawilismy na byle co. Zeczywistosc jest inna, wyspa nie jest nudna ,droga ,brudna,zaludniona itd..
sa na niej zakatki gdzie warto koniecznie pojechac, na koncu wyspy dzikie plaze, kosciulek z ktoregos tam wieku, spacer od Slatine do Zedno. Wodna taxi do Splitu. w Arbaniji BAECH BAR SVETI KRIZ ma Cocktaile jakich w Trogir, Split nie pilem przez 2 tygodnie
pisza co niektozy ze smieci sporo jest, spytajcie sami siebie kto te smieci robi !!! Do Trogiru jest faktycznie wyjazd przez most ktory od godziny 8 rano do okolo 9 troche zakorkowany(20 minut stania) ale nie codziennie.
my z Arbaniji codziennie wyjezdzalismy z wyspy do Trogiru i na wycieczki, zadko kiedy stalismy w tym korku.
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 15.02.2011 20:51

My byliśmy w 2010 na Ciovo, w Mastrince, było super, niezły punkt wypadowy, blisko do Trogiru, plaze mozna sobie znaleźć fajną :D
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 15.02.2011 20:53

na forum znajdziesz sporo przeciwnikow ciovo ale i zwolenikow

trzeba tam pojechac i samemu sie przekonac
Natka_r
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 30.01.2011
Re: Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natka_r » 15.02.2011 22:13

My również w 2010 byliśmy w Slatine z całą bandą dzieci.
Jechaliśmy z pewną dozą nieśmiałości, bo na forum miejsce to nie miało zbytnio dobrej opinie, ale polecam je wszystkim, którzy nie szukają zgiełku i tłoku - można sobie znaleźć fajne "prywatne" miejsca na plaży, względnie niewielki ruch samochodowy i suuuper morze a w pobliżu piękny Trogir.
No i te lądujące przez cały czas samoloty :) Fajnie się to ogląda i świetnie wypoczywa :)
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 15.02.2011 22:21

musze dodac ze te samoloty malo co slychac, jedynie przy ladowaniu albo starcie a tak to nie przeszkadza w wypoczynku nic
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 15.02.2011 22:25

Przedstawiając opinię o danym regionie, miasteczku czy całej wyspie, należy być obiektywnym, to podstawa!
Nie jeździmy dwa razy w to samo miejsce, wyjątkiem był ubiegłoroczny pobyt w Rovinj:) Też polecam to piękne miasteczko, idealny punkt by zwiedzić część północnej Chorwacji.
Wracając do Ciovo - nasz pobyt w 2008 roku przypadł na totalny remont drogi od campingu Roźac w stronę Trogiru (betonowe umocnienia nabrzeża i układanie chodnika). Zgadzam się z przedmówcą, należy odpowiednio dostosować swój wyjazd z wyspy i da się nie stać w korku.
Warto jechać w ten region, super baza na wypady do Splitu, całą zatokę kastelańską, (drzewo oliwne-pomnik przyrody), o Trogirze nie piszę bo to był nasz stały punk na wieczorne wypady.
Odnośnie śmieci, są wszędzie tam gdzie są (niegrzeczni) turyści, są nawet u wrót Watykanu (widziałem):)
Polecam i życzę udanego urlopu
pozdrav :papa: :hut:
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 17.02.2011 20:52

zgadzam sie z andrzejem.k jak sie tam nie wybierzesz to nie stwierdzisz jak jest ja tylko moge Ci powiedziec ze warto
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 18.02.2011 12:39

zgadza się - każdy powinien sam się przekonać, ale radzę również brać wszystkie negatywne opinie pod uwagę. gdyż one są również prawdziwe! następnie sobie to wszystko jeszcze raz przemyśleć i dopiero zadecydować.
tomyy29
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomyy29 » 23.02.2011 07:45

Wybieram się z rodzinką na Ciovo poczatkiem lipca, dokładnie na Mastrinkę. Czytając opinie forumowiczów miałem mieszane uczucia czy dokonałem słusznego wyboru miejsca. Czytałem że plaże są bardzo wąskie i przy samej ulicy, że korki na drogach itp, itd. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opini na dany temat. Ale w sumie stwierdziłem, że wszystko będzie ok, i z takim nastawieniem udamy się na urlop. Czy ktoś był na Ciovo - Mastrince?? I jakie były Wasze opinie i wspomnienia z tego miejsca? Po powrocie zdam relację, oczywiście dołączę zdjęcia.

Pozdrawiam
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 23.02.2011 09:46

Czy ktoś był na Ciovo - Mastrince?? I jakie były Wasze opinie i wspomnienia z tego miejsca? Po powrocie zdam relację, oczywiście dołączę zdjęcia.
[/quote]

Byliśmy rok temu dokładnie w Mastrince, wróciliśmy bardzo zadowoleni, w tym roku mąż prosi o powtórkę :D nie wiem gdzie macie kwaterę, my mieliśmy sporo pod górkę, bardzo sporo :lol: ale przyzwyczailismy się i dzielnie wspinaliśmy w upale :D apartament był ok, widok z tarasu fantastyczny, właścicielki bardzo miłe, blisko do Trogiru, gdzie szwendaliśmy się wieczorkami, do plaży którą sobie upodobalismy mieliśmy spory kawałek, te które były najblizej nie bardzo nam pasowały, niestety nie udało nam się zwiedzić wyspy, bo zwyczajnie nie było czasu, robiliśmy wypady do Splitu, Sibenika, Wodospadów Krka, Dubrovnika, zaliczyliśmy też fish picnik na Soltę . W okolicy jest kilka sklepów czynnych do 20 albo 21 . Na przeciwko jest lotnisko, przez dzień-dwa szalały tam helikoptery, kilka razy dziennie startowały i lądowały samoloty, nam to zupełnie nie przeszkadzało mimo hałasu być moze dlatego że byliśmy zauroczeni :lol: pozdrawiam i polecam się na przyszłość :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone