Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo... już były głosy przeciw i za

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 571
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 23.04.2023 20:07

damian79 ty napisał(a):Byłem w Arbanija, napisałem.


No to średnia okolica. Bez otwartego morza i samoloty nad głową. Byłem w Okrug Donji od zachodu.
damian79 ty
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.04.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) damian79 ty » 23.04.2023 20:10

Samoloty najmniej przeszkadzały, były po drugiej stronie wody. Do plusów fajny i tani apartament, niestety koszmarnie zimny, no i ciepła woda z małego bojlera na 3-4 minuty. Klops. Apartament "snjeznana"
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 571
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 23.04.2023 20:15

damian79 ty napisał(a):Samoloty najmniej przeszkadzały, były po drugiej stronie wody. Do plusów fajny i tani apartament, niestety koszmarnie zimny, no i ciepła woda z małego bojlera na 3-4 minuty. Klops. Apartament "snjeznana"


Słaby apartament może się trafić wszędzie, ale w połączeniu z nieciekawą okolicą to rzeczywiści porażka. Dla mnie głównym minusem na Ciovo był koszmarny dojazd, czyli korki w obie strony. To było jeszcze przed oddaniem nowego mostu. Do Trogiru schodziła czasem godzina.
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 23.04.2023 20:59

Słaby apartament może się trafić wszędzie, ale w połączeniu z nieciekawą okolicą to rzeczywiści porażka. Dla mnie głównym minusem na Ciovo był koszmarny dojazd, czyli korki w obie strony. To było jeszcze przed oddaniem nowego mostu. Do Trogiru schodziła czasem godzina.[/quote]

Koszmarny dojazd od kilku lat przeszłość
markid
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 27.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) markid » 24.04.2023 00:33

Byliśmy kilka lat temu w Arbanij na Ciovo, apartament taki sobie - poddasze, trochę jak w duchówce ;-) klima była więc jakoś się dało spać, za to obszerny taras z widokiem i gospodarz bardzo miły.
Plaże na miejscu nie przypadły nam do gustu, dlatego jeździliśmy zwykle na wschodni koniec wyspy na plażę Kava.
W Okrug Gornij na plaży gęsto od turystów - nie nasze klimaty.
Warto przejechać się do Crkva Gospa od Prizidnica na wschodnim krańcu wyspy - piękne widoki - kościółek położony na klifie.
Fajna jest malutka plażyczka Orlice.
Ciovo to w sumie niezła baza wypadowa wycieczek do Splitu - można przepłynąć stateczkiem ze Slatine i do pobliskiego Trogiru.
bercik68
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bercik68 » 09.07.2023 14:37

Cześć! Mam pytanie do osób, które były już w tym roku w okolicach campingu Labadusa. Czy jest jakaś informacja o ewentualnym otwarciu "Kod Ane"? GM pokazuje , że tymczasowo zamknięte. Pozdrawiam
ada2417
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 22.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ada2417 » 25.07.2023 12:14

Co sądzicie drodzy forumowicze o okolicy Slatine ? Rzeczywiście jest brudno ? Słyszałam że pobliska plaża Kava jest super, polecicie jeszcze jakieś? Pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 25.07.2023 12:50

No szału nie ma z plażami. Kava jedynie trzyma poziom i z drugiej strony wyspy Labadusa, chyba że coś się zmieniło przez lata odkąd ja byłem.
Ale sąsiedzi byli niedawno i po wyjeździe przeinaczyli nazwę z Ciovo na kijowo.

W zakresie brudu, to jeżeli widziałem syf grecki i sycylijski to tam takowego nie uświadczyłem.
ada2417
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 22.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ada2417 » 25.07.2023 13:10

Labaduse i Kave odwiedzimy na pewno, dzięki;)
To cieszę się że nie ma tragedi ze śmieciami. Dzięki za info;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 25.07.2023 18:15

Może jeszcze Ktoś podpowie; w kalendarzu na ten rok niewiele nazw z Ciovo.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ciovo... już były głosy przeciw i za - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone