Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa VIR

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2207
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 09.07.2019 22:53

Piotrek_k napisał(a):Aa.. może ktoś niedawno był i podpowie jak Vir wygląda cenowo i atrakcyjnie pod kątem np. zakupu świeżej rybki celem upieczenia na grillu ?


Rok temu jak byliśmy i się kręciliśmy trochę po wyspie, nie widziałem ani jednego miejsca z świeżymi rybami ...

pozdrawiam, Michał
Piotrek_k
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 19.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek_k » 09.07.2019 23:02

Co sugerujesz jesli chodzi o najbliższe miejsce? Zadar? Trochę daleko..

A jak się mają plaże? Dość bezpieczne dla dzieci, pod kątem zejścia?
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2207
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 10.07.2019 08:33

Piotrek_k napisał(a):Co sugerujesz jesli chodzi o najbliższe miejsce? Zadar? Trochę daleko..

A jak się mają plaże? Dość bezpieczne dla dzieci, pod kątem zejścia?


Co do ryb świeżych, nie podpowiem. Nie rozglądamy się akurat za bardzo za tym ...
Zawsze najlepiej spytać właściciela. Jak spytałem o rakiję, to dostaliśmy butelkę w gratisie :lol:

My na wyspie byliśmy od strony Pag, w części bliższej od strony wjazdu przez most. Plaże normalne, nie jakieś wybitne, ale też spokojnie dało się znaleźć miejsce dla siebie. Zejście do wody spokojne, na około 15 metrów dorosła osoba ma grunt pod nogami.
Po drugiej stronie już plaże o wiele bardziej zatłoczone. Są też miejsca piaszczyste, ale wtedy woda jest mętna :(

A wy gdzie będziecie na Vir ?

pozdrawiam, Michał
draywer
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) draywer » 21.11.2019 11:20

Witam wszystkich serdecznie i zwracam się do was z pytaniem czy może ktoś z bywalców i nie tylko na wyspie Vir korzystał z noclegów w Apartamentach Kadic mieszczących się na ul. Zitna XLVII. Jeśli tak to bardzo proszę o podzielenie się opinią o apartamentach, gospodarzu i ogólnych odczuciach po wizycie na wyspie Vir. Za każdą opinię będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Adam.
210854527.jpg
Piotrek_k
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 19.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek_k » 18.08.2020 12:49

Siedzimy na Virze, jednak dzień dzisiejszy (choć trochę pochmurny) pokazał że nie ma tłoków jak w zeszłym roku.
Gdyby ktoś był, z chęcią napije się piwka.

A jeśli ktoś odnajdzie moje auto, może zostawić piwko za wycieraczką :D
Piotrek_k
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 19.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek_k » 19.08.2020 20:12

Czy na Vir idzie gdzieś kupić prawdziwe domace vino?

W Vinoteka koło fryzjera jest wino.. całkiem dobre ale bardziej marketowe aniżeli swojskie.
aax1
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 26.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aax1 » 24.08.2020 13:45

Hej jestesmy na Vir...moze jakies pifko?
Piotrek_k
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 19.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek_k » 27.08.2020 06:10

aax1 napisał(a):Hej jestesmy na Vir...moze jakies pifko?


Jutro wyjeżdżamy, więc śmiało na piwko mogę dziś wyskoczyć :lol:
clony
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.01.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) clony » 03.01.2021 17:08

Wyspa Vir.
Mam pytanko odnośnie plaży jadro .
Ciasno ? Czy trzeba zajmować miejsce pod parasolami
Że strzechy bo widzę że są ponumerowane może należą do wypożyczalni leżaków ??
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 16.05.2021 12:31

W tym roku jednak wybieramy się do Chorwacji czego nie planowaliśmy wcześniej, a do tego namówiliśmy znajomych, którzy będą jechać po raz pierwszy. Plan był pierwotnie taki, żeby zamówić wakacje w biurze, poleżeć dwa tygodnie w jakiś resorcie i tyle, ale jednak zmieniliśmy zdanie.
Byliśmy w Chorwacji kilka razy (2003-Zadar, 2011-Nin, 2014 - Baska Voda, 2018 - Nin). Znajomi nie chcieli jechać za daleko na południe ze względu na małą córeczkę, więc pomyślałem o wyspie Vir. Nie byłem tam wcześniej - mój pobyt w Ninie kończył się na Privlace i Zatonie oraz robieniu zdjęć mostu prowadzącego na wyspę ale na samą wyspę nie jechaliśmy.
Jak przeczytałem cały watek o wyspie Vir, to mam teraz mieszane uczucia czy dobrze zrobiłem polecając znajomym ten wyjazd. Na szczęście będziemy 2 samochodami więc można podjechać na inne plaże, niż te opisane w wątku, ale i tak to nie uspokoiło mnie.
wyjazd w sierpniu więc liczę, że jednak nie będzie jakiś negatywnych odczuć i złych wrażeń po wakacjach.

ps. po tygodniu chcemy przenieść się, już bez znajomych bardziej na południe ale nie odjeżdżając w rejon Makarskiej. Chodzi nam o okolice między Pakostane a Splitem. Co polecacie? Może jakieś linki lub adresy apartamentów podeślecie?

Pozdrawiam całą rzeszę wielbicieli Chorwacji.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone