Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 14.06.2017 11:37

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kubencjusz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubencjusz » 19.06.2017 12:30

Hej Bonuz. Miałeś okazję być w tych apartamentach? Wybieram się właśnie tam na początku sierpnia (apartament na parterze) i chętnie skorzystałbym z uwag i podpowiedzi kogoś kto już był. Dzięki z góry, Kuba.
Aleksandraz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2017
Nocleg w Baśce dla rodziny z dwójką dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aleksandraz » 26.06.2017 09:17

Witam,

wczoraj podjęliśmy decyzję o wyjeździe do Chorwacji pierwszy raz z naszą rodziną.
Chorwację zwiedzałam jako dziecko i później nastolatka z moimi rodzicami, teraz
chciałabym wybrać się z mężem i dwójką dzieci tam na wakacje ( dzieci 3 i 6).

Spędziłam wczoraj znaczną część nocy na szukaniu noclegu, proszę Was jednak
o namiary na sprawdzone kwatery w dobrej cenie ( te które oglądałam opłata za pobyt
wynosi 4700-5000, chcielibyśmy wydać mniej ze względu na koszty dojazdu i jeszcze
życia tam przez 10 dni ). Chcemy jechać drugi tydzień sierpnia.

Zależy mi, żeby było względnie blisko do plaży, żeby był taras z widokiem na morze, czysto, schludnie.

Ogromnie proszę o podpowiedzi ! :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 26.06.2017 21:42

niestety trochę późno się zdecydowaliście jak na Baśkę i dodatkowo ten oblegany termin,
więc sie nie dziwcie, i jeszcze względnie blisko plaży; pozostały same droższe/drogie kwatery;
taniej to w Jurandvor lub Dradze Bascanskiej;
zobacz jeszcze Villa Marija na Zaroku
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 03.07.2017 11:05

Witam.
Baśka jest drogą miejscowością a szczególnie w sezonie. Także nie licz na coś taniego ja byłem tam w czerwcu i to jakoś chyba pierwsza połowa, płaciłem jakieś rozsądne pieniądze 40 albo 50 euro, ale dosyć wcześnie rezerwowałem. Dogadywałem się z facetem bezpośrednio ale większość apartamentów idzie przez agencję ,które również doliczają sobie jakieś pieniądze.
Kubencjusz byłem pod zarok 23. Kwatera całkiem niezła do plaży jakieś 5 min na pewno dalej niż gdzieś tam jest napisane że 200 czy 150 mb, ale bez przesady.
Na dole masz łazienkę dwie sypialnie w każdym podwójne łóżko dużą kuchnię z jadalnią i duży salon z TV z podwójną kanapą oraz wyjściem na taras.
Podwórko duże więc dzieci będą miały gdzie biegać, miejsce na grill również jest ja zdecydowanie polecam chętnie bym tam zawitał jeszcze raz. Nawet w tym roku zdaje się że się pytałem ale już było zajęte. Ile płacisz jeśli można wiedzieć i kiedy zaklepałeś to miejsce? Jeśli masz jeszcze jakieś pytania wal śmiało na PW lub maila.
kubencjusz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubencjusz » 03.07.2017 12:18

Dziękuję za odpowiedź Bonuz! Sam nie mogę wysyłać PW (chyba ze względu na mały staż / małą ilość postów na forum) i miałem pisać do administracji o umożliwienie kontaktu.
Ja mam zamiar spędzić tam czas od 31 lipca na 12 dni. Cena niemała bo 130 EUR za 6 osób na parterze. W poprzednim roku płaciłem np. 60 EUR za podobny apartament w Duce, w takim samym składzie osobowym ale poza sezonem bo we wrześniu. Sama miejscowość również zgoła inna. Rezerwowałem w marcu. Z tego co wiem w wakacje pozostały tylko dwa dni kiedy apartament jest wolny - weekend 29-30 lipca.
Chętnie skorzystałbym i skrobnął jakieś pytania odnośnie okolicy na maila jeżeli mogę (jakieś podstawowe rzeczy, męczyć nie będę). Jeżeli możesz podaj swój adres albo jeżeli nie chcesz go tu umieszczać ta daj znać na mój adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Dzięki z góry.
Ostatnio edytowano 03.07.2017 19:38 przez kubencjusz, łącznie edytowano 1 raz
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 03.07.2017 13:04

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
thelordofrings
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2017
szukam kwatery na wyspie KRK lub SVETI JURAI

Nieprzeczytany postnapisał(a) thelordofrings » 31.07.2017 18:18

Witam

Czy ktoś może zaproponować namiary na apartament na wyspie KRK lub okolice SVETI JURAI w terminie od 07 sierpnia do 18 sierpnia 2017 - dla 2 dorosłe i 3 dzieci 13,15 i 17 lat?

Jakie są ceny w tym terminie.

Z góry dziękuje
roszel
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) roszel » 04.08.2017 15:52

Hej wszystkim..
My teraz na krk w malinskiej... mam troche foto i knajpek do polecenia tylko nie wiem w ktory wozek to moge wrzucic... czy zrobic nowy? :) :p
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2017 16:44

Albo tu albo jeszcze lepiej - w wątku o polecanych konobach ;)
lucash
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucash » 25.08.2017 20:59

Hej. Wybieramy się do Baski od 10 września. Spor informacji znalazłem ale pytanie inne: czy jest tam jakiś targ z owocami i warzywami?
danielbd
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2011
Apartamenty na wyspie KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielbd » 03.12.2017 18:06

Witam,
pierwszy raz zamierzam się wybrać na wyspę Krk, więc zwracam się z prośbą o przesłanie na maila namiarów na godne polecenia apartamenty, z góry dziękuję i pozdrawiam.

mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 11.12.2017 21:44

Ja też podpinam się pod wątek, bo tak troszkę Krk zaczyna się wpisywać w nasze przyszłoroczne wakacje, więc prosiłabym jakieś namiary na apartman dla 8 osób - 4 doroślych i 4 dzieci (2, 5,6,9 lat). Chodzi mi głównie o miejscowość Baska. Najlepiej gdzieś w pierwszej linii, chociaż rozważę też fajny apartman troszkę dalej. Z góry dzięki
Pozdrawiam.
P.S. Można na priv, lub bezpośrednio na mojego maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zwierzak82
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.01.2018
Baska(krk) noclegi dla rodziny 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwierzak82 » 07.01.2018 20:58

Witam!wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji i szukamy noclegu dla 4 osobowej rodziny w miejscowości Baska, oczywiście niedrogo i blisko do plaży:) dzieci 2 i 4 lata!okolice 17 lipca
krzyspvfr
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyspvfr » 31.01.2018 21:27

Witajcie,
może ktoś się podzieli jakimiś namiarami w mało imprezowych miejscowościach na Krk? Stara Baska, Vrbnik, nie wiem co jeszcze.
Dzięki z góry.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone