Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

dom Tomislav wyspa Pag

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dorota24
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.10.2018
dom Tomislav wyspa Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota24 » 07.10.2018 17:48

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś z was ma namiarv na właścicieli domu Tomislav lub Marian??? :D Chcielibyśmy pominąc rezerwację przez biuro podróży. Dzięki za odp. :lol:
Dorota24
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.10.2018
Czy ktoś był w dmu Tomislav na wyspie Pag?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota24 » 20.10.2018 14:46

Witam wszystkich czy ktoś z was był na tej kwaterze? :( zero odpowiedzi...zaczynam tracić nadzieję na wakacje tam w przyszłym roku... Acha w zamian mam namiar na włścicieli apartamentu Ivan w Veli Rat :o bajeczne miejsce... Pozdrawiam
Dorota24
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.10.2018
Wyspa Pag dom Tomislav

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorota24 » 08.07.2020 20:43

Witam wszystkich czy ktos z Was byl w domu Tomislav na wyspie Pag? Jak oceniacie?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
dom Tomislav wyspa Pag
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019