Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wyspa Murter

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 04.02.2020 19:20

Czy ktoś wie czy w Murterze znajdę jakiś bezpłatny parking na dłużej ? Pomocy...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.02.2020 19:51

W samym mieście Murter? to ciemno to widzę niestety.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 04.02.2020 20:25

piekara114 napisał(a):W samym mieście Murter? to ciemno to widzę niestety.


Dzięki. Odpuściłam...
Doktorcafe
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doktorcafe » 11.08.2020 09:35

Witam czy mogę prosić o namiary na kwaterę nad samym morzem na wyspie Murter na emaila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Try3ek
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 16.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Try3ek » 17.08.2020 20:58

Jedz w ciemno my w zeszłym roku w ciągu 30min znaleźliśmy 3min od głównej plaży dwa apartamenty może bez widoku na morze ale za to w ślepej uliczce cisza i spokój
jacek36
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 15.06.2008
Wyspa Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek36 » 26.08.2022 00:10

witam wszystkich, przeszukałem wątki i nie znalazłem. Na Murter jest sporo campingów. Może cos polecicie pod namiot, blisko wody , z cieniem i fajnym zapleczem. Z góry dziekuję. Wyjazd 5.09.22
Wrocław-Murter. Prosze ew. o sugestie co do noclegu po drodze (nocowalismy juz w Krapinie,Mikulovie,Duga Resa).

pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone