Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wycieczka objazdowa 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 15.02.2014 13:31

Fajna relacja. Podobało mi się ,,z Wami" :)
Zachęcam do odwiedzenia Sarajeva. Miasto ma swój niepowtarzalny klimat. My niestety nie trafiliśmy z pogodą. Na wybrzeżu było lato, a Sarajevo powitało nas mżawką i temperaturą 7 stopni.
Na dzień dobry kupiliśmy sobie po parze długich spodni :D
Bardzo malownicza jest też sama droga do miasta.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.02.2014 13:37

No i koniec naszej wycieczki.Wsiadamy do dwóch łódek i płyniemy rzeką Cetiną.Króciutki rejs ...szkoda.Potem jedziemy do miejsca gdzie żegnamy się,jedni jadą na tydzień odpoczynku w wybranym hotelu, inni(jak my) do domku :cry: Wracamy pełni wrażeń,marzeń,postanowień...mamy o czym myśleć i co planować na następny rok :lol:
Podsumowując,warto było! Program wycieczki bardzo nam się podobał,opieka pilota również,kierowca wspaniały,przewodnicy w większości bardzo dobrzy,hotele również.Minusem ,nie zawsze tyle czasu ile by się chciało(ale należało się spodziewać) no i czasem zbyt długie,niekiedy niepotrzebne przejazdy autokarem,spowodowane chyba brakiem miejsc w pobliskich hotelach.Ogólnie oceniam wycieczką na 4+,narobiła nam apetytu na więcej,pokochaliśmy Montenegro troszkę bardziej niż Chorwację,więc w czerwcu zaczynamy od Czarnogóry właśnie,potem przeniesiemy się do Chorwacji,pobędziemy troszkę na Peljesacu ,popłyniemy na Korculę i wracając do domku odwiedzimy Blagaj,Sarajevo....Pierwsze noclegi zarezerwowane,reszta na żywioł...
Dziękuję wszystkim ,którzy tu zajrzeli i jeszcze mam nadzieję zajrzą :papa:
Załączniki:
DSC_0293 (2).JPG
DSC_0291.JPG
DSC_0288.JPG
P7170121.JPG
DSC_0337.JPG
P7170118.JPG
DSC_0334.JPG
P7170114.JPG
P7170113.JPG
P7170108.JPG
DSC_0312.JPG
zapach-wina-i-lawendy_0.jpg
plan naszej wycieczki
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.02.2014 13:39

Magdalena S. napisał(a):Fajna relacja. Podobało mi się ,,z Wami" :)
Zachęcam do odwiedzenia Sarajeva. Miasto ma swój niepowtarzalny klimat. My niestety nie trafiliśmy z pogodą. Na wybrzeżu było lato, a Sarajevo powitało nas mżawką i temperaturą 7 stopni.
Na dzień dobry kupiliśmy sobie po parze długich spodni :D
Bardzo malownicza jest też sama droga do miasta.


witam Magdalena
Jeżeli tylko będzie tam spokojnie i nic złego się nie wydarzy ,na pewno tam będziemy,pewnie nawet zanocujemy w drodze powrotnej do domu :)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.02.2014 14:48

No cóż
..bardzo fajna wycieczka a zdjęcia rewelka :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.02.2014 16:01

Wszystko ma swój koniec , objazdówka nie jest tu wyjątkiem :wink:

Bardzo fajnie było z Wami odwiedzić znane i mniej znane miejsca - było ich sporo , dlatego pewnie zachęciłaś niezdecydowanych do takiej formy podróżowania . Piękne zdjęcia też się do tego przyczyniają 8)

Miejmy nadzieję , że sytuacja na bałkanach się uspokoi i będziemy mogli zrealizować wszystkie plany wyjazdowe .
Dziękuję i wielu wspaniałych podróży życzę :papa:

Pozdrawiam
Piotr
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15667
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.02.2014 18:06

Przeczytałam w całości, fajna wycieczka, to co najważniejsze (przewodnikowo) zobaczyliście za pierwszym razem...

andeo napisał(a):banankochan to prawda,teraz już wiem,że można wjechać samochodem,w tym roku będziemy w Dubroviku i chyba właśnie tak zrobimy :) :papa:


Opis dojazdu znajdziesz u mnie..
a tu to nawet jest drogowskaz, ale od strony południowej
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.02.2014 21:44

mevrik dzięki wielkie :)
piotrzef też mam taka nadzieję,że wszystko będzie ok,a życzenia odwzajemniam :)
piekara114 dziękuję i zajrzę do Ciebie na pewno,dzięki za linki.
Pozdrawiam :papa:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 15.02.2014 22:30

Fajny wyjazd.
Konkretna relacja.
Śliczne zdjęcia :D
Część zdjęć robiono przez szybę autokaru?
W Plitvickich ryby unoszą się nad piaskiem :oczko_usmiech:



Taka objazdówka to świetna zanęta :oczko_usmiech: . Teraz można wracać do tamtych miejsc powoli, nieśpiesznie, zaglądając i tu, i tam ... i gdzieś jeszcze.

13.07 musieliśmy się gdzieś mijać na trasie
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.02.2014 23:30

witaj a to ja Tak,teraz tylko wrócić i dokończyć to co się zaczęło...czyli pewnie nie raz,bo do odwiedzenia jest wiele pięknych miejsc :D
pytasz ,czy zdj robione zza szyby,pewnie niektóre tak,na pewno te pół nad Neretwą oraz z agrafek kotorskich,wtedy na pewno siedziałam w autokarze :lol:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 16.02.2014 00:07

Oczywiste, że miałam na myśli tylko te "z drogi".
Bo nie widać na nich "odbicia" szyby :)

(Tak na marginesie to autokar jest wyższy niż osobówka i więcej/lepiej przez okno można zobaczyć. Niestety ... nie zatrzymuje się, gdzie tylko sobie zechcemy. Ale nic to!)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 16.02.2014 11:06

To prawda w autokarze można więcej zobaczyć,ale też i się więcej strachu najeść.Wrażenie jest niesamowite nad przepaściami na wąskich drogach w takim kolosie :lol:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 16.02.2014 13:27

Normalnie ... ślizgawka: od czubka głowy (gdzie włos się jeży) po żołądek

dreszcze mam na samo wspomnienie pewnej przejażdżki autokarowej :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 16.02.2014 21:42

Zdjęcia nie są w stanie pokazać jakie te drogi potrafią być :oczko_usmiech:
fotki z drogi :)
Załączniki:
DSC_0366.JPG
DSC_0295.JPG
DSC_0292.JPG
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.02.2014 09:42

andeo napisał(a):...pokochaliśmy Montenegro troszkę bardziej niż Chorwację,więc w czerwcu zaczynamy od Czarnogóry właśnie,potem przeniesiemy się do Chorwacji,pobędziemy troszkę na Peljesacu ,popłyniemy na Korculę i wracając do domku odwiedzimy Blagaj,Sarajevo....


Spełnienia życzę.
:mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 17.02.2014 11:28

Nie jestem fanem objazdówek ,ale ta mi się naprawdę podobała.... 8) wiele bym dał żeby tak wyruszyć już jutro..... :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wycieczka objazdowa 2013 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone