Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wycieczka objazdowa 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.02.2014 13:52

vjetardzięki :)
CROberto ja też już nie mogę doczekać się wakacji :hut:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 17.02.2014 14:50

Witaj andeo :D
Z przyjemnością podróżowałam z Wami po ukochanych zakątkach Chorwacji i Czarnogóry.
Zdjęcia superowe :D

P.s. Po zamieszczonej mapce poznaję biuro podróży :wink:
my z nimi jeździmy już od kilku lat m.in. Grecja i Bałkany, w tym roku pod koniec maja wybieramy się na Sycylię.
Pozdrawiam :D
Frugo
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 18.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frugo » 17.02.2014 15:14

Przepiękne zdjęcia 8O Dziękuję za mile spędzony czas.pozdrawiam :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.02.2014 16:28

dziękuję fiołku ,Frugo było mi bardzo miło Was gościć :)
fiołku,my ogólnie byliśmy zadowoleni z wycieczki,ale do biura troszkę zastrzeżeń też mieliśmy.
Wiem ,że wycieczki z nimi poza sezonem o wiele lepiej wyglądają,jest spokojniej.Poczuliśmy jednak smak przygody,zostaliśmy zachęceni i w tym roku wyruszamy na samodzielną wyprawę :oczko_usmiech:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 25.02.2014 22:15

andeo cudownie było być Gościem w Twojej relacji. Wiele miejsc odwiedziliście i oprócz pięknych wspomnień przywieźliście śliczne zdjęcia - niektóre z miejsc tu pokazywanych widzę pierwszy raz.
Wycieczka objazdowa zdecydowanie nie jest dla nas - zbyt cenimy sobie niezależność :wink:

W Dubrovniku byliśmy w 2010 roku. Niestety na mury nie weszliśmy :oops: Zmęczeni podróżą i upałem. W tym roku mamy zamiar poświęcić mu więcej uwagi - jakby nie patrzeć to taka "wisienka na chorwackim torcie" :lol:

Co do Mostaru - zrobił na nas ogromne wrażenie. Taki tygiel kulturowy. Miasto kontrastów i różnorodności. Pełne emocji.

Jak zobaczyłam na zdjęciu "nacijonalna plata" przypomniały się cudowne smaki m.in. tamtejszej plejskawicy - nigdzie nie jedliśmy tak wspaniale przyrządzonego mięsa, jak tam.

P.S. Powiem Ci szczerze, że po legendzie o obrazie wyszywanym włosami - ciarki przechodzą.

Pozdrawiam serdecznie! :hut:

Martyna
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.02.2014 22:58

Ooo fajnie,że zajrzałaś :) Mostar też na mnie zrobił super wrażenie,dość orientalne miasto,tak jak piszesz zróżnicowane.W tym roku chyba też tam wstąpimy i Sarajevo koniecznie. Dzięki za ciepłe słowa :papa:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.02.2014 10:48

Mój M. namawia mnie na Sarajevo od kilku lat (a jeszcze ostatnio dodatkowo śledził relację "Śladami wojen..." - nawiasem mówiąc doskonała). Zobaczymy, jak to będzie... Chcieliśmy podjechać do Bośni w tym roku (zwłaszcza, że będziemy "na dole"), ale...

Pozdrawiam słonecznie! :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.02.2014 11:17

Tak relacja Raula baardzo ciekawa ,oboje czytaliśmy.Zdania na temat Sarajeva są podzielone,jedni piszą,że nie ma tam takiego klimatu jak w Mostarze inni że nie można odpuścić takiego miejsca,żeby się przekonać trzeba samemu sprawdzić ,mam nadzieję ,że nam się uda :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.02.2014 11:23

Trzymam kciuki. Będę czekać na Sarajevo widziane Waszymi obiektywami :) a przede wszystkim na Twoje wrażenia - zwłaszcza jeżeli nam się nie uda. Jednak i tak sporo planów "upchnęliśmy" na ten rok - byłoby miło choć 1/3 z nich zrealizować :lol:
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 26.02.2014 12:07

I ja przyłączam się do podziękowań za wspaniałą relację i cudne zdjęcia. Dzięki temu co zobaczyłam u Ciebie jestem już zdecydowana co zobaczę w tym roku! Życzę kolejnych równie udanych wycieczek, pięknych wspomnień i równie ciekawych z nich relacji.
Pozdrawiam
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.02.2014 12:27

minimartini no jak tylko będę miała co opowiadać,to na pewno się podzielę :)
kbw na prawdę bardzo mi miło,bo traktowałam tę relację właśnie w ten sposób,nie jak lans,ale żeby kogos zainteresować,zachęcić,pokazać być może coś, czego nie widział ,po to też wchodzę do innych i zbieram informacje ,które chcę potem wykorzystać.Bardzo mi przyjemnie,że coś się przydało i że się podobało.pozdrav :smo:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2014 12:31

...jak się dodaje zakładkę do obserwowanych ......szczerze ...nie wiem


na dole każdej strony od lewej jest linijka
Forum Chorwacja Online - Cro.pl -- Obserwuj -- Dodaj do zakładek

po kliknięciu na "Obserwuj" chwilkę zaczekaj na informacje "obserwujesz ten wątek" i od tej chwili o każdym nowym wpisie w tym temacie będziesz informowana e-mailem.

Możesz też zapisać sobie tą stronę search.php?search_id=all jako główną zakładkę i wtedy będziesz miała wszystkie tematy w kolejności ostatnio poruszanych wątków (tak też powinno być na głównej stronie cro.pl wtedy byłoby prościej znaleźć ostatnio czytane wątki, ale niestety tak nie jest).
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.02.2014 12:37

oooo baaardzo dziękuję za taką czytelną i jasną odpowiedz,na pewno się przyda,nie omieszkam wypróbować.dzięki wielkie :)
przyznam że jakoś tam w dół nie patrzyłam :oops:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2014 22:17

tak, słabo to oznaczyli
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4702
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 20.05.2014 14:46

Witam Cię andeo.
Skończyłam swoją relację, w której byłaś moim gościem. Teraz mam więcej czasu i w związku z tym zabrałam się za czytanie relacji innych cromaniaków. W ten sposób trafiłam na Twoją i bardzo mnie zaciekawiła, z uwagi na fakt, iż opisujesz wycieczkę zorganizowaną, a więc podobną do mojej (ja byłam na wczasach, ale z wycieczkami fakultatywnymi). Na razie jestem na początku Twojej relacji, ale będę sobie dawkować przyjemność czytania i oglądania zdjęć. Ja nie byłam na murach w Dubrowniku, więc mam okazję obejrzeć widoki z nich "Twoimi oczami". :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wycieczka objazdowa 2013 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone