Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrzesień od 15 - gdzie najlepiej ??

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz7i4
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 13.01.2006
Wrzesień od 15 - gdzie najlepiej ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz7i4 » 13.01.2006 20:23

Witajcie pierwszy raz jadę na wczasy do Chorwacji od 15 do 25 września. Proszę o polecenie mi jakiegoś hotelu w regionie jeszcze z przyjemną temperaturą :) dla dwóch dorosłych i pięciolatki w miarę atrakcyjny cenowo i żeby jakiś plac zabaw dla dziecka był. Nie chcę się rozczarować Chorwacją :(. Wielkie dzięki
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.01.2006 22:47

Janusz7i4 napisał(a):Witajcie pierwszy raz jadę na wczasy do Chorwacji od 15 do 25 września. Proszę o polecenie mi jakiegoś hotelu w regionie jeszcze z przyjemną temperaturą :) dla dwóch dorosłych i pięciolatki w miarę atrakcyjny cenowo i żeby jakiś plac zabaw dla dziecka był. Nie chcę się rozczarować Chorwacją :(. Wielkie dzięki


Skoro zarejestrowałeś się na tym Forum, to wypadałoby, aby przejrzał napisane posty na ten temat.
Jest taka strona pt. https://www.cro.pl/forum/, na której znajdziesz informację na frapujący Cię temat.
Jeżeli będziesz miał pytania szczegółowe, nie wątpię, że doświadczeni bywalcy pozwolą Ci rozwiać gnębiące Cie wątpliwości. A na początek wykaż trochę inwencji, a nie idź po najmniejszej linii oporu i nie czekaj, aż Ci wszyscy wszystko pod usta podetkną.
FUX
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.01.2006 23:16

FUX napisał(a):A na początek wykaż trochę inwencji, a nie idź po najmniejszej linii oporu i nie czekaj, aż Ci wszyscy wszystko pod usta podetkną.


co Ty Fux - nie w sosie jesteś dzisiaj ? ... nie na takie pytanie udzielano już tu szczodrych odpowiedzi ...

osobiście nie posiadam wystarczającej w tym zakresie wiedzy ...
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.01.2006 23:21

bjur napisał(a):
FUX napisał(a):A na początek wykaż trochę inwencji, a nie idź po najmniejszej linii oporu i nie czekaj, aż Ci wszyscy wszystko pod usta podetkną.


co Ty Fux - nie w sosie jesteś dzisiaj ? ... nie na takie pytanie udzielano już tu szczodrych odpowiedzi ...

osobiście nie posiadam wystarczającej w tym zakresie wiedzy ...


Jak dowcipnie? :lol: pytasz, to gdzie usmieszki???
A co, w życiu wszystko dostajesz na tacy, czy musisz troszkę pogłówkować? Jak jeździsz do Cro, to znaczy, że troszkę zarabiasz, a to oznacza, że główkujesz :lol: :lol: :lol:

FUX
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.01.2006 23:31

bjur napisał(a):
FUX napisał(a):A na początek wykaż trochę inwencji, a nie idź po najmniejszej linii oporu i nie czekaj, aż Ci wszyscy wszystko pod usta podetkną.


co Ty Fux - nie w sosie jesteś dzisiaj ? ... nie na takie pytanie udzielano już tu szczodrych odpowiedzi ...

osobiście nie posiadam wystarczającej w tym zakresie wiedzy ...


Bjur!
Może jeszcze podać prognozę pogody na 15-ego i informacje, o korkach na autostradach?

FUX
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.01.2006 23:54

Janusz7i4 napisał(a):Witajcie pierwszy raz jadę na wczasy do Chorwacji od 15 do 25 września. Proszę o polecenie mi jakiegoś hotelu w regionie jeszcze z przyjemną temperaturą :) dla dwóch dorosłych i pięciolatki w miarę atrakcyjny cenowo i żeby jakiś plac zabaw dla dziecka był. Nie chcę się rozczarować Chorwacją :(. Wielkie dzięki


Mała podpowiedż dla imiennika-żeby było ciepło po 15 września,
to najlepiej jedź gdzieś do Dalmacji Południowej.
Na stronie poniżej możesz wybierać do woli:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Tyle mogę pomóc - w hotelach nie bywam, wolę pobyt na kempingu.
Pozdrawiam.
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 14.01.2006 10:40

FUX napisał(a):Skoro zarejestrowałeś się na tym Forum, to wypadałoby, aby przejrzał napisane posty na ten temat.
Jest taka strona pt. https://www.cro.pl/forum/, na której znajdziesz informację na frapujący Cię temat.
Jeżeli będziesz miał pytania szczegółowe, nie wątpię, że doświadczeni bywalcy pozwolą Ci rozwiać gnębiące Cie wątpliwości. A na początek wykaż trochę inwencji, a nie idź po najmniejszej linii oporu i nie czekaj, aż Ci wszyscy wszystko pod usta podetkną.
FUX


Wiesz FUX, ja też zawsze odsyłałem do archiwum i wyszukiwarki. Niestety ostatnio doznałem srogiego zawodu, odkrywszy, że na naszym forum jest włączone usuwanie starszych postów. Przy czym starsze posty to już np. posty z czerwca 2005. Szukałem jakiegoś swojego wpisu z czerwca i... nie ma. Tak więc niedługo nie będzie informacji z lata 2005 w zakładce "Regiony" i szlag trafi najlepszy zasób informacji o Chorwacji w polskim internecie. Dostępne będą za to polityczne brednie prowadzone zimą...

Znalazłem wpis moderatora Karola, który pisze, że cyt. "stare posty "zniknęły" ,ponieważ na forum jest włączone usuwanie ich". Szkoda. Ciekawe jaka jest tego przyczyna.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.01.2006 10:48

krzychu_72 napisał(a):
FUX napisał(a):Skoro zarejestrowałeś się na tym Forum, to wypadałoby, aby przejrzał napisane posty na ten temat.
Jest taka strona pt. https://www.cro.pl/forum/, na której znajdziesz informację na frapujący Cię temat.
Jeżeli będziesz miał pytania szczegółowe, nie wątpię, że doświadczeni bywalcy pozwolą Ci rozwiać gnębiące Cie wątpliwości. A na początek wykaż trochę inwencji, a nie idź po najmniejszej linii oporu i nie czekaj, aż Ci wszyscy wszystko pod usta podetkną.
FUX


Wiesz FUX, ja też zawsze odsyłałem do archiwum i wyszukiwarki. Niestety ostatnio doznałem srogiego zawodu, odkrywszy, że na naszym forum jest włączone usuwanie starszych postów. Przy czym starsze posty to już np. posty z czerwca 2005. Szukałem jakiegoś swojego wpisu z czerwca i... nie ma. Tak więc niedługo nie będzie informacji z lata 2005 w zakładce "Regiony" i szlag trafi najlepszy zasób informacji o Chorwacji w polskim internecie. Dostępne będą za to polityczne brednie prowadzone zimą...

Znalazłem wpis moderatora Karola, który pisze, że cyt. "stare posty "zniknęły" ,ponieważ na forum jest włączone usuwanie ich". Szkoda. Ciekawe jaka jest tego przyczyna.


??????????????????????????????/ :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Ok! pogoda może się zmienić :lol: , ale opisy miejscowości, dojazdy, przydatne adresy, informacje, przez długi czas raczej nic nie tracą na aktualności.
Jeżeli jest, jak piszesz, to chyba najwyższa pora, aby z zeszłego sezonu wyjazdowego coś zatrzymać!!!!

Przedsmak powtarzających się pytań masz powyżej.

Pozdrawiam
FUX
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 14.01.2006 11:42

FUX o przedsmaku nie musisz mi mówić, bo obsweruję to na forum od prawie trzech lat :?

Tu masz wpis o usuwaniu: forum/viewtopic.php?t=7003

Ja popełniłem kilka długich opisów w sekcji "Regiony", których teraz można szukać jedynie na google... A tak, człowiek wpisywał np. nazwę miejscowości do wyszukiwarki i miał podane jak na talerzu.

Nie sądzę, żeby przyczyną był brak miejsca na dysku, tym bardziej, że zdjęcia nie są dodawane na serwer cro.pl tylko są w postaci odnośników, prawda?

Jestem na pewnym forum audio, gdzie wg administratora pełen backup lat 2002-2005 (400.000 wpisów) zajmuje ok. 180 MB. To chyba nie taka straszna cyfra w dzisiejszych czasach.
Janusz7i4
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 13.01.2006
No cóż

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz7i4 » 14.01.2006 18:42

DZięki wszystkim i tym co myślą że chcę na tacy też.
Ale na forum czytałem posty przez ostatnie trzy dni po ok. 6 godzin dziennie i po prostu mam już młyn w głowie. Jedni zachwalają inni mówią że może być itp. Od trzech tygodni wertuję katalogi i najwięcej mojej uwagi przyciągnął NECKERMANN tylko to co się pisze w katalogu to wygląda tak jak by sie ofert prawie niczym nie różniły poza ceną. Poza tym albo o czymś nie piszą świadomie albo przez pomyłkę np. w jednym hotelu jest sformułowanie "100 metrów do morza 200 metrów do plaży" a w drugim "bezpośrednio przy morzu" a co z tą plażą ?? same skały czy 50 metrów pionowo w dół :). Na razie dzięki spróbuję to wszstko co już przeczytałęm poukładać w całość może coś wyjdzie. Pozdrawiam wszystkich symaptyków Chorwacji,a co do uwagi o moich zarobkach Chorwacja poza Bługarią jest najtańsza ale nie uśmiecha mi się jazda przez Rumunię ;)
Ostatnio edytowano 14.01.2006 19:29 przez Janusz7i4, łącznie edytowano 1 raz
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: No cóż

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.01.2006 18:51

Janusz7i4 napisał(a):DZięki wszystkim i tym co myślą że chcę na tacy też.
Ale na forum czytałem posty przez ostatnie trzy dni po ok. 6 godzin dziennie i po prostu mam już młyn w głowie. Jedni zachwalają inni mówią że może być itp. Od trzech tygodni wertuję katalogi i najwięcej mojej uwagi przyciągnął NECKERMANN tylko to co się pisze w katalogu to wygląda tak jak by sie ofert prawie niczym nie różniły poza ceną. Poza tym albo o czymś nie piszą świadomie albo przez pomyłkę np. w jednym hotelu jest sformułowanie "100 metrów do morza 200 metrów do plaży" a w drugim "bezpośrednio przy możu" a co z tą plażą ?? same skały czy 50 metrów pionow w dół :). Na razie dzięki spróbuję to wszstko co już przeczytałęm poukładać w całość może coś wyjdzie. Pozdrawiam wszystkich symaptyków Chorwacji,a co do uwagi o moich zarobkach Chorwacja poza Bługarią jest najtańsza ale nie uśmiecha mi się jazda przez Rumunię ;)


No to już się zlituję i Ci odpowiem :lol: :lol:

Jedź do apartamentu. Znajdziesz bez problemu. Wybierzesz taki, z którego wychodzi się wprost na plażę.
Ja po doświadczeniach z tymi niemieckimi hipermarketami (Neck. i TUI) w Puli w zeszłym wieku (gdzieś na Forum opisałem), dałem sobie spokój. Jakość marketu, ceny butiku. Pijany rezydent. Awantura o jakość kwatery, etc.

W samochód i do Chorwacji bez zastanowienia. Im dalej na południe, tym będzie cieplej. Nawet dzisiaj rano. Split. Powietrze 2, 5 st. C, woda 12,5 st. C.
Pozdrawiam
FUX
Janusz7i4
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 13.01.2006
Po wstępnej weryfikacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz7i4 » 14.01.2006 19:39

Dzieki FUX i imienniku :)
Po wstepnej weryfikacji zostały mi już trzy mijscowości nr 1 Korcula, nr 2 Plat nr 3 Vela Luka teraz pozostje zakwaterowanie myślę że też coś wymyślę, a może skoro to 15 wrzesień to jechać w ciemno coś się znajdzie ? Ktoś też pisał o miejscowości Zaton więc jeszcze ją rozważam. Dzięki wszytkim
Pozdr. Janusz
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Po wstępnej weryfikacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.01.2006 20:06

Janusz7i4 napisał(a):Dzieki FUX i imienniku :)
Po wstepnej weryfikacji zostały mi już trzy mijscowości nr 1 Korcula, nr 2 Plat nr 3 Vela Luka teraz pozostje zakwaterowanie myślę że też coś wymyślę, a może skoro to 15 wrzesień to jechać w ciemno coś się znajdzie ? Ktoś też pisał o miejscowości Zaton więc jeszcze ją rozważam. Dzięki wszytkim
Pozdr. Janusz

Przy bazie wypadowej Korcula, będziesz zmuszony za każdym razem zapłacić za prom. Sugeruję Orebić.

FUX
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Po wstępnej weryfikacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.01.2006 20:06

Janusz7i4 napisał(a):Dzieki FUX i imienniku :)
Po wstepnej weryfikacji zostały mi już trzy mijscowości nr 1 Korcula, nr 2 Plat nr 3 Vela Luka teraz pozostje zakwaterowanie myślę że też coś wymyślę, a może skoro to 15 wrzesień to jechać w ciemno coś się znajdzie ? Ktoś też pisał o miejscowości Zaton więc jeszcze ją rozważam. Dzięki wszytkim
Pozdr. Janusz

Przy bazie wypadowej Korcula, będziesz zmuszony za każdym razem zapłacić za prom. Sugeruję Orebić.

FUX
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 14.01.2006 22:13

15 września spokojnie możesz jechać, napewno znajdziesz coś wartego uwagi, jedynym problemem może być to, że po takiej podróży Ty lub Twoi współpasażerowie możecie być wykończeni, wiem bo sam dw3a razy jeździłem na Peljesac z Białegostoku - raz noclegiem, raz bez noclegu - dwaj kierowcy. Polecam Ci i Orebic i Trpanji - o tej porze roku są już puste zwłaszcza Trpanji i służą jako doskonałe punkty wypadowe ( głównie na plaże ) bo jednak przeprawa przez półwysep trochę zajmuje - choć nam zdarzyła się jednodniowa wycieczka i do Sarajewa i do Mostaru. Plaże w tych miejscowościach cóż rzecz gustu, u nas zawsze była albo osławiona Divna, albo trochę dalej w stronę Duby i sama Duba ( przynajmniej kiedyś pusta nawet w środku sezonu ). Zaletą jest to, że i wieczorkiem można sobie miło posiedzieć przy żarełku i winie w konobach...
Przemek
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wrzesień od 15 - gdzie najlepiej ??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone